Menu
Your Cart

Buki France

Buki hračky - od nápadu po realizáci.

Buki France prináša zaujímavú kolekciu hračiek pre začínajúcich vedcov a všetkých, koho zaujíma veda, príroda a vesmír. Svoje si nájdu aj všetky kreatívne deti, ktoré baví práca s hlinou, výroba šperkov, či ďalšie tvorivé činnosti.

Vedecké a experimentálne hračky, ktoré deťom ukážu možnosti, ktoré svet navôkol ponúka.

Značka Buki je známa tým, že všetky nápady najprv dôkladne preveruje s odborníkmi, potom testuje až potom sa dostanú do rúk deťom. Zmyslom hračiek Buki je vzdelávať deti zábavným a prirodzeným spôsobom. Spoločnosť Buki France, ktorá bola založená v roku 1992, je dnes kľúčovým hráčom na trhu s edukatívnymi hračkami a vedeckými súpravami.


 

Súprava na kreslenie s puzdrom Súprava na kreslenie s puzdrom
Nedostupné
Súprava na kreslenie s puzdromObrovská súprava na kreslenie pre malého umelcaTáto súprava na kreslenie s praktickým puzdrom je ideálnym spoločníkom pre každého malého umelca. Obsahuje všetky potrebné pomôcky a materiály, ktoré podporia výtvarnú kreativitu detí.Praktická sada na kreslenie vhodná aj n..
31.00€
Bez dane:25.83€
Tablet pre hranie 20 mini hierZábava doma ja na cestáchTablet BUKI je perfektný spoločník nielen doma, ale aj na cestách. Ponúka 20 rôznych klasických mini hier. Tento ľahký a prenosný tablet s hmotnosťou len 150 g sa zmestí do každej tašky, vďaka čomu je ideálny na hranie kdekoľvek a kedykoľvek. St..
20.00€
Bez dane:16.67€
Mini projektor - OceánObjavte fascinujúci podmorský svetTento úžasný mini projektor Oceán zavedie vaše deti do fascinujúceho sveta oceánskeho života priamo z pohodlia ich izby. S jeho pomocou sa môžu ponoriť do úžasného sveta podmorských tvorov a objaviť rôznorodé druhy morských živočíchov a ich pro..
10.90€
Bez dane:9.08€
Tvorivé aktivity sada Tvorivé aktivity sada
Nedostupné
Tvorivé aktivity sadaTvorivá sada pre kreatívne detiVitajte v úžasnom svete kreativity. Súprava Tvorivé aktivity je ako kúzelná skrinka plná nástrojov, doplnkov a remeselných materiálov, pripravených na oživenie detskej fantázie. Súprava obsahuje 2 úložné priehradky, ktoré sa dajú položiť na stôl, a..
33.90€
Bez dane:28.25€
BeTeens Trblietavé tetovanie BeTeens Trblietavé tetovanie
Nedostupné
BeTeens Trblietavé tetovanieTrblietavé tetovania pre kreatívne dušeVstúpte do sveta kreativity a individuality s našimi jedinečnými farebnými obrázkami na kožu. Sady BeTeens sú špeciálne navrhnuté pre dievčatá, ktoré túžia po vlastnom unikátnom tetovaní. Už žiadne nudné nálepky, teraz si môžu vytvor..
6.90€
Bez dane:5.75€
BeTeens Farebné tetovanieFarebné tetovania pre kreatívne dušeVstúpte do sveta kreativity a individuality s našimi jedinečnými farebnými obrázkami na kožu. Sady BeTeens sú špeciálne navrhnuté pre dievčatá, ktoré túžia po vlastnom unikátnom tetovaní. Už žiadne nudné nálepky, teraz si môžu vytvori..
6.90€
Bez dane:5.75€
BeTeens Metalické tetovanieMetalické tetovania pre kreatívne dušeVstúpte do sveta kreativity a individuality s našimi jedinečnými farebnými obrázkami na kožu. Sady BeTeens sú špeciálne navrhnuté pre dievčatá, ktoré túžia po vlastnom unikátnom tetovaní. Už žiadne nudné nálepky, teraz si môžu vytvoriť..
6.90€
Bez dane:5.75€
BeTeens Výroba náramkov priateľstva DeluxeTvorivá činnosť pre všetky dievčatáChcete svoje dievčatko zapojiť do niečoho zábavného a zároveň rozvíjajúceho? Sady BeTeens ponúkajú úžasnú príležitosť pre kreatívne duše. Kolekcia náramkov je navrhnutá pre dievčatá, ktoré chcú byť originálne a vlastné šper..
18.90€
Bez dane:15.75€
Prak na penové šípkyNekonečná zábava s prakom na penové šípkyPripravte sa na nekonečnú zábavu s detským prakom vyrobeným z vysokokvalitného plastu. Tento prak je viac než len hračka - ponúka dobrodružstvo, zábavu a rozhýbe deti doma aj vonku. S jeho ergonomicky tvarovaným dizajnom je pohodlný na drž..
10.43€ 14.90€
Bez dane:8.69€
Laboratórium nechutnostíLaboratórium fascinujúcich experimentovVitajte v laboratóriu plnom odporných, no fascinujúcich vedeckých experimentov. S Laboratóriom nechutností si vaše deti môžu vyskúšať vyrobiť slizké červy, kvapkajúce oči, skákajúce hovienka, tečúci soplík, mäknúce kosti alebo hlienovité..
14.40€
Bez dane:12.00€
Vysielačky Walkie Talkie 4kmPre dobrodružstvá aj tímovú spoluprácuVstúpte do sveta dobrodružstva a komunikácie s Buki Vysielačkami, ktoré sú určené špeciálne pre deti, no obsahujú funkcie, ktoré napodobňujú tie skutočné, pre dospelých. Nech už objavujú dvor alebo sa vydávajú na vymyslené misie, tiet..
48.90€
Bez dane:40.75€
Vulkán a vykopávka dinosaura Vulkán a vykopávka dinosaura
Nedostupné
Vulkán a vykopávka dinosauraZábavný detský experiment s lávouSúprava Vulkán a vykopávka dinosaura ukáže ďeťom niektoré javy sopečnej aktivity a oboznámi ich s históriou dinosaurov. Deti môžu vytvoriť malú sopečnú erupciu, spoznať rozdiel medzi horninami alebo pochopiť ako fungujú gejzíry. Pustite sa..
26.90€
Bez dane:22.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 86 (8 stránok)