Menu
Your Cart

Mideer

Mideer je výrobca kvalitných detských hračiek so zameraním na vzdelávanie, kreativitu a jemnú motoriku.

Návrhy jednotlivých hračiek sú založené na detskej psychológii a vývoji. Pred vydaním produktov na trh je každá vzorka zanalyzovaná a starostlivo skontrolovaná, všetky produkty spĺňajú európske bezpečnostné normy EN71. Značka bola založená v čínskom meste Ningbo v roku 2016. Teraz so značkou spolupracujú dizajnéri z celého sveta.

Všetky produkty majú kreatívnu umeleckú podobu s rozprávkovými motívmi, prírodou či vodným svetom.

Značka Mideer patrí k nastupujúcej novej generácii výrobcov hračiek, ktoré kladú dôraz na dizajn, kvalitu a pôvod hračiek. Značku Mideer môžete nájsť v obchodoch napríklad v USA, Kanade, Španielsku, Grécku a ďalších štátoch po celom svete. Značka MiDeer sa zameriava svojimi produktmi na deti vo veku od 1,5 roka až po deti školského veku.

Samolepky Prevádzka v meste Samolepky Prevádzka v meste
Nedostupné
Samolepky Prevádzka v mesteDetská kreatívna hra so samolepkamiOtvorte knihu a začnite lepiť samolepky podľa svojej fantázie. Samolepky sa dajú ľahko odlepiť z pôvodného miesta a umiestniť inde. A takto sa dajú samolepky lepiť znova a znova. Gélové samolepky sú vyrobené z bezpečných, netoxických mate..
5.22€
Bez dane:4.35€
Samolepky Mesto zvieratiek Samolepky Mesto zvieratiek
Nedostupné
Samolepky Mesto zvieratiekDetská kreatívna hra so samolepkamiOtvorte knihu a začnite lepiť samolepky podľa svojej fantázie. Samolepky sa dajú ľahko odlepiť z pôvodného miesta a umiestniť inde. A takto sa dajú samolepky lepiť znova a znova. Gélové samolepky sú vyrobené z bezpečných, netoxických mater..
5.22€
Bez dane:4.35€
LEVEL UP! 05 - Dobrodružstvo - PuzzleOcenené puzzle pre rozvoj dieťaťaPuzzle LEVEL UP! je vedecky navrhnutá sada puzzle, ktorá získala ocenenia aj na celosvetovej úrovni. Tento systém obsahuje celkom 7 úrovní podľa rozvoja inteligencie detí vo veku 1-7 rokov, pričom každá úroveň zodpovedá deťom rôzn..
20.24€
Bez dane:16.87€
LEVEL UP! 06 - Skvelé prázdniny - PuzzleZábava s motívom letných prázdninPuzzle obsahujú celkom 2 skladačky s motívom letných prázdnin (154 a 180 dielikov). Súčasťou balenia je aj CERTIFIKÁT, ktorý potvrdzuje úroveň skúseností dieťaťa podľa priloženej tabuľky. Na tento účel sú k certifikátu pripojen..
22.22€
Bez dane:18.52€
LEVEL UP! 02 - Dovolenka - PuzzleKreatívne dobrodružstvo pre malých objaviteľovPuzzle obsahujú celkom 4 puzzle s motívom dovolenka v meste a pri mori. Puzzle obsahujú 9, 12, 16 a 20 dielikov. Súčasťou balenia je aj CERTIFIKÁT, ktorý potvrdzuje úroveň skúseností dieťaťa podľa priloženej tabuľky. Na t..
16.15€
Bez dane:13.46€
Puzzle Karneval pri západe slnka 528 dielovDetské drevené puzzle pre najšikovnejších staviteľovPuzzle patrí do kategórie najťažších puzzle vďaka svojmu kreatívnemu modernému vzhľadu s veľkou škálou farieb. Po zložení všetkých 528 dielikov má puzzle rozmery 37 x 76 cm. Máš rád veľmi zložité puzzle ob..
17.89€
Bez dane:14.91€
LEVEL UP! 02 - Dinosaury v akcii - Puzzle LEVEL UP! 02 - Dinosaury v akcii - Puzzle
Nedostupné
LEVEL UP! 02 - Dinosaury v akcii - PuzzleDinosaury vo vašej detskej izbePuzzle obsahujú celkom 4 skladačky (9, 12, 16 a 20 dielikov) s motívom dinosaurov, vrátane krabičky na uloženie dielikov pre každú skladačku. Puzzle LEVEL UP! je vedecky navrhnutá sada puzzle, ktorá získala ocenen..
16.15€
Bez dane:13.46€
LEVEL UP! 03 - Záchranári - PuzzlePuzzle s motívom záchranári v akciiPuzzle obsahujú celkom 3 skladačky s motívom záchranári v akcii (24, 30 a 35 dielikov). Súčasťou balenia je aj CERTIFIKÁT, ktorý potvrdzuje úroveň skúseností dieťaťa podľa priloženej tabuľky. Na tento účel sú k certifikátu pripojen..
16.15€
Bez dane:13.46€
LEVEL UP! 02 - Ročné obdobia - Puzzle LEVEL UP! 02 - Ročné obdobia - Puzzle
Nedostupné
LEVEL UP! 02 - Ročné obdobia - PuzzleRôznorodé zvieratá vo vašej detskej izbePuzzle obsahujú celkom 4 skladačky (9, 12, 16 a 20 dielikov) s motívom zvierat v rôznych ročných obdobiach, vrátane krabičky na uloženie dielikov pre každú skladačku. Puzzle LEVEL UP! je vedecky navrhnutá sad..
16.15€
Bez dane:13.46€
LEVEL UP! 04 - Rodina - Puzzle 3v1Ocenená sada puzzle na postupný rozvoj dieťaťaSada puzzle LEVEL UP! je vedecky navrhnutá a získala ocenenia na celosvetovej úrovni. Obsahuje celkom 3 skladačky (54, 70 a 88 dielikov) vrátane krabičky na uloženie dielikov pre každú z nich. Počet kusov začína od 2 kus..
18.17€
Bez dane:15.14€
LEVEL UP! 03 - Vodiči - Puzzle 3v1Ocenená sada puzzle na postupný rozvoj dieťaťaTáto sada puzzle je viac než len hra. S trojicou rôznych skladačiek a priloženými krabičkami na usporiadanie dielikov je hranie nielen zábavné, ale aj učiace. Každá skladačka je starostlivo navrhnutá na podporu rozvoja v..
16.15€
Bez dane:13.46€
LEVEL UP! 05 - Mysli! Einsteine - Sudoku LEVEL UP! 05 - Mysli! Einsteine - Sudoku
Nedostupné
LEVEL UP! 05 - Mysli! Einsteine - SudokuDetská logická hra SUDOKU 9 x 9SUDOKU, t.j. magický štvorec, je logická hra na zlepšenie koncentrácie, tréning mozgových buniek a schopnosti vnímať detaily. Cieľom hry je mať v každom riadku, stĺpci a prípadne v každom štvorci len jedno zvieratko. Toto detské ..
19.79€
Bez dane:16.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 56 (5 stránok)