Menu
Your Cart

Dolce

Prvé detské plyšové hračky s overením STEM

Dolce je renomovaný výrobca hračiek, ktorý sa špecializuje na vytváranie inovatívnych a vzdelávacích hračiek pre deti. Ich produkty sú známe pre svoj jedinečný dizajn, ktorý kombinuje zábavu s rozvojom dôležitých zručností u detí. Spoločnosť Dolce sa zameriava nielen na estetický vzhľad hračiek, ale aj na ich funkčnosť a stimuláciu rozvoja rôznych schopností detí, ako je jemná motorika, logické myslenie a predstavivosť. Dolce hračky sú založené na myšlienke STEM učenia (Science, Technology, Engineering and Mathematics). Prívlastok STEM sa udeľuje hračkám, ktoré preukázateľne podporujú rozvoj zručností práve v týchto oblastiach.

Udržateľná značka od výrobu až po dodanie

Výrobca hračiek Dolce prispieva k udržateľnosti a zodpovednej výrobe svojich hračiek, čo robí ich produkty nielen zábavnými, ale aj ekologicky priateľskými. Zásady udržateľnosti dodržiavajú vo výrobných, baliacich a dodávateľských procesoch s cieľom zachovať životné prostredie pre budúce generácie. So zavádzaním udržateľnosti stále napredujú a v najbližších rokoch majú za cieľ stať sa plne udržateľnou značkou.

Zebra so senzorickými prvkamiHračka zabaví deti na dlhé hodinyZebra obsahuje rôzne interaktívne prvky, ktoré zabavia deti na celé hodiny. Vyrobená je z látky príjemnej na dotyk, na brušku má vrecko, ktoré schováva prekvapenie. Na rôznych častiach hračky sú upevnené hryzátko, krúžky, stužky, hrkálka,..
29.99€
Bez dane:24.99€
Závesná senzorická hračka VážkaHračka s pestrými krídlami a hrkálkouZávesná senzorická hračka Vážka obsahuje rôzne prvky, ktoré podporujú rozvoj zraku, sluchu, hmatu, motoriky a predstavivosti dieťaťa. Jej krídla sú vyrobené z látok rôznych textúr, ktoré motivujú dieťa k dotyku, na brušku má špirálo..
14.99€
Bez dane:12.49€
Závesná senzorická hračka so zrkadielkom KorytnačkaHračka so zrkadielkom na bruškuZávesná senzorická hračka so zrkadielkom Korytnačka bude dokonalým spoločníkom pre vaše bábätko, či ste doma alebo na cestách. Je ideálna na uchytenie na kočík alebo postieľku, s množstvom textúr a štítkov pre rozvoj h..
13.00€
Bez dane:10.83€
Závesná senzorická hračka Slimák a silikónové hryzátkoBábätko môže posilňovať ďasná Závesná senzorická hračka Slimák a silikónové hryzátko pomáhajú bábätkám posilňovať ďasná a pomôžu im s prerezávaním prvých zúbkov. Časť slimáka má šuchotavú výplň pre rozvoj sluchu, štítok v tvare vážky zase pomáha..
19.99€
Bez dane:16.66€
Závesná senzorická hračka s hryzátkom SovaHračka pomáha posilňovať ďasná Závesná senzorická hračka s hryzátkom Sova, ktoré pomáha bábätkám posilňovať ďasná a pomôže im s prerezávaním prvých zúbkov. S hrkálkou a štítkom v tvare vážky pre rozvoj zmyslov. Vďaka závesnému krúžku sa dá zavesiť napríklad..
10.40€ 13.00€
Bez dane:8.66€
Závesná senzorická hračka s hryzátkom Morský koníkVhodné na kočík aj postieľku Závesná senzorická hračka s hryzátkom Morský koník je roztomilá hračka pre rozvoj zmyslov bábätka od narodenia. Chvost koníka sa dá naťahovať, na jeho konci je upevnené silikónové hryzátko na posilňovanie ďasien. V hrive..
13.00€
Bez dane:10.83€
Závesná senzorická hračka s hryzátkom JežkoSilikónové hryzátko na prvé zúbky Závesná senzorická hračka s hryzátkom Ježko má na sebe upevnené silikónové hryzátko, ktoré pomáha bábätku posilňovať ďasná a neskôr pomôže s prerezávaním prvých zúbkov. Časť ježka je vyplnená fazuľkami a spolu so senzorick..
16.00€
Bez dane:13.33€
Závesná senzorická hračka s hryzátkom HríbikHračka vhodná na cestovanie Súčasťou tejto závesnej senzorickej hračky Hríbik je silikónové hryzátko, ktoré pomôže dieťatku s posilňovaním ďasien a s prerezávaním prvých zúbkov. Klobúčik hríbiku z látky s textúrou, štítok v tvare vážky a ostatné štítky na..
14.99€
Bez dane:12.49€
Závesná senzorická hračka Krab a silikónové hryzátkoBábätko môže posilňovať ďasná Táto závesná senzorická hračka Krab a silikónové hryzátko pomáhajú bábätkám posilňovať ďasná a pomôžu im s prerezávaním prvých zúbkov. Časť kraba má šuchotavú výplň pre rozvoj sluchu, látkové aplikácie zase pomáha roz..
19.99€
Bez dane:16.66€
Senzorická závesná hračka s hryzátkom VeľrybaVhodnná na zavesenie na kočík aj postieľkuSenzorická závesná hračka s hryzátkom Veľryba je roztomilá hračka pre rozvoj zmyslov bábätka od narodenia. V tele ryby je vložená hrkálka pre rozvoj sluchu, látkové aplikácie zase rozvíjajú hmat. Je ideálna na uch..
9.59€ 11.99€
Bez dane:7.99€
Senzorická hračka VeľrybaS tromi malými hračkami s rôznymi funkciamiTáto veľká plyšová senzorická hračka Veľryba má na chrbte otvor, do ktorého môžu deti vložiť tri malé hračky: rybičku, chobotnica a mušľu. Každá z nich má rôzne funkcie, jedna píska, druhá slúži ako hrkálka a tretia má na sebe zrkad..
22.99€
Bez dane:19.16€
Senzorická hračka TuleňVhodné na zúbky aj rozvoj hmatuSenzorická hračka Tuleň je určená pre bábätká od narodenia. Na ňufáku tuleňa je upevňené hryzátko pre posilňovanie ďasien bábätka a neskôr pomáha pri prerezávaní prvých zúbkov. Šnúrky na chvoste a ostatné štítky na tele tuleňa motivujú k dotyku a..
14.99€
Bez dane:12.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)