Menu
Your Cart

Dino

Najznámejšie hry a hračky všetkých generácií.

Kto z nás by nepoznal známu Rubikovu kocku, ale máloktorý jej používateľ tuší, že do našich domácností sa dostala prostredníctvom spoločnosti Dino Toys s.r.o., českej rodinnej firmy. Výrobky Dino Toys priniesli už veľa skvelej zábavy niekoľkým generáciám prostredníctvom spoločenských hier, puzzle, obrázkových kociek, plyšových hračiek, hracích kariet i plastových hračiek.

Medzi najúspešnejšie tituly spoločenských hier sa radia Dostihy a stávky, Človeče nehnevaj sa a staronová Tatra 148.

Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzle, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detského a dospelého puzzle, detských, rodinných, edukatívnych aj párty hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov .

Kocky Farma Kocky Farma
Nedostupné
Princezná Elsa vládne nielen mrazivým, ale aj žiarivým kúzlom. Zistí to aj vaša malá slečna, akonáhle si krásku z Ľadového kráľovstva (Frozen) postaví na neónovom puzzle. Skladačka obsahuje špeciálne neónové prvky, ktoré sa v tme rozsvietia. XL dieliky sa dobre hľadajú a uľahčujú skladanie deťom ško..
13.79€
Bez dane:11.49€
Na žiaru reflektorov je filmová hviezda Minnie zvyknutá. A trochu toho pozlátka prinesie aj do izbičky vašich detí. S jej neónovým puzzle, ktoré za tmy svietia, si užijú veľa zábavy. Najprv pri skladaní všetkých 100 XL puzzle dielikov a potom ešte po zotmení, kedy sa rozžiaria kontúry obrázku. Sviet..
13.79€
Bez dane:11.49€
Puzzle Peppa Pig Puzzle Peppa Pig
Nedostupné
Puzzle Krtek a kalhotky 55 ks Puzzle Krtek a kalhotky 55 ks
Nedostupné
Čo všetko musel Krtko podstúpiť, než si mohol obliecť svoje vysnívané modré nohavice? Časť príbehu sa deti dozvedia pri skladaní trojice puzzle s 55 dielikmi a originálnymi ilustráciami od Zdeňka Milera. Okrem toho, že sa v duchu prenesú za svojim rozprávkovým hrdinom, potrénujú deti aj motoriku, pr..
9.44€
Bez dane:7.87€
Aj keď žiadny Peter v rozprávke Ľadové kráľovstvo nehrá, s Čiernym Petrom si Anna a Elsa užijú vždy veľa zábavy.Vaše deti sa k nim môžu v partičke obľúbenej kartovej hry pridať. Vyhráva ten, kto sa ako prvý zbaví dvojíc kariet z ruky a nezostane mu kartička Čierneho Petra, ku ktorej neexistuje nápro..
2.83€
Bez dane:2.36€
Zabav sa pri kvartete a spoznaj pri tom slávne hrady a zámky Česka a Slovenska.S každým zostaveným kvartetom (štvorica zhodných kariet) získajú deti nielen náskok pred ostatnými spoluhráčmi, ale aj znalosti zo zemepisu a spoznajú slávne pamiatky Českej republiky a Slovenska. Karty, ktoré k sebe patr..
2.83€
Bez dane:2.36€
Kvarteto Zoo Kvarteto Zoo
Nedostupné
Zabav sa pri kvartete a spoznaj pri tom exotické zvieratká zo ZOO.Každodenná návšteva zoo vás nemusí vyjsť vôbec draho. Stačí mať doma v šuplíku zoo kvarteto, vďaka ktorému sa deti môžu stretávať s exotickými živočíchmi, kedykoľvek sa im zachce. Deti si vďaka kvartetu precvičia kombinatorické a komu..
2.83€
Bez dane:2.36€
Pexeso Tatra Pexeso Tatra
Nedostupné
Mať dve rovnaké Tatry je super. A mať dve rovnaké hneď dvadsaťštyri krát? To je ešte len úspech.Zaobstarajte malým motoristom originálne pexeso Tatra z pevného kartónu. Kartičky sa dobre otáčajú, nekrčia sa a nemusíte ich pred hraním vystrihovať.Pri hraní si deti výborne precvičia pamäť a postreh.Hr..
6.73€
Bez dane:5.61€
Pexeso Dopravné značky Pexeso Dopravné značky
Nedostupné
Základy bezpečného riadenia sa môžu deti učiť oveľa skôr ako v autoškole. Začať môžu hravou formou pri pexese s dopravnými značkami. Malí motoristi si s ním navyše precvičia aj pamäť, rozlišovacie schopnosti a tí najmladší sa tiež naučia udržať chvíľu pozornosť.Každá značka je podrobne vysvetlená v ..
6.72€
Bez dane:5.60€
Veselé hry s Krtkom Veselé hry s Krtkom
Nedostupné
Skvelá sada 5 spoločenských hier s obľúbeným Krtkom.Akonáhle si rozprávkového krtka raz pustíte domov, už ho len ťažko dostanete preč. Deti si ho zamilujú okamžite a vy mu nakoniec podľahnete tiež. Pomôže vám v tom aj balíček 5 stolných hier s obrázkami krtka a jeho kamarátov. Precvičte si s deťmi p..
21.25€
Bez dane:17.71€
Poď sa hrať Poď sa hrať
Nedostupné
Človeče nehnevaj sa pre najmenšie deti od 3 rokov.Keď ide o hranie, na vek či skúsenosti Krtko nehľadí. Preto k deťom prichádza so zábavnou verziou človeče, ktorú zvládnu aj tie najmenšie ratolesti od 3 rokov. Pravidlá sú rovnaké - víťazí ten, kto ako prvý umiestni všetky svoje figúrky do domčeka. K..
10.11€
Bez dane:8.43€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)