Menu
Your Cart

Dino

Tatra Ružová
Nedostupné
Legendárna Tatra tentokrát špeciálne pre dievčatá.Legendárna Tatra nesmie chýbať vo výbave ako chlapcov, tak i dievčat. Špeciálne pre malé slečny je určená Tatra v princeznovskom ružovo-fialovom vyhotovení. Ružová Tatra nesmie chýbať na žiadnom pieskovisku alebo pláži.Nákladiak môže voziť ako h..
32.00€
Bez dane:26.67€
Pexeso Peppa Pig Pexeso Peppa Pig
Nedostupné
Klasická pamäťová hra s obľúbenou postavičkou Peppa Pig. Cieľom hry je získať čo najviac dvojíc s rovnakým obrázkom, ktoré hráči postupne odhaľujú. Pexeso trénuje pamäť a sústredenie. Balenie obsahuje 20 obrázkov dvojíc s postavičkami z populárneho seriálu Peppa Pig. Hru môže hrať 2 až 6 hráčov..
5.12€
Bez dane:4.27€
Kartová hra Čierny Peter Peppa Pig
2-3 dni
Hrať sa s Peppy alebo Petrom? Toto dilema deťom ušetrí hracie karty Čierny Peter s obrázkami obľúbeného prasiatka Peppy. Pravidlá sú rovnaké, ako si pamätáte zo svojho detstva. V kartovým zápolení zvíťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví dvojíc zo svojej ruky a nezostane mu na ocot nepárna kartička Čie..
1.95€
Bez dane:1.63€
Veľké Krtkove pexeso Veľké Krtkove pexeso
2-3 dni
Klasická spoločenská hra s obľúbenou postavičkou Krtko. Cieľom hry je získať čo najviac dvojíc s rovnakým obrázkom, ktoré hráči postupne odhaľujú. Pexeso trénuje pamäť a sústredenie. Balenie obsahuje 24 veľkých a odolných kartičiek s postavičkami z populárnej rozprávky o Krtkovi. Hru môže hrať 2 až ..
6.96€
Bez dane:5.80€
Prvé puzzle Tatra Prvé puzzle Tatra
2-3 dni
Sada šiestich drevených detských skladačiek s motívom nákladných automobilov značky Tatra. Štvordielne obrázky sú ideálne pre prvé skladanie, rozvoj motoriky a predstavivosť. Po skončení skladania sa dajú dieliky jednoducho odložiť do praktickej drevenej krabičky s odsúvacím vekom. ..
6.55€
Bez dane:5.46€
Drevené kocky Povolania (12 ks) Drevené kocky Povolania (12 ks)
-25 % 2-3 dni
Tieto drevené kocky predstavujú pre deti skvelý zdroj zábavy a zároveň im pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu a koordináciu pohybov. Deti si vedia poskladať obrázky s povolaniami, ktoré poznajú z bežného života. Skladačka obsahuje 12 kusov kociek a predlohu obrázkov pre jednoduchšie stavanie..
5.97€ 7.96€
Bez dane:4.98€
Moja prvá hra Krtko Moja prvá hra Krtko
Nedostupné
Kto iný by mal vaše dieťa zasvätiť do hravej zábavy ako obľúbený Krtko? V Mojej prvej detskej hre ho pozve k hľadaniu svojich kamarátov, ktorí sa akurát schovali na lúke. Zahrajte si tiež a pomôžte svojim deťom precvičovať poznávanie farieb, predvádzanie jednoduchých pohybov, zvukov zvierat a podobn..
15.82€
Bez dane:13.18€
Legendárna Tatra v originálnej farbe.Legendárna Tatra nesmie chýbať vo výbave ako chlapcov, tak i dievčat. Úžasná klasická Tatra v oranžovej farbe, tak ako si ju všetci pamätáme. Oranžová Tatra nesmie chýbať na žiadnom pieskovisku.Nákladiak môže voziť ako hromadu piesku a štrku. Unesie to..
34.51€
Bez dane:28.76€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)