Menu
Your Cart

Dino

Najznámejšie hry a hračky všetkých generácií.

Kto z nás by nepoznal známu Rubikovu kocku, ale máloktorý jej používateľ tuší, že do našich domácností sa dostala prostredníctvom spoločnosti Dino Toys s.r.o., českej rodinnej firmy. Výrobky Dino Toys priniesli už veľa skvelej zábavy niekoľkým generáciám prostredníctvom spoločenských hier, puzzle, obrázkových kociek, plyšových hračiek, hracích kariet i plastových hračiek.

Medzi najúspešnejšie tituly spoločenských hier sa radia Dostihy a stávky, Človeče nehnevaj sa a staronová Tatra 148.

Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzle, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detského a dospelého puzzle, detských, rodinných, edukatívnych aj párty hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov .

Puzzle Minnie Svietiace 100 XL ksNa žiaru reflektorov je filmová hviezda Minnie zvyknutá. A trochu toho pozlátka prinesie aj do izbičky vašich detí. S jej neónovým puzzle, ktoré za tmy svietia, si užijú veľa zábavy. Najprv pri skladaní všetkých 100 XL puzzle dielikov a potom ešte po zotmení, kedy sa..
10.34€ 13.79€
Bez dane:8.62€
Puzzle Krtek a kalhotky 55 ksČo všetko musel Krtko podstúpiť, než si mohol obliecť svoje vysnívané modré nohavice? Časť príbehu sa deti dozvedia pri skladaní trojice puzzle s 55 dielikmi a originálnymi ilustráciami od Zdeňka Milera. Okrem toho, že sa v duchu prenesú za svojim rozprávkovým hrdinom, p..
9.44€
Bez dane:7.87€
Kvarteto Hrady a zámkyZabav sa pri kvartete a spoznaj pri tom slávne hrady a zámky Česka a Slovenska.S každým zostaveným kvartetom (štvorica zhodných kariet) získajú deti nielen náskok pred ostatnými spoluhráčmi, ale aj znalosti zo zemepisu a spoznajú slávne pamiatky Českej republiky a Slovenska. Ka..
2.83€
Bez dane:2.36€
Zobrazuje sa 1 až 3 z 3 (1 stránok)