Menu
Your Cart

Axióma

Čítajte si, alebo nečítajte. Pokojne si len prezerajte.

Preskakujte stránky. Nedočítajte do konca, keď sa vám nechce. A keď sa vám páči, vracajte sa na rovnakú stránku znova a znova. Čítajte, kedy sa vám zachce a kde sa vám zachce. Nahlas aj potichu. Sami. S otcom a mamou. Knižka je svet, kde môžete všetko a nemusíte nič. To sú heslá českého vydavateľstva Axioma.

Leporelá, zvukové knihy ale aj tvorivé zošity.

V ich ponuke nájdete hravé zošity plné rozmanitých obrázkových úloh, ktoré malé deti zabavia a zároveň si v nich precvičia všestranné schopnosti ako je jednoduché logické myslenie alebo základné grafomotorické schopnosti. Ponúkajú aj nádherné zvukové knihy pre deti rôzneho veku s rôznymi melódiami a piesňami podľa témy.

 

 

 

Viete, aké zvuky vydáva tiger, sloník, malá koala, mláďa pandy a tučniak?Na každej stránke je zakomponovaný dotykový prvok vo forme rôznorodých materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidlo, na spustenie ktorého nie je potrebná sila.Dotykové ..
21.57€
Bez dane:19.61€
Stlač tlačidlo a započúvaj sa do zvukov hudobných nástrojov!Deti si môžu vypočuť zvuky flauty, piana, huslí, gitary a xylofónu. Toto zvukové leporelo vo zväčšenom formáte s reliéfnou razbou obrázkov na obálke má novo zaoblené rohy a funguje s dvoma vymeniteľnými tužkovými batériami. Všetky zvukové n..
16.40€
Bez dane:14.91€
Stlač tlačidlo a zatancuj si na svoju obľúbenú hudbu!Deti si môžu vypočuť tango, charleston, salsu, rokenrol a hip hop. Toto zvukové leporelo vo zväčšenom formáte s reliéfnou razbou obrázkov na obálke má novo zaoblené rohy a funguje s dvoma vymeniteľnými tužkovými batériami. Všetky zvukové nahrávky ..
16.40€
Bez dane:14.91€
Knižka s melódiami disko hudby.Psík Packa má rád hudbu a veľa o nej vie. V tejto knižke vás zavedie do New Yorku, amerického mesta pri ústí rieky Hudson. Zúčastnia sa tam so svojimi priateľmi súťaže v disko tancoch. Čo myslíte? Budú mať šťastie a stanú sa kráľmi parketu?Obsahuje krásne obrázky so zv..
17.90€
Bez dane:16.27€
Knižka s melódiami vážnej hudby.Psík Packa miluje Mozartovu hudbu. So svojim kamarátom Felixom dokonca nacvičujú jeho skladby, Packa hrá na klavíri a Felix ho sprevádza na husle. Pretože je v Paríži krásny letný deň a navyše sa v uliciach mesta nad riekou Seinou koná každoročný sviatok hudby, vydáva..
17.90€
Bez dane:16.27€
Malý Adam sa bojí, ale je tu otecko, ktorý ho upokojí a všetko mu vysvetlí.Adámek s otcom pozorujú lastovičky, ktoré odlietajú na druhý koniec sveta. "Mohol by som sa dostať tiež tak ďaleko, až budem veľký?" pýta sa Adámek. "Určite, a možno aj ďalej," hovorí otec. Ale čo keď padne noc, čo keď sa zdv..
12.35€
Bez dane:11.23€
Méďo, honem do postýlky! Méďo, honem do postýlky!
-45 %
Zvuková knižka s Méďom uspí každé dieťaťko.Méďa sa vykúpal, vyčistil si zúbky a teraz už musí ísť do postieľky. Ale kam sa schoval králiček Modráček? Bez neho Méďa nezaspí! Méďo, honem do postýlky! je veľké knižkové leporelo pre deti od 1 roka. Výborný spoločník pre deti na dobrú noc.Veselý zvu..
9.02€ 16.40€
Bez dane:8.20€
Vánoční městečko
Nedostupné
Skvelé leporelo s odklápacími okienkami zoznámi s vianočnými zvykmi.Obrie rozkladacie leporelo v tvare domčeka (po rozložení má dĺžku 2,5 m). Prechádzku po obchodoch vianočného mestečka deťom spríjemnia dve odklápacie okienka na každej stránke, ktoré im postupne predstavia známe vianočné zvyky a akt..
18.75€
Bez dane:17.05€
Krásne chvíle zdieľané medzi mamičkou a jej dieťaťom.Táto pôvabná knižka je nežnou mozaikou každodenných okamihov, ktoré spolu zdieľa mamička a jej dieťa a všetky tieto chvíle sú príležitosťou na vyjadrenie lásky.Knižka s nádherným posolstvom.Humorne aj poeticky, ale vždy s prirodzenou ľahkosťou a f..
12.35€
Bez dane:11.23€
Mám ťa rád, sestrička
-45 %
Príbeh o malom chlapčekovi, ktorý bude mať súrodenca."Jedného dňa mi rodičia prezradili, že budem mať sestričku. Aj keď si vôbec nespomínam, že by som si im o ňu niekedy hovoril, mal som radosť, "začína svoje rozprávanie Adámek, hrdina úspešnej knihy Ľúbim ťa, ktorá u nás vyšla v minulom roku.Ako sa..
6.79€ 12.35€
Bez dane:6.18€
Hrdina Adam premýšľa nad tým, čo je na svete najvzácnejšie.Náš malý hrdina, ktorého príhody už poznáte z predošlých kníh Mám tě ráda, Co mi řekl táta, Mám tě rád, sestřičko a Můj domov ide s mamičkou po uliciach mesta, zastavujú sa pred výkladmi plnými, podľa Adamka krásnych a iste drahých vecí a on..
12.17€
Bez dane:11.06€
Knižka s melódiami vážnej hudby.Stlač tlačidlo a počúvaj autentické melódie vážnej hudby s dlhými zvukovými stopami. 1 príbeh, 16 melódií z hudobnej suity Karneval zvierat francúzskeho skladateľa Camille Saint-Saens a 10 klasických hudobných nástrojov.Obsahuje krásne obrázky so zvukovým prevedením.P..
17.90€
Bez dane:16.27€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 16 (2 stránok)