Menu
Your Cart

Fragment

Sherlock Holmes vyšetruje - 6 Diablovo kopýtko Sherlock Holmes vyšetruje - 6 Diablovo kopýtko
Novinka
Sherlock Holmes opäť zasahuje! Slávna krimi v úprave pre malých detektívov!Ďalší prípad Sherlocka Holmesa! Vyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej – to všetko je pre Sherlocka Holmesa a jeho verného spoločníka doktora Watsona každodennou prácou. Šiesty prípad Sh..
10.99€
Bez dane:9.99€
Enola v komikse! Mladšia sestra Sherlocka Holmesa je rovnakým postrachom všetkých zločincov!Enola, mladšia sestra Sherlocka Holmesa, v deň svojich štrnástych narodenín zistí, že jej mama zmizla a jediné, čo jej zanechala, je kniha o symbolizme kvetov a zošit s rébusmi. Nádherne ilustrované komi..
11.99€
Bez dane:10.90€
Sherlock Holmes opäť zasahuje! Slávna krimi v úprave pre malých detektívov!Ďalší prípad Sherlocka Holmesa pre mladých čitateľov! Aj svetoznámy detektív sa občas nudí. Z útlmu Holmesa vytrhne mladá dáma so záhadným odkazom. S Watsonom sa jej rozhodnú pomôcť a všetci traja sa zapletú do desaťročia sta..
10.99€
Bez dane:9.99€
Vyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej a krajiny.To všetko je pre svetoznámeho detektíva Sherlocka Holmesa a jeho verného spoločníka doktora Watsona každodennou prácou. Keď si polícia nevie dať rady so záhadnou vraždou, o pomoc s vyšetrovaním požiada najlepšieho ama..
10.99€
Bez dane:9.99€
Kto zastaví divoké záchody? Predsa kapitán Bombarďák!George a Harold sú zväčša zodpovední chlapci… Ak sa práve deje niečo zlé, zväčša sú za to zodpovední! A vyzerá to tak, že už zasa vymýšľajú. Najprv svojimi žartíkmi narušia Zjazd vynálezcov a potom – hoci omylom – vytvoria armádu hrozivých hovoria..
9.99€
Bez dane:9.08€
Je slizký. Je lepkavý. Skrátka… nechutný! Ak sa z triednej žalobaby stane nebezpečná príšera, treba zavolať kapitána Bombarďáka!George a Harold sa dostali do poriadne mazľavej… kaše. Ich posledný žartík triedneho bifľoša Melvina Sneedlyho tak rozhnevá, že prisahá pomstu. Pokúsi sa premeniť na bionic..
9.99€
Bez dane:9.08€
Kryte si chrbát – a najmä spodnú bielizeň! Prichádza totiž Bielizňová bosorka!George a Harold tentoraz naozaj prestrelili. Podarilo sa im totiž stvoriť… PRÍŠERU! Je rýchlejšia, múdrejšia a diabolskejšia než čokoľvek, čo svet doteraz zažil – je to Bielizňová bosorka! Piata časť knižnej série o n..
9.99€
Bez dane:9.08€
Pomsta šialeného vedca? Zdá sa, že bude musieť zasiahnuť kapitán Bombarďák!George a Harold vôbec nie sú zlí chlapci. No niekedy sa v škole trochu nudia. Preto sa občas rozhodnú všetkým to tam trochu spríjemniť. No nie je to od nich milé? Žiaľ, táto ich „milá stránka“ im vie z času na čas pekne zavar..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je taká utajená, že ani on sám nevie, kto vlastne je!George a Harold sú najlepší priatelia. Sú to veľmi milí, dobrí a rozkošní chlapci, len… No… Zároveň radi vymýšľajú rôzne vtipy, žartíky či svoje vlastné bláznivé komiksy. A ich najobľúbenejším hrd..
9.99€
Bez dane:9.08€
Tipi Tancujnôžka cestujúci v čase unesie škôlkarov Georgea a Harolda!Georgea a Harolda sme naposledy videli, keď si išli odsedieť doživotie do väzenia. Čo horšie by sa im mohlo stať? Predstavte si, že vás z väzenia unesie Tipi Tancujnôžka cestujúci v čase! Spolu s chlapcami sa prenesieme do bezstaro..
11.99€
Bez dane:10.90€
Žeby sa George a Harold načisto zbláznili? Alebo sa deje niečo skutočne zvláštne?Fialový záchodík – teda stroj času – premiestnil Georgea a Harolda na čudesné miesto. Pán riaditeľ ich pokladá za nesmierne vtipných. Učitelia sú tu neustále milí a v jedálni podávajú samé chutné jedlá. Deje sa čosi zvl..
8.49€
Bez dane:7.72€
Pomsta mazľavých sopľov 2. časť. Dokážu si hrdinovia so slizkými sopľobotmi poradiť?Práve keď si naši hrdinovia mysleli, že sú už z najhoršieho vonku, do cesty sa im postaví ďalšia katastrofa. Síce sa im podarilo poraziť Slizkého Šušňonátora – ale s mazľavými sopľobotmi teda nerátali! A tak sa Georg..
8.49€
Bez dane:7.72€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)