Menu
Your Cart

Axióma

Čítajte si, alebo nečítajte. Pokojne si len prezerajte.

Preskakujte stránky. Nedočítajte do konca, keď sa vám nechce. A keď sa vám páči, vracajte sa na rovnakú stránku znova a znova. Čítajte, kedy sa vám zachce a kde sa vám zachce. Nahlas aj potichu. Sami. S otcom a mamou. Knižka je svet, kde môžete všetko a nemusíte nič. To sú heslá českého vydavateľstva Axioma.

Leporelá, zvukové knihy ale aj tvorivé zošity.

V ich ponuke nájdete hravé zošity plné rozmanitých obrázkových úloh, ktoré malé deti zabavia a zároveň si v nich precvičia všestranné schopnosti ako je jednoduché logické myslenie alebo základné grafomotorické schopnosti. Ponúkajú aj nádherné zvukové knihy pre deti rôzneho veku s rôznymi melódiami a piesňami podľa témy.

 

 

 

Knižka so zvukmi dopravných prostriedkov, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj trúbenie klaksónov: auta, nákladiaku, bicykla, vlaku a lode. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov alebo melódií, ktoré patr..
19.19€
Bez dane:17.45€
Knižka so zvukmi vzácnych ale ohrozených zvierat, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj, ako sa dorozumievajú zvieratká, ktorých na svete ubúda a musíme ich chrániť: panda, vráskavca, orangutan, včela a papuchalk. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájd..
19.19€
Bez dane:17.45€
Knižka so zvukmi mláďat, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj ako sa dorozumievajú mláďatká: jahňa, mačiatko, šteňa, prasiatko a kura. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov alebo melódií, ktoré patria k ..
19.19€
Bez dane:17.45€
Knižka s melódiami od slávnych hudobných skladateľov.Stlač tlačidlo a počúvaj skladby vážnej hudby od slávnych hudobných majstrov: Mozarta, Vivaldiho, Schuberta, Čajkovského a Paganiniho. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov..
21.94€
Bez dane:19.95€
Viete, aké zvuky vydáva tiger, sloník, malá koala, mláďa pandy a tučniak?Na každej stránke je zakomponovaný dotykový prvok vo forme rôznorodých materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidlo, na spustenie ktorého nie je potrebná sila.Dotykové ..
25.24€
Bez dane:22.95€
Moje hudební nástroje - Zvuková knížka (CZ)
Nedostupné
Stlač tlačidlo a započúvaj sa do zvukov hudobných nástrojov!Deti si môžu vypočuť zvuky flauty, piana, huslí, gitary a xylofónu. Toto zvukové leporelo vo zväčšenom formáte s reliéfnou razbou obrázkov na obálke má novo zaoblené rohy a funguje s dvoma vymeniteľnými tužkovými batériami. Všetky zvukové n..
19.19€
Bez dane:17.45€
Stlač tlačidlo a zatancuj si na svoju obľúbenú hudbu!Deti si môžu vypočuť tango, charleston, salsu, rokenrol a hip hop. Toto zvukové leporelo vo zväčšenom formáte s reliéfnou razbou obrázkov na obálke má novo zaoblené rohy a funguje s dvoma vymeniteľnými tužkovými batériami. Všetky zvukové nahrávky ..
21.94€
Bez dane:19.95€
Knižka s melódiami vážnej hudby.Psík Packa miluje Mozartovu hudbu. So svojim kamarátom Felixom dokonca nacvičujú jeho skladby, Packa hrá na klavíri a Felix ho sprevádza na husle. Pretože je v Paríži krásny letný deň a navyše sa v uliciach mesta nad riekou Seinou koná každoročný sviatok hudby, vydáva..
21.39€
Bez dane:19.45€
Malý Adam sa bojí, ale je tu otecko, ktorý ho upokojí a všetko mu vysvetlí.Adámek s otcom pozorujú lastovičky, ktoré odlietajú na druhý koniec sveta. "Mohol by som sa dostať tiež tak ďaleko, až budem veľký?" pýta sa Adámek. "Určite, a možno aj ďalej," hovorí otec. Ale čo keď padne noc, čo keď sa zdv..
12.35€
Bez dane:11.23€
Krásne chvíle zdieľané medzi mamičkou a jej dieťaťom.Táto pôvabná knižka je nežnou mozaikou každodenných okamihov, ktoré spolu zdieľa mamička a jej dieťa a všetky tieto chvíle sú príležitosťou na vyjadrenie lásky.Knižka s nádherným posolstvom.Humorne aj poeticky, ale vždy s prirodzenou ľahkosťou a f..
12.35€
Bez dane:11.23€
Príbeh o malom chlapčekovi, ktorý bude mať súrodenca."Jedného dňa mi rodičia prezradili, že budem mať sestričku. Aj keď si vôbec nespomínam, že by som si im o ňu niekedy hovoril, mal som radosť, "začína svoje rozprávanie Adámek, hrdina úspešnej knihy Ľúbim ťa, ktorá u nás vyšla v minulom roku.Ako sa..
12.35€
Bez dane:11.23€
Aké zvuky môžu deti počuť na záhrade alebo na lúke? Červienku, včielku, hraboša, cvrčka i ježka. Na každej strane sú zakomponované až dve rôzne, väčšinou textilné materiály, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidlo, ku ktorého spusteniu nie je potre..
25.24€
Bez dane:22.95€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 13 (2 stránok)