Menu
Your Cart

Mideer

Mideer je výrobca kvalitných detských hračiek so zameraním na vzdelávanie, kreativitu a jemnú motoriku.

Návrhy jednotlivých hračiek sú založené na detskej psychológii a vývoji. Pred vydaním produktov na trh je každá vzorka zanalyzovaná a starostlivo skontrolovaná, všetky produkty spĺňajú európske bezpečnostné normy EN71. Značka bola založená v čínskom meste Ningbo v roku 2016. Teraz so značkou spolupracujú dizajnéri z celého sveta.

Všetky produkty majú kreatívnu umeleckú podobu s rozprávkovými motívmi, prírodou či vodným svetom.

Značka Mideer patrí k nastupujúcej novej generácii výrobcov hračiek, ktoré kladú dôraz na dizajn, kvalitu a pôvod hračiek. Značku Mideer môžete nájsť v obchodoch napríklad v USA, Kanade, Španielsku, Grécku a ďalších štátoch po celom svete. Značka MiDeer sa zameriava svojimi produktmi na deti vo veku od 1,5 roka až po deti školského veku.

Kúpeľňové laboratórium je skvelá vedecká súprava, ktorá spája učenie STEAM (vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku).Táto súprava obsahuje štyri rôzne experimenty: zubnú pastu, sprchový gél, šampón a lufu, pomocou ktorých sa deti naučia, ako sa udržiavať v čistote v reálnom živote, a zároveň si..
27.12€
Bez dane:22.60€
Klasická sada drevených blokov v praktickom kartónovom tubuse. Sada 80 kusov obsahuje farebné drevené bloky rôznych geometrických tvarov.Mix farebných a prírodných drevených blokov. Bloky sú určené pre naše najmenšie deti.Balenie obsahuje aj návod na stavbu so vzormi.Vhodné na rozvoj koord..
32.34€
Bez dane:26.95€
Pomôžte svojmu dieťaťu nájsť v matematike zábavu. Pomocou magnetických dielikov a hracích kariet naučíte deti nielen počítať do 100, ale aj logicky myslieť.Deti sa učia rozvíjať zmysel pre čísla. Hranie sa s číslami vôbec nie je taká nuda ako v škole :-)Na tabuľu môžete písať zmývateľným f..
25.16€
Bez dane:20.97€
Magnetické čísla s motívom ovocia a zeleniny.Každé číslo pripomína ovocie alebo zeleninu. Na číslach je tiež anglicky uvedené, o aké číslo ide.Magnetky sú vhodné na chladničku aj na tabuľu. Vhodné na kombináciu s magnetkami Abeceda zvierat. S magnetmi môžete rozvíjať jemnú motoriku alebo začať ..
8.23€
Bez dane:6.86€
Vyskúšajte si nakupovanie! Táto hra učí deti hodnotu peňazí. Deti si vyskúšajú, aké je to nakupovať v skoro skutočnom obchode .Hra zábavnou formou učí deti počítať a učiť sa anglické slovíčka. Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku...
19.43€
Bez dane:16.19€
Krásne, jemne ilustrované puzzle s rozprávkovým motívom Červená Čiapočka, ktoré určite potešia každé dievčatko.Puzzle má zaoblenú rohovú úpravu s vysokokvalitným spracovaním jednotlivých dielikov.Je to ideálna hra na podporu rozvoja logického myslenia, koncentrácie a trpezlivosti.Po vyriešení hádank..
12.54€
Bez dane:10.45€
Dizajnovo príjemné puzzle s moderným motívom dopravných prostriedkov.Vďaka veľkosti a pevnosti dielikov je puzzle vhodné pre najmenších.Samotná skladačka obsahuje 6 druhov dopravných prostriedkov a 6 šablón. Celkovo puzzle obsahuje 25 dielikov.Puzzle je vďaka kvalitnému baleniu ideálnym naroden..
12.33€
Bez dane:10.28€
Táto sada puzzle je určená špeciálne pre deti od 18 mesiacov. Každé puzzle obsahuje 2 dieliky súvisiace s číslom, ktoré môžu deti priraďovať a zábavnou formou sa tak učiť o číslach.Táto séria puzzle je navrhnutá tak, aby poskytla správnu úroveň skladania puzzle pre vaše dieťa.Puzzle boli navrhnuté a..
9.67€
Bez dane:8.06€
Krásne, jemne ilustrované puzzle s rozprávkovým motívom Tri prasiatka.Puzzle má zaoblenú rohovú úpravu s vysokokvalitným spracovaním jednotlivých dielikov.Je to ideálna hra na podporu rozvoja logického myslenia, koncentrácie a trpezlivosti.Po vyriešení hádanky môžete začať rozprávať samotnú rozprávk..
12.54€
Bez dane:10.45€
Píšťalka - modrá Píšťalka - modrá
Nedostupné
Detská drevená píšťalka v tvare vtáčika.Píšťalka je vyrobená z kvalitného dreva s vodeodolnou farbou. Fúknite a o zábavu máte postarané!Píšťalka vydáva zvuky podobné vtáčikovi. Krásna hračka, ktorá u detí rozvýja kreativitu...
4.50€
Bez dane:3.75€
Originálna sada puzzle vyrobená špeciálne pre deti od 18 mesiacov.Každý puzzle set obsahuje 3 kúsky súvisiace s dennými činnosťami, ktoré môžu deti priraďovať a spoznávať tak rôznou formou bežné denné okamihy.Odmenou za správne dokončenie je zábavný obrázok s dennou aktivitou.Táto séria puzzle je na..
10.80€
Bez dane:9.00€
Kreatívne vystrihovanie od jednoduchého až po najťažšie. Vzdelávacie kreatívna skladačka zo série LEVEL UP. Skladačka je zameraná na strihanie papiera. Úroveň náročnosti skladania - začiatočník. Kreatívna sada Mideer LEVEL UP obsahuje 3 úrovne skladačiek od jednoduchých po pokročilé.Ste hraví a radi..
7.30€
Bez dane:6.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 63 (6 stránok)