Menu
Your Cart

Fortuna Libri

Široké žánrové zastúpenie pre celú rodinu.

Vydavateľstvo Fortuna Libri bolo založené ako prvé súkromné ​​vydavateľstvo na Slovensku. Vydavateľstvo ponúka pestrý žánrový záber knižných titulov pre širokú čitateľskú verejnosť. Nájdete v ňom knihy s rodinným zameraním, knihy pre ženy – beletriu, romány, praktické príručky, populárno-náučnú literatúru so širokým tematickým zameraním (zdravie, história, kuchárske knihy…) i pôvodnú tvorbu.

Rozšírená ponuka o knihy pre drobcov.

V júli 2011 vydavateľstvo Fortuna Libri rozšírilo portfólio ponúkaných knižných titulov o množstvo kníh pre deti po tom, čo sa zlúčilo s vydavateľstvom detskej literatúry Junior. Detské tituly určené deťom do 8 rokov v súčasnosti vychádzajú v edícii Fortuna Junior.

Chlapec a veľkonočné dobrodružstvo Chlapec a veľkonočné dobrodružstvo
-40 %
Krásne ilustrovaný veľkonočný príbeh.Dobrodružný príbeh chlapčeka, ktorý sa vydáva na Veľkú noc na vidiek k starým rodičom.Od autorov knižky Chlapček a vianočná šiška.Veľkonočný príbeh o hľadaní priateľstva, neobyčajnej sliepky a nádherného pokladu...
9.54€ 15.90€
Bez dane:8.67€
Oli rád chodieva von a objavuje. Na svojich výletoch sa zoznámil s niekoľkými kamarátmi.Sú rôzni. Malí, veľkí, všakovakí a každý má rád niečo iné. Napríklad Viki miluje pečenie pieskových báboviek, ale takú naozajstnú nezje. Nepočujúca Ema krásne kreslí. Alebo Adam – hoci nemôže chodiť, plávanie zbo..
15.90€
Bez dane:14.45€
V obľúbenej sérií Ela tentokrát objavuje zimu.Poď sa s nami zabaviť v snehu! Hurá, sneží! Ella a jej braček Hugo si postavia snehuliaka a nakŕmia hladné vtáčiky. Potom ich čaká veselá sánkovačka s ockom a so psíkom Uškom. Cestou v lese objavia milé zvieratká. Koho nájdu pri kŕmidle?Pridaj sa k Elle ..
11.90€
Bez dane:10.82€
Bambi zostane na svete celkom sám a musí sa naučiť, ako si poradiť.Z malého, plachého srnčeka nakoniec vyrastie silný, hrdý srnec.Svetoznámy príbeh o dospievaní.Obrázkovú knihu nádherne ilustrovala Maja Dusíková...
12.90€
Bez dane:11.73€
Agátka je neposedné dievčatko, ktoré si robí, čo chce.Neposlúcha, odvráva, vystrája a čosi nevídané, neslýchané. Za jej ryšavé vrkôčiky ju schmatnú dve hviezdičky a unesú ju! Že kam? Všade tam, kde je svet iný ako Agátkin.Príbeh s posolstvom pre všetky neposlušné a samoľúbe deti.Dievčatko si postupn..
16.90€
Bez dane:15.36€
Barborka chodí do škôlky a už vie veľa vecí, no občas si predsa len nevie poradiť.Edícia farebných knižiek o škôlkarke Barborke pomôže deťom aj ich rodičom vyrovnať sa s tým, čo prináša každodenný život.Barborka je skrátka rovnaká ako všetky deti.V tejto knižke nájdete príbehy:Barborka chce všetko r..
12.90€
Bez dane:11.73€
Príbehy o výnimočných deťoch, o inakosti a rovnosti a o tolerancii.Rozprávajme sa s deťmi primerane veku aj na tému inakosti, rovnosti a tolerancie pomocou príbehov v knihe, ktoré sú pre deti zaujímavejšie a zapamätateľnejšie ako ponaučenia a rady. Deti milujú príbehy a nám dospelým slúžia ako vynik..
15.90€
Bez dane:14.45€
Vieš už pomenovať niektoré zvieratká a predmety?Leporelo obsahuje slovníček s prvými slovíčkami v angličtine a slovenčine, prostredníctvom ktorého sa učí budovať prvú slovnú zásobu.Dieťa si rozširuje slovnú zásobu.Vďaka knižke s otváracími okienkami sa dieťa naučí spoznávať prvé slovíčka dvojjazyčne..
7.90€
Bez dane:7.18€
Vieš už napočítať do 10?Leporelo obsahuje slovníček s prvými slovíčkami v angličtine a slovenčine, prostredníctvom ktorého sa učí čísla.Dieťa si rozširuje slovnú zásobu.Vďaka knižke s otváracími okienkami sa dieťa naučí spoznávať prvé čísla dvojjazyčne...
7.90€
Bez dane:7.18€
Vieš už pomenovať farby dúhy?Leporelo obsahuje slovníček s prvými slovíčkami v angličtine a slovenčine, prostredníctvom ktorého sa učí farby.Dieťa si rozširuje slovnú zásobu.Vďaka knižke s otváracími okienkami sa dieťa naučí spoznávať prvé farby dvojjazyčne...
7.90€
Bez dane:7.18€
Táto knižka, určená celej rodine, predstavuje tridsaťštyri tajomných zvierat žijúcich na Slovensku.Prostredníctvom krásnych a odborne presných ilustrácií ponúka nevšedný pohľad do súkromia týchto živočíchov. Dopĺňa ich osem plne ilustrovaných dvojstrán zobrazujúcich jednotlivé zvieratá vo vzájomných..
17.90€
Bez dane:16.27€
Ktorým vlakom cestujeme? Kam ide vlak? A čo robí sprievodca?Cesta vlakom je pre každé dieťa výnimočným zážitkom. Krátke príbehy a základné informácie v tejto obrázkovej knižke navodia atmosféru prvej cesty vlakom.Prvé poznatky pre malých aj veľkých cestovateľov.Táto obrázková knižka ukazuje malým ce..
13.90€
Bez dane:12.64€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 43 (4 stránok)