Menu
Your Cart

Axióma

Čítajte si, alebo nečítajte. Pokojne si len prezerajte.

Preskakujte stránky. Nedočítajte do konca, keď sa vám nechce. A keď sa vám páči, vracajte sa na rovnakú stránku znova a znova. Čítajte, kedy sa vám zachce a kde sa vám zachce. Nahlas aj potichu. Sami. S otcom a mamou. Knižka je svet, kde môžete všetko a nemusíte nič. To sú heslá českého vydavateľstva Axioma.

Leporelá, zvukové knihy ale aj tvorivé zošity.

V ich ponuke nájdete hravé zošity plné rozmanitých obrázkových úloh, ktoré malé deti zabavia a zároveň si v nich precvičia všestranné schopnosti ako je jednoduché logické myslenie alebo základné grafomotorické schopnosti. Ponúkajú aj nádherné zvukové knihy pre deti rôzneho veku s rôznymi melódiami a piesňami podľa témy.

 

 

 

Tú tút! (CZ) Tú tút! (CZ)
Nedostupné
Tú tút! (CZ)Knižka so zvukmi dopravných prostriedkov, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj trúbenie klaksónov: auta, nákladiaku, bicykla, vlaku a lode. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov alebo melódií..
15.23€
Bez dane:13.85€
Ohrožená zvířátka (CZ)Knižka so zvukmi vzácnych ale ohrozených zvierat, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj, ako sa dorozumievajú zvieratká, ktorých na svete ubúda a musíme ich chrániť: panda, vráskavca, orangutan, včela a papuchalk. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková..
15.23€
Bez dane:13.85€
Mláďátka (CZ)Knižka so zvukmi mláďat, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj ako sa dorozumievajú mláďatká: jahňa, mačiatko, šteňa, prasiatko a kura. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov alebo melódií, kt..
15.23€
Bez dane:13.85€
Moje první klasika (CZ) Moje první klasika (CZ)
Nedostupné
Moje první klasika (CZ)Knižka s melódiami od slávnych hudobných skladateľov.Stlač tlačidlo a počúvaj skladby vážnej hudby od slávnych hudobných majstrov: Mozarta, Vivaldiho, Schuberta, Čajkovského a Paganiniho. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo preh..
17.42€
Bez dane:15.83€
Ahoj mláďátka!Viete, aké zvuky vydáva tiger, sloník, malá koala, mláďa pandy a tučniak?Na každej stránke je zakomponovaný dotykový prvok vo forme rôznorodých materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidlo, na spustenie ktorého nie je potrebná ..
20.04€
Bez dane:18.21€
Moje hudba k tanci - Zvuková knížka (CZ)Stlač tlačidlo a zatancuj si na svoju obľúbenú hudbu!Deti si môžu vypočuť tango, charleston, salsu, rokenrol a hip hop. Toto zvukové leporelo vo zväčšenom formáte s reliéfnou razbou obrázkov na obálke má novo zaoblené rohy a funguje s dvoma vymeniteľnými tužko..
17.42€
Bez dane:15.83€
Ľúbim ťaKrásne chvíle zdieľané medzi mamičkou a jej dieťaťom.Táto pôvabná knižka je nežnou mozaikou každodenných okamihov, ktoré spolu zdieľa mamička a jej dieťa a všetky tieto chvíle sú príležitosťou na vyjadrenie lásky.Knižka s nádherným posolstvom.Humorne aj poeticky, ale vždy s prirodzenou ľahko..
12.35€
Bez dane:11.23€
Mám ťa rád, sestričkaPríbeh o malom chlapčekovi, ktorý bude mať súrodenca."Jedného dňa mi rodičia prezradili, že budem mať sestričku. Aj keď si vôbec nespomínam, že by som si im o ňu niekedy hovoril, mal som radosť, "začína svoje rozprávanie Adámek, hrdina úspešnej knihy Ľúbim ťa, ktorá u nás vyšla ..
12.35€
Bez dane:11.23€
Moje zahrada - zvukové leporelo (CZ)Aké zvuky môžu deti počuť na záhrade alebo na lúke? Červienku, včielku, hraboša, cvrčka i ježka. Na každej strane sú zakomponované až dve rôzne, väčšinou textilné materiály, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidl..
20.04€
Bez dane:18.21€
Zvířátka v noci - zvukové leporelo (CZ)Aké zvuky môžu deti počuť v noci v prírode?Sovu, líšku, netopiera, ropuchu aj jazveca. Na každej stránke sú zakomponované až dva rôzne, väčšinou textilné materiály, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidlo, na ..
20.04€
Bez dane:18.21€
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 (1 stránok)