Menu
Your Cart

CPRESS

Kontrastní leporelo Roztomilá zvířátkaKontrastné leporelo pre najmenších.Deti tesne po narodení vnímajú najmä ostré kontrasty svetlých a tmavých plôch, ktoré upútajú ich pozornosť. Preto je toto leporelo vhodné už od prvých týždňov života vášho bábätka kedy trénuje jeho pozornosť.Rozvíjajte u svojho..
3.99€
Bez dane:3.63€
Kontrastní leporelo Dopravní prostředkyKontrastné leporelo pre najmenších.Deti tesne po narodení vnímajú najmä ostré kontrasty svetlých a tmavých plôch, ktoré upútajú ich pozornosť. Preto je toto leporelo vhodné už od prvých týždňov života vášho bábätka.Rozvíjajte u svojho bábätka vnímanie a lásku k..
3.99€
Bez dane:3.63€
Kontrastní leporelo se zvířátky z lesaRozvíjajte u svojho bábätka vnímanie a lásku ku knihám už od prvých týždňov života. Deti tesne po narodení vnímajú najmä ostré kontrasty svetlých a tmavých plôch, ktoré upútajú ich pozornosť. Preto je toto leporelo vhodné už od prvých týždňov života vašeho bábät..
3.99€
Bez dane:3.63€
Kontrastní leporelo se zvířátky ze ZOORozvíjajte u svojho bábätka vnímanie a lásku ku knihám už od prvých týždňov života. Deti tesne po narodení vnímajú najmä ostré kontrasty svetlých a tmavých plôch, ktoré upútajú ich pozornosť. Preto je toto leporelo vhodné už od prvých týždňov života vašeho bábät..
3.99€
Bez dane:3.63€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)