Menu
Your Cart

Axióma

Čítajte si, alebo nečítajte. Pokojne si len prezerajte.

Preskakujte stránky. Nedočítajte do konca, keď sa vám nechce. A keď sa vám páči, vracajte sa na rovnakú stránku znova a znova. Čítajte, kedy sa vám zachce a kde sa vám zachce. Nahlas aj potichu. Sami. S otcom a mamou. Knižka je svet, kde môžete všetko a nemusíte nič. To sú heslá českého vydavateľstva Axioma.

Leporelá, zvukové knihy ale aj tvorivé zošity.

V ich ponuke nájdete hravé zošity plné rozmanitých obrázkových úloh, ktoré malé deti zabavia a zároveň si v nich precvičia všestranné schopnosti ako je jednoduché logické myslenie alebo základné grafomotorické schopnosti. Ponúkajú aj nádherné zvukové knihy pre deti rôzneho veku s rôznymi melódiami a piesňami podľa témy.

 

 

 

Moje hudební nástroje - Zvuková knížka (CZ)
Nedostupné
Stlač tlačidlo a započúvaj sa do zvukov hudobných nástrojov!Deti si môžu vypočuť zvuky flauty, piana, huslí, gitary a xylofónu. Toto zvukové leporelo vo zväčšenom formáte s reliéfnou razbou obrázkov na obálke má novo zaoblené rohy a funguje s dvoma vymeniteľnými tužkovými batériami. Všetky zvukové n..
16.40€
Bez dane:14.91€
Moje hudba k tanci - Zvuková knížka (CZ)
Nedostupné
Stlač tlačidlo a zatancuj si na svoju obľúbenú hudbu!Deti si môžu vypočuť tango, charleston, salsu, rokenrol a hip hop. Toto zvukové leporelo vo zväčšenom formáte s reliéfnou razbou obrázkov na obálke má novo zaoblené rohy a funguje s dvoma vymeniteľnými tužkovými batériami. Všetky zvukové nahrávky ..
16.40€
Bez dane:14.91€
Packa tančí disko (CZ)
-35 %
Knižka s melódiami disko hudby.Psík Packa má rád hudbu a veľa o nej vie. V tejto knižke vás zavedie do New Yorku, amerického mesta pri ústí rieky Hudson. Zúčastnia sa tam so svojimi priateľmi súťaže v disko tancoch. Čo myslíte? Budú mať šťastie a stanú sa kráľmi parketu?Obsahuje krásne obrázky so zv..
11.64€ 17.90€
Bez dane:10.58€
Knižka s melódiami vážnej hudby.Psík Packa miluje Mozartovu hudbu. So svojim kamarátom Felixom dokonca nacvičujú jeho skladby, Packa hrá na klavíri a Felix ho sprevádza na husle. Pretože je v Paríži krásny letný deň a navyše sa v uliciach mesta nad riekou Seinou koná každoročný sviatok hudby, vydáva..
17.90€
Bez dane:16.27€
Čo mi povedal ocko
Nedostupné
Malý Adam sa bojí, ale je tu otecko, ktorý ho upokojí a všetko mu vysvetlí.Adámek s otcom pozorujú lastovičky, ktoré odlietajú na druhý koniec sveta. "Mohol by som sa dostať tiež tak ďaleko, až budem veľký?" pýta sa Adámek. "Určite, a možno aj ďalej," hovorí otec. Ale čo keď padne noc, čo keď sa zdv..
12.35€
Bez dane:11.23€
Zvuková knižka s Méďom uspí každé dieťaťko.Méďa sa vykúpal, vyčistil si zúbky a teraz už musí ísť do postieľky. Ale kam sa schoval králiček Modráček? Bez neho Méďa nezaspí! Méďo, honem do postýlky! je veľké knižkové leporelo pre deti od 1 roka. Výborný spoločník pre deti na dobrú noc.Veselý zvu..
16.40€
Bez dane:14.91€
Skvelé leporelo s odklápacími okienkami zoznámi s vianočnými zvykmi.Obrie rozkladacie leporelo v tvare domčeka (po rozložení má dĺžku 2,5 m). Prechádzku po obchodoch vianočného mestečka deťom spríjemnia dve odklápacie okienka na každej stránke, ktoré im postupne predstavia známe vianočné zvyky a akt..
18.75€
Bez dane:17.05€
Skvelé leporelo s odklápacími okienkami zoznámi deti s abecedou.Obrie rozkladacie leporelo v tvare domčeka (po rozložení má dĺžku 2,5 m). Prechádzku po obchodoch mestečka deťom spríjemnia dve odklápacie okienka na každej stránke, ktoré im postupne predstavia všetky písmená českej abecedy formou krát..
18.75€
Bez dane:17.05€
V Africe V Africe
-35 %
Priestorové leporelo vtiahne vaše deti k zvieratkám do Afriky.Priestorové leporelo na pomedzí knihy, objektu a hračky od svetoznámej švédskej výtvarníčky Ingela P Arrhenius.Priestorové obrázky s obľúbenými africkými zvieratkami budú deti radi znovu a znovu otáčať.Deti sa zoznámia so zvieratami z afr..
6.08€ 9.35€
Bez dane:5.53€
Krásne chvíle zdieľané medzi mamičkou a jej dieťaťom.Táto pôvabná knižka je nežnou mozaikou každodenných okamihov, ktoré spolu zdieľa mamička a jej dieťa a všetky tieto chvíle sú príležitosťou na vyjadrenie lásky.Knižka s nádherným posolstvom.Humorne aj poeticky, ale vždy s prirodzenou ľahkosťou a f..
12.35€
Bez dane:11.23€
Príbeh o malom chlapčekovi, ktorý bude mať súrodenca."Jedného dňa mi rodičia prezradili, že budem mať sestričku. Aj keď si vôbec nespomínam, že by som si im o ňu niekedy hovoril, mal som radosť, "začína svoje rozprávanie Adámek, hrdina úspešnej knihy Ľúbim ťa, ktorá u nás vyšla v minulom roku.Ako sa..
12.35€
Bez dane:11.23€
Hrdina Adam premýšľa nad tým, čo je na svete najvzácnejšie.Náš malý hrdina, ktorého príhody už poznáte z predošlých kníh Mám tě ráda, Co mi řekl táta, Mám tě rád, sestřičko a Můj domov ide s mamičkou po uliciach mesta, zastavujú sa pred výkladmi plnými, podľa Adamka krásnych a iste drahých vecí a on..
12.17€
Bez dane:11.06€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)