Menu
Your Cart

Bigjigs Toys

Drevená motorická doska Bigjigs Baby - More Drevená motorická doska Bigjigs Baby - More
Nedostupné
Drevená motorická doska - More je plná aktivít. Deti môžu na nej otáčať pohyblivými prvkami ako je slniečko, obláčik alebo s kockami s morskými živočíchmi. Vďaka popruhom ju môžete pripevniť k postieľke. Dieťatko môže tiež pomôcť vtáčikom lietať hore a dole po dráhe alebo viesť ryby po morskom dne...
37.37€
Bez dane:31.14€
Lepiaca páska Cesta s autíčkom
Nedostupné
Súčasťou pásky je aj drevené autíčko. Dĺžka 6 metrov...
8.92€
Bez dane:7.43€
Súčasťou pásky je aj drevené lietadlo. Dĺžka pásky 6 metrov...
8.92€
Bez dane:7.43€
Krásna farebná ilustrovaná lepiaca páska.Lepiaca páska s dizajnom koľajníc a vláčika. Súčasťou balenia je práve aj hravý drevený vláčik.Dĺžka pásky: cca 6 m. Rozmer: 8,5 x 8,5 x 5 cm...
8.88€
Bez dane:7.40€
Drevené magnetky - lesné zvieratká (35 ks)
Nedostupné
Krásne ilustrované drevené magnetky s motívom lesných zvieratiek. Možno ich využiť k magnetickým tabuliam alebo vykúzli zaujímavé, interaktívne obrázky či už na chladničke alebo v detskej izbe.  Balené sú  v prenosnej, drevenej krabičke.  Magnetky pomáhajú rozvíjať obratnosť a koncent..
13.74€
Bez dane:11.45€
Ovocie a zelenina - 35 ks magnetiek
Nedostupné
Krásne, drevené, ilustrované  magnetky v rôznych motívoch. Možno ich využiť k magnetickým tabuliam alebo vykúzliť zaujímavé obrázky na chladničku. Balené v drevenej krabičke.Magnetky pomáhajú rozvíjať obratnosť a koncentráciu.Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Hračka zodpovedá súčasným eu..
13.74€
Bez dane:11.45€
Vkladacie puzzle - stavebné stroje s drevenými úchytkami. Trénujú jemnú motoriku dieťaťa a koncentráciu. Rozmery: 20x20 cm Vek: 6m+                      ..
9.77€
Bez dane:8.14€
Abeceda veľké písmená Abeceda veľké písmená
Nedostupné
S týmito veľkými farebnými písmenkami abecedy na drevenej podložke bude spoznávanie písmen tou najzábavnejšou hrou! Písmenká sú ľahko uchopiteľné detskou rúčkou a vďaka pekným farbám si jednotlivé písmenká dieťa ľahšie zapamätá. Puzzle majú hladký povrch. Táto hračka pomáha rozvíjať detskú slovnú zá..
25.00€
Bez dane:20.83€
Vkladačka Tvary
Nedostupné
Motorická hračka, ktorá podporuje rozvoj detskej jemnej motoriky a sústredenosti. Puzzle majú drevené úchyty pre ľahšiu manipuláciu. Ideálne je deťom ponúknuť iba jednu vkladačku (kruh - najlahšia), aby pochopili princíp a potom postupne zaraďovať ostatné tvary.Rozmery: 46,5x9x5 cm Vek: 12 mes ..
19.49€
Bez dane:16.24€
Užite si spolu s vašim dieťaťom veľa zábavy s krásne vyrobenou hrou drevené domino. Hra ponúkne poučný motív Safari zvieratiek a prírody, takže sa dieťa hrou môže naučiť aj niečo zaujímavé. Poďte sa spoločne hrať.  Vek: 1+ Rozmery: 8x4x0,5 cm..
12.23€
Bez dane:10.19€
Navliekacie koráliky v dóze Navliekacie koráliky v dóze
Nedostupné
Interaktívna hračka obsahujúca 90 drevených korálikov + navliekaciu šnúrku v dóze. Rozvíja detskú jemnú motoriku a kreativitu. Pozor obsahuje malé časti. Rozmery: 13x13x12 cmVek: 3+   Hračka vhodná od troch rokov (obsahuje malé časti). Odporúčanie: Deti do troch rokov - hranie len pod dozo..
20.51€
Bez dane:17.09€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 13 (2 stránok)