Menu
Your Cart

Bigjigs Toys

Veterinárny set
Nedostupné
Sada pre deti, ktoré milujú hru na lekárov.Táto praktická veterinárna sada obsahuje všetko, čo mladí veterinári potrebujú, aby mohli ošetriť choré zvieratá. Pomocou stetoskopu môžu deti počúvať srdce pacienta, kontrolovať teplotu pomocou teplomeru a dokonca sa pozrieť do uší otoskopom. Táto hracia s..
27.83€
Bez dane:23.19€
Drevená motorická doska - More je plná aktivít. Deti môžu na nej otáčať pohyblivými prvkami ako je slniečko, obláčik alebo s kockami s morskými živočíchmi. Vďaka popruhom ju môžete pripevniť k postieľke. Dieťatko môže tiež pomôcť vtáčikom lietať hore a dole po dráhe alebo viesť ryby po morskom dne...
34.84€
Bez dane:29.03€
Lepiaca páska Cesta s autíčkom
Nedostupné
Súčasťou pásky je aj drevené autíčko. Dĺžka 6 metrov...
7.63€
Bez dane:6.36€
Súčasťou pásky je aj drevené lietadlo. Dĺžka pásky 6 metrov...
7.63€
Bez dane:6.36€
Lepiaca páska - koľajnice a vláčik - Súčasťou balenia je aj drevený vláčik...
8.38€
Bez dane:6.98€
Vkladacie puzzle Doprava Vkladacie puzzle Doprava
Nedostupné
Vkladacie puzzle - stavebné stroje s drevenými úchytkami. Trénujú jemnú motoriku dieťaťa a koncentráciu. Rozmery: 20x20 cm Vek: 6m+                      ..
9.04€
Bez dane:7.53€
Krásne ilustrované drevené magnetky s motívom lesných zvieratiek. Možno ich využiť k magnetickým tabuliam alebo vykúzli zaujímavé, interaktívne obrázky či už na chladničke alebo v detskej izbe.  Balené sú  v prenosnej, drevenej krabičke.  Magnetky pomáhajú rozvíjať obratnosť a koncent..
12.73€
Bez dane:10.61€
Krásne, drevené, ilustrované  magnetky v rôznych motívoch. Možno ich využiť k magnetickým tabuliam alebo vykúzliť zaujímavé obrázky na chladničku. Balené v drevenej krabičke.Magnetky pomáhajú rozvíjať obratnosť a koncentráciu.Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Hračka zodpovedá súčasným eu..
12.73€
Bez dane:10.61€
Vkladacie puzzle - stavebné stroje s drevenými úchytkami. Trénujú jemnú motoriku dieťaťa a koncentráciu. Rozmery: 20x20 cm Vek: 6m+                      ..
9.04€
Bez dane:7.53€
S týmito veľkými farebnými písmenkami abecedy na drevenej podložke bude spoznávanie písmen tou najzábavnejšou hrou! Písmenká sú ľahko uchopiteľné detskou rúčkou a vďaka pekným farbám si jednotlivé písmenká dieťa ľahšie zapamätá. Puzzle majú hladký povrch. Táto hračka pomáha rozvíjať detskú slo..
23.47€
Bez dane:19.56€
Nasaď a otoč je didaktická hračka vyrobená z kvalitného dreva, ktoré je upravené nezávadným lakom.Sada obsahuje dosku s tromi kolíkmi, na ktoré je potrebné nasadiť ten správny tvar a otáčaním ho posúvať po kolíku.Na prvý pohľad zaujme svojím veselým farebným prevedením. Hračka je zameraná na rozvoj ..
17.50€
Bez dane:14.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 24 (2 stránok)