Menu
Your Cart

Bigjigs Toys

Sada pre deti, ktoré milujú hru na lekárov.Táto praktická veterinárna sada obsahuje všetko, čo mladí veterinári potrebujú, aby mohli ošetriť choré zvieratá. Pomocou stetoskopu môžu deti počúvať srdce pacienta, kontrolovať teplotu pomocou teplomeru a dokonca sa pozrieť do uší otoskopom. Táto hracia s..
25.59€
Bez dane:21.33€
Drevená motorická doska Bigjigs Baby - More Drevená motorická doska Bigjigs Baby - More
Nedostupné
Drevená motorická doska - More je plná aktivít. Deti môžu na nej otáčať pohyblivými prvkami ako je slniečko, obláčik alebo s kockami s morskými živočíchmi. Dieťatko môže tiež pomôcť vtáčikom lietať hore a dole po dráhe alebo viesť ryby po morskom dne. Vďaka popruhom ju môžete pripevniť k postieľke.&..
33.60€
Bez dane:28.00€
Lepiaca páska Cesta s autíčkom
Na objednávku
Súčasťou pásky je aj drevené autíčko. Dĺžka 6 metrov...
7.63€
Bez dane:6.36€
Lepiaca páska Runway s lietadlom
Na objednávku
Súčasťou pásky je aj drevené lietadlo. Dĺžka pásky 6 metrov...
7.63€
Bez dane:6.36€
Lepiaca páska Koľajnice a vláčik
Na objednávku
Súčasťou balenia je aj drevený vláčik. Dĺžka pásky 6 metrov...
7.63€
Bez dane:6.36€
Vkladacie puzzle - Doprava s drevenými úchytkami. Trénujú jemnú motoriku dieťaťa a koncentráciu. Rozmery: 20x20 cm Vek: 1+                      ..
8.93€
Bez dane:7.44€
Drevené magnetky - lesné zvieratká (35 ks)
2-3 dni
Krásne ilustrované drevené magnetky s motívom lesných zvieratiek. Možno ich využiť k magnetickým tabuliam alebo vykúzli zaujímavé, interaktívne obrázky či už na chladničke alebo v detskej izbe. Balené sú  v prenosnej, drevenej krabičke.Magnetky pomáhajú rozvíjať obratnosť a koncentrá..
11.71€
Bez dane:9.76€
Krásne, drevené, ilustrované  magnetky v rôznych motívoch. Možno ich využiť k magnetickým tabuliam alebo vykúzliť zaujímavé obrázky na chladničku. Balené v drevenej krabičke.Magnetky pomáhajú rozvíjať obratnosť a koncentráciu.Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Hračka zodpoved..
11.71€
Bez dane:9.76€
Vkladacie puzzle - domáce zvieratká s drevenými úchytkami. Trénujú jemnú motoriku dieťaťa a koncentráciu...
8.93€
Bez dane:7.44€
S týmito veľkými, objemnými a krásne farebnými písmenkami malej abecedy na drevenej podložke bude spoznávanie a zapamätávanie písmen tou najzábavnejšou hrou! Písmenká sú ľahko uchopiteľné detskou rúčkou a vďaka pekným farbám si jednotlivé písmenká dieťa ľahšie zapamätá. Puzzle majú hladký povrch.Tát..
22.80€
Bez dane:19.00€
Motorická hra Nasaď a otoč Motorická hra Nasaď a otoč
2-3 dni
Nasaď a otoč je didaktická hračka vyrobená z kvalitného dreva, ktoré je upravené nezávadným lakom. Na prvý pohľad zaujme svojím veselým farebným prevedením. Sada obsahuje dosku s tromi kolíkmi, na ktoré je potrebné nasadiť ten správny tvar a otáčaním ho posúvať po kolíku. Hračka je zameraná na rozvo..
16.10€
Bez dane:13.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 25 (3 stránok)