Menu
Your Cart

Fragment

Kto zastaví divoké záchody? Predsa kapitán Bombarďák!George a Harold sú zväčša zodpovední chlapci… Ak sa práve deje niečo zlé, zväčša sú za to zodpovední! A vyzerá to tak, že už zasa vymýšľajú. Najprv svojimi žartíkmi narušia Zjazd vynálezcov a potom – hoci omylom – vytvoria armádu hrozivých hovoria..
9.99€
Bez dane:9.08€
Je slizký. Je lepkavý. Skrátka… nechutný! Ak sa z triednej žalobaby stane nebezpečná príšera, treba zavolať kapitána Bombarďáka!George a Harold sa dostali do poriadne mazľavej… kaše. Ich posledný žartík triedneho bifľoša Melvina Sneedlyho tak rozhnevá, že prisahá pomstu. Pokúsi sa premeniť na bionic..
9.99€
Bez dane:9.08€
Kryte si chrbát – a najmä spodnú bielizeň! Prichádza totiž Bielizňová bosorka!George a Harold tentoraz naozaj prestrelili. Podarilo sa im totiž stvoriť… PRÍŠERU! Je rýchlejšia, múdrejšia a diabolskejšia než čokoľvek, čo svet doteraz zažil – je to Bielizňová bosorka! Piata časť knižnej série o n..
9.99€
Bez dane:9.08€
Pomsta šialeného vedca? Zdá sa, že bude musieť zasiahnuť kapitán Bombarďák!George a Harold vôbec nie sú zlí chlapci. No niekedy sa v škole trochu nudia. Preto sa občas rozhodnú všetkým to tam trochu spríjemniť. No nie je to od nich milé? Žiaľ, táto ich „milá stránka“ im vie z času na čas pekne zavar..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je taká utajená, že ani on sám nevie, kto vlastne je!George a Harold sú najlepší priatelia. Sú to veľmi milí, dobrí a rozkošní chlapci, len… No… Zároveň radi vymýšľajú rôzne vtipy, žartíky či svoje vlastné bláznivé komiksy. A ich najobľúbenejším hrd..
9.99€
Bez dane:9.08€
Jedna záhada. Množstvo podozrivých. A naozaj veľa riešení. Staň sa detektívom!Múzeum magických predmetov pripravuje špeciálnu výstavu o cestovaní v čase, no hlavný exponát - mocnú Časovú hubu niekto ukradol! S yeti detektívom Klausom Solstaagom budete pátrať po zlodejovi a vydáte sa po stopách podoz..
10.99€
Bez dane:9.99€
Tipi Tancujnôžka cestujúci v čase unesie škôlkarov Georgea a Harolda!Georgea a Harolda sme naposledy videli, keď si išli odsedieť doživotie do väzenia. Čo horšie by sa im mohlo stať? Predstavte si, že vás z väzenia unesie Tipi Tancujnôžka cestujúci v čase! Spolu s chlapcami sa prenesieme do bezstaro..
11.99€
Bez dane:10.90€
Žeby sa George a Harold načisto zbláznili? Alebo sa deje niečo skutočne zvláštne?Fialový záchodík – teda stroj času – premiestnil Georgea a Harolda na čudesné miesto. Pán riaditeľ ich pokladá za nesmierne vtipných. Učitelia sú tu neustále milí a v jedálni podávajú samé chutné jedlá. Deje sa čosi zvl..
8.49€
Bez dane:7.72€
Pomsta mazľavých sopľov 2. časť. Dokážu si hrdinovia so slizkými sopľobotmi poradiť?Práve keď si naši hrdinovia mysleli, že sú už z najhoršieho vonku, do cesty sa im postaví ďalšia katastrofa. Síce sa im podarilo poraziť Slizkého Šušňonátora – ale s mazľavými sopľobotmi teda nerátali! A tak sa Georg..
8.49€
Bez dane:7.72€
Protivné kuchárky z vesmíru? Zombie bifľoši? To vyzerá ako práca pre kapitána Bombarďáka!Porazil diabolského doktora Plienku! Zničil strašné hovoriace záchody! A teraz ho čaká boj jeho života! Dokážu kapitán Bombarďák a jeho spodky vydržať nátlak troch obrovských mimozemšťanov s chápadlami (a v pres..
7.99€
Bez dane:7.26€
Zázračná balerína Delfi a maškarný bál Zázračná balerína Delfi a maškarný bál
Nedostupné
Primabalerína vás v tejto knižke vezme na cestu do úžasnej krajiny baletu a kúziel.Blíži sa koniec školského roka a s ním záverečné baletné predstavenie. Delfi je vzrušená, je to jej šanca zažiariť. Kým však čaká v zákulisí na svoje vystúpenie, zistí, že opäť potrebujú jej pomoc priatelia v Čarokraj..
6.99€
Bez dane:6.35€
Zázračná balerína Delfi a kúzlo Zázračná balerína Delfi a kúzlo
Nedostupné
Primabalerína vás v tejto knižke vezme na cestu do úžasnej krajiny baletu a kúziel.Delfi tvrdo trénuje na blížiace sa baletné predstavenie, ale ešte prv ako oslní davy divákov, potrebujú jej pomoc priatelia v Čarokraji.Druhá knižka z iskrivej série pre všetky malé dievčatá, ktoré snívajú o tom, že s..
6.99€
Bez dane:6.35€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)