Menu
Your Cart

E.J. Publishing


Rozširovanie slovnej zásoby pre najmenšie deti.Kúpanie! Azda všetky deti milujú čľapkanie vo vode, no také šampónovanie môže byť niekedy náročné. A veru rovnako občas bojujeme aj so slovami.Knižka je určená na rozvoj reči.Je voľným pokračovaním titulov Ham ham a Šup šup. Napísala ju logopedička a vý..
12.00€
Bez dane:10.91€
Počujete to, čo vidíte? V tejto knižke to pufká a klopká, kváka a praská.Objavte zvuky vo výrazných farbách, no celkom bez slov. Ozvučte to, čo vidíte na obrázkoch. Ideálne nahlas! A načúvajte, ako to znie.Ani by ste neverili, koľkými slovami sa dajú opísať zvuky.Každý vie, ako robí koník, ale ako r..
18.00€
Bez dane:16.36€
Príručka férového rozvodu a života po ňom. Pre rodičov a pre ich deti.Áno, niekedy sa to stane, že jediným východiskom z nešťastného manželstva je rozvod. Nebýva to ľahké, no dá sa zvládnuť s rešpektom a dôstojne. Aj preto je tu príručka férového rozvodu a života po ňom, určená dospelým aj deťom.Ide..
15.40€ 22.00€
Bez dane:14.00€
Šup Šup Šup Šup
Nedostupné
Leporelo pre najmenších na rozširovanie slovnej zásoby od autorky úspešného prvého dielu s názvom Ham ham.Obliekame sa každý deň, no nie vždy je to tá najľahšia úloha! A čo ešte len rozprávanie, to tiež nie je až také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.Knižka je určená na rozvoj reči.V ..
12.00€
Bez dane:10.91€
Rozširovanie slovnej zásoby pre najmenšie deti.Kŕmenie detí, to je celá veda, všakže?! A čo ešte len rozprávanie, to tiež nie je až také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.Knižka je určená na rozvoj reči.V rukách držíte knižku určenú práve na rozvoj reči a rozšírenie slovnej zásoby. Nap..
11.00€
Bez dane:10.00€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)