Menu
Your Cart

Buvik

Eniki BenikiDeti rozviažme si jazýčky!Eniki Beniki je výber rytmizovaných riekaniek a vyčítaniek z ľudovej slovesnosti, ktorými sa ľahko rozväzuje detský jazýček. Deti upúta zvuková podoba veršíkov, ich rytmus a hra so slovom.Veselé veršíky budú navyše deti baviť.Svojím veselým obsahom (Šucha rucha ..
12.90€
Bez dane:11.73€
Žabiatko - 23 rozprávok"Keď pršalo, mrholilo, žabiatko sa narodilo..." Kto by nepoznal Žabiatko Tety Ľudmily? V známej knižke nájdete 23 žartovných i vážnych veršovaných rozprávok nielen o žabiatku, ale aj o kamarátovi psíkovi, gajdošovi Murovi, vrabčiatku a pani Sove, o chorom medvedíkovi, o divadl..
14.90€
Bez dane:13.55€
Opice z našej policeKultový humoristický román o obyčajnej bratislavskej rodinke s tromi podarenými bračekmi.Tí majú nezdolateľný temperament, o trpezlivej a láskavej mame, milujúcich starých rodičoch a pätnástich opičkách- Jupko, Fricko, Mikinko, Jumbo, Kikinko, Pepenke, Bajkal, Nanuk a ostatních. ..
13.90€
Bez dane:12.64€
Básnička ti pomôžeBásnik Daniel Hevier a ilustrátorka Mária Nerádová sú autormi neobyčajnej „pomáhacej“ knižky pre deti predškolského veku.  Pomocou veselých básničiek deti spolu s rodičmi hravo zvládnu nácvik každodenných povinností, od prebudenia po zaspávanie: umývanie rúk, obliekanie, čiste..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zažmúr očkáBásnik Tomáš Janovic a ilustrátorka Mária Nerádová vytvorili čarovnú knihu deťom pre radosť. V žartovných riekankách a povedačkách objavujú deti krásu rýmu a rytmu, pomenúvajú a poľudšťujú veci, prírodu a všetko, čo ich obklopuje. Rožok vyšiel na oblohu. Hovorím si – chvalabohu. To sa Táň..
9.90€
Bez dane:9.00€
O malej AničkePredstavte si, že máte 1,5 roka a namiesto leporela dostanete svoju prvú naozajstnú knihu s papierovými stranami - krásny pocit však? Knihu, ktorá vďaka malému formátu padne ako uliata do malej detskej rúčky, a z ktorej na Vás hneď na titulke šibalsky žmurká hlavná hrdinka Anička. Skrá..
8.90€
Bez dane:8.09€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)