Menu
Your Cart

Dino

Najznámejšie hry a hračky všetkých generácií.

Kto z nás by nepoznal známu Rubikovu kocku, ale máloktorý jej používateľ tuší, že do našich domácností sa dostala prostredníctvom spoločnosti Dino Toys s.r.o., českej rodinnej firmy. Výrobky Dino Toys priniesli už veľa skvelej zábavy niekoľkým generáciám prostredníctvom spoločenských hier, puzzle, obrázkových kociek, plyšových hračiek, hracích kariet i plastových hračiek.

Medzi najúspešnejšie tituly spoločenských hier sa radia Dostihy a stávky, Človeče nehnevaj sa a staronová Tatra 148.

Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzle, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detského a dospelého puzzle, detských, rodinných, edukatívnych aj párty hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov .

Čierny Peter Ľadové kráľovstvo II
Nedostupné
Aj keď žiadny Peter v rozprávke Ľadové kráľovstvo nehrá, s Čiernym Petrom si Anna a Elsa užijú vždy veľa zábavy.Vaše deti sa k nim môžu v partičke obľúbenej kartovej hry pridať. Vyhráva ten, kto sa ako prvý zbaví dvojíc kariet z ruky a nezostane mu kartička Čierneho Petra, ku ktorej neexistuje nápro..
2.36€
Bez dane:1.97€
Kvarteto Hrady a zámky
Nedostupné
Zabav sa pri kvartete a spoznaj pri tom slávne hrady a zámky Česka a Slovenska.S každým zostaveným kvartetom (štvorica zhodných kariet) získajú deti nielen náskok pred ostatnými spoluhráčmi, ale aj znalosti zo zemepisu a spoznajú slávne pamiatky Českej republiky a Slovenska. Karty, ktoré k sebe patr..
2.36€
Bez dane:1.97€
Kvarteto Zoo Kvarteto Zoo
Nedostupné
Zabav sa pri kvartete a spoznaj pri tom exotické zvieratká zo ZOO.Každodenná návšteva zoo vás nemusí vyjsť vôbec draho. Stačí mať doma v šuplíku zoo kvarteto, vďaka ktorému sa deti môžu stretávať s exotickými živočíchmi, kedykoľvek sa im zachce. Deti si vďaka kvartetu precvičia kombinatorické a komu..
2.36€
Bez dane:1.97€
Pexeso Tatra Pexeso Tatra
Nedostupné
Mať dve rovnaké Tatry je super. A mať dve rovnaké hneď dvadsaťštyri krát? To je ešte len úspech.Zaobstarajte malým motoristom originálne pexeso Tatra z pevného kartónu. Kartičky sa dobre otáčajú, nekrčia sa a nemusíte ich pred hraním vystrihovať.Pri hraní si deti výborne precvičia pamäť a postreh.Hr..
5.56€
Bez dane:4.63€
Pexeso Dopravné značky Pexeso Dopravné značky
Nedostupné
Základy bezpečného riadenia sa môžu deti učiť oveľa skôr ako v autoškole. Začať môžu hravou formou pri pexese s dopravnými značkami. Malí motoristi si s ním navyše precvičia aj pamäť, rozlišovacie schopnosti a tí najmladší sa tiež naučia udržať chvíľu pozornosť.Každá značka je podrobne vysvetlená v ..
5.56€
Bez dane:4.63€
Veselé hry s Krtkom Veselé hry s Krtkom
Nedostupné
Skvelá sada 5 spoločenských hier s obľúbeným Krtkom.Akonáhle si rozprávkového krtka raz pustíte domov, už ho len ťažko dostanete preč. Deti si ho zamilujú okamžite a vy mu nakoniec podľahnete tiež. Pomôže vám v tom aj balíček 5 stolných hier s obrázkami krtka a jeho kamarátov. Precvičte si s deťmi p..
17.55€
Bez dane:14.63€
Poď sa hrať Poď sa hrať
Nedostupné
Človeče nehnevaj sa pre najmenšie deti od 3 rokov.Keď ide o hranie, na vek či skúsenosti Krtko nehľadí. Preto k deťom prichádza so zábavnou verziou človeče, ktorú zvládnu aj tie najmenšie ratolesti od 3 rokov. Pravidlá sú rovnaké - víťazí ten, kto ako prvý umiestni všetky svoje figúrky do domčeka. K..
8.36€
Bez dane:6.97€
Diamantový les Diamantový les
Nedostupné
Čaká vás napínavá pátracia akcia v temnom lese.Premeňte sa na trpaslíkov v originálnej detskej hre od českého autora. Hľadať budete štyri farebné diamanty a ak ich ako prvé nájdete práve vy, máte vyhrané.Diamantový les kombinuje stratégiu a precvičuje pamäť.Ako v hre vyzerá temnota? Počas jedného ťa..
16.36€
Bez dane:13.63€
Tatra Ružová
Nedostupné
Legendárna Tatra tentokrát špeciálne pre dievčatá.Legendárna Tatra nesmie chýbať vo výbave ako chlapcov, tak i dievčat. Špeciálne pre malé slečny je určená Tatra v princeznovskom ružovo-fialovom vyhotovení. Ružová Tatra nesmie chýbať na žiadnom pieskovisku alebo pláži.Nákladiak môže voziť ako h..
32.00€
Bez dane:26.67€
Pexeso Peppa Pig Pexeso Peppa Pig
Nedostupné
Klasická pamäťová hra s obľúbenou postavičkou Peppa Pig. Cieľom hry je získať čo najviac dvojíc s rovnakým obrázkom, ktoré hráči postupne odhaľujú. Pexeso trénuje pamäť a sústredenie. Balenie obsahuje 20 obrázkov dvojíc s postavičkami z populárneho seriálu Peppa Pig. Hru môže hrať 2 až 6 hráčov..
5.52€
Bez dane:4.60€
Kartová hra Čierny Peter Peppa Pig
Nedostupné
Hrať sa s Peppy alebo Petrom? Toto dilema deťom ušetrí hracie karty Čierny Peter s obrázkami obľúbeného prasiatka Peppy. V kartovým zápolení zvíťazí hráč, ktorý sa ako prvý zbaví dvojíc zo svojej ruky a nezostane mu na ocot nepárna kartička Čierneho Petra. Pravidlá sú rovnaké, ako si pamätáte zo svo..
2.34€
Bez dane:1.95€
Veľké Krtkove pexeso Veľké Krtkove pexeso
Nedostupné
Klasická spoločenská hra s obľúbenou postavičkou Krtko. Cieľom hry je získať čo najviac dvojíc s rovnakým obrázkom, ktoré hráči postupne odhaľujú. Pexeso trénuje pamäť a sústredenie. Balenie obsahuje 24 veľkých a odolných kartičiek s postavičkami z populárnej rozprávky o Krtkovi. Hru môže hrať 2 až ..
7.34€
Bez dane:6.12€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)