Menu
Your Cart

Fragment

Oddýchne si Julinka od záchrany zvierat aspoň v tábore?Zo školy vyrážame do tábora v dažďovom pralese. So Zuzkou a s Miškou sa tešíme na rôzne zvieratá, ktoré by sme mohli na našich potulkách vidieť.Pokračovanie obľúbenej zvieratkovskej série.Zuzka sa však desí, že nájdeme nejaké strašidelné plazy. ..
8.99€
Bez dane:8.17€
Detektívna agentúra Agatha a Christie 1 - Stratený objavDvojičky Agatha a Christie na stope prvej záhady!Keď Agatha omylom zje vzácny vedecký objav (ukrytý v sendviči), pocit viny jej nedovolí priznať sa. S pomocou dvojičky Christie však čoskoro zistí, že sendvič sa neocitol na príborníku len tak ná..
10.99€
Bez dane:9.99€
Super ségry 1 - Veľké sťahovaniePríbeh Lucy, Zoe a ich štvornohého kamaráta Osemročná Lucy a šesťročná Zoe sa s rodičmi presťahovali do nového mestečka. Rozhodli sa šetriť miesto i prírodu a teraz bývajú v úžasnom, ale maličkom dome.Dievčatá sa ocitli v ťažkej situáciiSuper sestry síce bývajú v krás..
10.99€
Bez dane:9.99€
Sprievodca mladého génia: Mapy a zemepisStaň sa aj ty mladým géniomVďaka tejto knihe budeš odborníkom na mapy a zemepis a svojich kamarátov a učiteľov môžeš ohromovať znalosťami a dôvtipnými faktami. Vieš, že najväčšia púšť je v skutočnosti pokrytá snehom? Alebo že Krištof Kolumbus nebol prvý, kto s..
9.99€
Bez dane:9.08€
Sherlock Holmes vyšetruje - 5 Strieborný lyskoSherlock Holmes na stope zlodeja najlepšieho dostihového koňa! Slávna krimi v úprave pre malých detektívov!Ďalší prípad Sherlocka Holmesa! Vyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej – to všetko je pre Sherlocka Holmesa a jeh..
10.99€
Bez dane:9.99€
Sherlock Holmes vyšetruje - 4 Korunka s berylmiVyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej. Sherlock Holmes opäť zasahuje! Slávna krimi v úprave pre malých detektívov!Ďalší prípad Sherlocka Holmesa pre mladých čitateľov! Aj svetoznámy detektív sa občas nudí. Z útlmu Holm..
10.99€
Bez dane:9.99€
Sherlock Holmes vyšetruje - 6 Diablovo kopýtkoSherlock Holmes opäť zasahuje! Slávna krimi v úprave pre malých detektívov!Ďalší prípad Sherlocka Holmesa! Vyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej – to všetko je pre Sherlocka Holmesa a jeho verného spoločníka doktora Wat..
10.99€
Bez dane:9.99€
Enola Holmesová 1 - Prípad zmiznutého markízaEnola v komikse! Mladšia sestra Sherlocka Holmesa je rovnakým postrachom všetkých zločincov!Enola, mladšia sestra Sherlocka Holmesa, v deň svojich štrnástych narodenín zistí, že jej mama zmizla a jediné, čo jej zanechala, je kniha o symbolizme kvetov a zo..
11.99€
Bez dane:10.90€
Sherlock Holmes vyšetruje - 2 Podpis štyrochSherlock Holmes opäť zasahuje! Slávna krimi v úprave pre malých detektívov!Ďalší prípad Sherlocka Holmesa pre mladých čitateľov! Aj svetoznámy detektív sa občas nudí. Z útlmu Holmesa vytrhne mladá dáma so záhadným odkazom. S Watsonom sa jej rozhodnú pomôcť..
10.99€
Bez dane:9.99€
Sherlock Holmes vyšetruje - 1 Štúdia v červenej Sherlock Holmes vyšetruje - 1 Štúdia v červenej
Nedostupné
Sherlock Holmes vyšetruje - 1 Štúdia v červenejVyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej a krajiny.To všetko je pre svetoznámeho detektíva Sherlocka Holmesa a jeho verného spoločníka doktora Watsona každodennou prácou. Keď si polícia nevie dať rady so záhadnou vraždou,..
10.99€
Bez dane:9.99€
Kapitán Bombarďák 2 - Útok hovoriacich záchodovKto zastaví divoké záchody? Predsa kapitán Bombarďák!George a Harold sú zväčša zodpovední chlapci… Ak sa práve deje niečo zlé, zväčša sú za to zodpovední! A vyzerá to tak, že už zasa vymýšľajú. Najprv svojimi žartíkmi narušia Zjazd vynálezcov a potom – ..
9.99€
Bez dane:9.08€
Kapitán Bombarďák 6 - Strhujúci súboj so Slizkým ŠušňonátoromJe slizký. Je lepkavý. Skrátka… nechutný! Ak sa z triednej žalobaby stane nebezpečná príšera, treba zavolať kapitána Bombarďáka!George a Harold sa dostali do poriadne mazľavej… kaše. Ich posledný žartík triedneho bifľoša Melvina Sneedlyho ..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 24 (2 stránok)