Menu
Your Cart

Buki France

Buki hračky - od nápadu po realizáci.

Buki France prináša zaujímavú kolekciu hračiek pre začínajúcich vedcov a všetkých, koho zaujíma veda, príroda a vesmír. Svoje si nájdu aj všetky kreatívne deti, ktoré baví práca s hlinou, výroba šperkov, či ďalšie tvorivé činnosti.

Vedecké a experimentálne hračky, ktoré deťom ukážu možnosti, ktoré svet navôkol ponúka.

Značka Buki je známa tým, že všetky nápady najprv dôkladne preveruje s odborníkmi, potom testuje až potom sa dostanú do rúk deťom. Zmyslom hračiek Buki je vzdelávať deti zábavným a prirodzeným spôsobom. Spoločnosť Buki France, ktorá bola založená v roku 1992, je dnes kľúčovým hráčom na trhu s edukatívnymi hračkami a vedeckými súpravami.


 

Kuša s terčom Kuša s terčom
Nedostupné
Veľmi kvalitná a bezpečná detská kuša pre zábavu a súťaž v prírode. Šípy sú vybavené prísavkou a výkon kuše je optimálne nastavený tak, aby bola streľba zábavná, presná a bezpečná. Telo kuše je vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu, pružná čepeľ je kovová. Napínanie tetivy je zabezpečené poistkou, ..
29.50€
Bez dane:24.58€
Tento praktický mini projektor vám umožní premietať krásne obrázky na stenu či strop. Obsahuje 3 disky s 8 obrázkami dinosaurov (spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie. Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou balenia...
11.90€
Bez dane:9.92€
Zberač na odpadky s rukavicami Zberač na odpadky s rukavicami
Nedostupné
Ručný zberač odpadkov je praktický nástroj na bezdotykové zbieranie drobných odpadkov.Dĺžka 80cm, telo je z kovu a čeľuste z plastu a gumy. Ovláda sa stlačením rukoväte.Deti získavajú kladný vzťah k životnému prostrediu a jeho ochrane.Čeľuste dokážu uchopiť napr. PET fľaše do priemeru 10cm. Po zlože..
20.90€
Bez dane:17.42€
Vybavte sa do prírody s čelovkou s LED diodami.Praktická LED čelová lampa so štyrmi režimami svietenia vhodná pre domáce aj vonkajšie použitie. 4 režimy svietenia - plné biele svetlo (3W, 100 lum), slabé biele svetlo, červené svetlo, signálne červené svetlo. Pružný regulovateľný pásik na hlavu a drž..
11.99€
Bez dane:9.99€
Súprava pre výlet do prírody Súprava pre výlet do prírody
Nedostupné
Vybavte deti do prírody.Súprava pre výlet do prírody obsahuje ďalekohľad s priblížením 5x, obalom a utierkou na šošovky, kompas, čelovku s LED, krokomer na meranie fyzickej aktivity a vak na chrbát.Perfektný darček pre všetkých prieskumníkov.Deti sa tak budú tešiť na každý výlet. ..
28.50€
Bez dane:23.75€
Lupa Lupa
Nedostupné
Mravce, listy, fosílie...Veľká lupa určená pre deti predškolského i školského veku. Deti spoznávajú svet okolo seba.Hlavná zväčšovacia šošovka má priemer 9cm a zväčšuje 2x a sú na nej umiestnené 2 polia so zväčšením 3x a 4x. Vynikajúca pomôcka pre pozorovanie prírody...
13.90€
Bez dane:11.58€
Lupa na pozorovanie hmyzu Lupa na pozorovanie hmyzu
Nedostupné
Lupa na hmyz pre malých bádateľov.Univerzálny pozorovací box na hmyz s dvoma priezormi, a lupou. Horný priezor zväčšuje pozorovaný obraz 6x, dolný priezor 4x. Perfektný darček pre všetkých prieskumníkov.Pomocou pinzety môžete opatrne chytiť chrobáka alebo húsenicu, vložiť ju dovnútra a potom ju..
14.99€
Bez dane:12.49€
Do prírody nesmie chýbať ďalekohľad.Ďalekohľad so zväčšením 4x a veľkosťou objektívu 32mm, určený na pozorovanie zvierat a prírody. Perfektný darček pre všetkých prieskumníkov. Deti sa tak budú tešiť na každý výlet.Príslušenstvo: Vrecúško na uloženie ďalekohľadu a handrička na čistenie šošoviek..
16.50€
Bez dane:13.75€
Súprava pre pozorovanie hmyzu Súprava pre pozorovanie hmyzu
Nedostupné
Súprava na hmyz pre malých bádateľov.Detská sada pre chytanie a pozorovanie hmyzu. Pomocou sieťky, pinzety a priehľadnej misky opatrne nazbierajte hmyz a vložte ho do prenosnej krabice. Prenosná pozorovateľňa slúži len na dočasné pozorovanie, hmyz je potrebné po ukončení pozorovania vypustiť do prír..
28.50€
Bez dane:23.75€
Pozrite sa na veci zblízka.Vreckový mikroskop Buki MR200 je zväčšovací prístroj so zabudovaným LED svetlom. Môžeš ho využiť ako lupu pre pozorovanie prírodných objektov, živočíchov alebo predmetov vyrobených ľuďmi. V balení je aj praktický klip pre využitie s chytrým telefónom. Tvoje objavy tak..
20.90€
Bez dane:17.42€
Originálne pero ti bude každý závidieť!Naplň pero trblietkami, flitrami a mikrogulôčkami. Pridaj vodu sa zaštopluj.Súprava obsahuje dostatok materiálu pre niekoľkonásobné použitie.Výsledkom bude originálne pero s motívom exotického plameniaka...
9.50€
Bez dane:7.92€
Originálne pero ti bude každý závidieť!Naplň pero trblietkami, flitrami a mikrogulôčkami. Pridaj vodu sa zaštopluj.Súprava obsahuje dostatok materiálu pre niekoľkonásobné použitie.Výsledkom bude originálne pero s motívom exotického ananásu...
9.50€
Bez dane:7.92€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 39 (4 stránok)