Menu
Your Cart

Fragment

Zistite, ako fungujú naše svaly.Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé.Komiksové spracovanie kultového animovaného seriálu!V ľudskom tele sa nachádza viac ako 650 svalov a každý z nich..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zistite, ako funguje najdokonalejší stroj na svete - ľudské srdce.Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé. Komiksové spracovanie kultového animovaného seriálu!Urobte si prechádzku ..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zistite, ako funguje ľudský mozog.Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé.Komiksové spracovanie kultového animovaného seriálu!Zoznámte sa s neurónmi, ktoré plnia funkciu poslov a roznáš..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zistite, ako fungujú ľudské kosti.Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé.Komiksové spracovanie kultového animovaného seriálu!Kostra človeka je jemnou architektúrou, ktorá sa skladá z v..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zahraj sa a namaľuj do tejto knihy viac ako 40 zvierat odtlačkami rúk a prstov!  So svojimi prstami a rukami dokážeš jednoducho vytvoriť psa a mačku, pštrosa alebo kraba, či dokonca gazelu a nosorožca... Na každej strane tejto knihy sa nachádza predloha rozdelená do štyroch krokov. Priprav si f..
5.99€
Bez dane:5.45€
Staň sa umelcom a nauč sa nakresliť svoje obľúbené zvieratká – len pomocou vlastných rúk.  Nauč sa nakresliť až dvadsať veselých zvieratiek – jediné, čo na to potrebuješ, sú tvoje ruky! Stačí len niekoľko krokov a zvieratko je na svete. Pes, slon, žaba, zajac – čo sa ti páči najviac? Vďaka jedn..
5.99€
Bez dane:5.45€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)