Menu
Your Cart

Mideer

Mideer je výrobca kvalitných detských hračiek so zameraním na vzdelávanie, kreativitu a jemnú motoriku.

Návrhy jednotlivých hračiek sú založené na detskej psychológii a vývoji. Pred vydaním produktov na trh je každá vzorka zanalyzovaná a starostlivo skontrolovaná, všetky produkty spĺňajú európske bezpečnostné normy EN71. Značka bola založená v čínskom meste Ningbo v roku 2016. Teraz so značkou spolupracujú dizajnéri z celého sveta.

Všetky produkty majú kreatívnu umeleckú podobu s rozprávkovými motívmi, prírodou či vodným svetom.

Značka Mideer patrí k nastupujúcej novej generácii výrobcov hračiek, ktoré kladú dôraz na dizajn, kvalitu a pôvod hračiek. Značku Mideer môžete nájsť v obchodoch napríklad v USA, Kanade, Španielsku, Grécku a ďalších štátoch po celom svete. Značka MiDeer sa zameriava svojimi produktmi na deti vo veku od 1,5 roka až po deti školského veku.

Detská logická hra SUDOKU 9 x 69.Ďalšia sada od značky Mideer typu LEVEL UP, kde každá úroveň LEVEL UP definuje zložitosť hry.Úroveň obtiažnosti hry je profesionál pre deti od 7 rokov.SUDOKU, t. j. magický štvorec, je logická hra na zlepšenie koncentrácie, tréning mozgových buniek a schopnosti vníma..
19.79€
Bez dane:16.49€
Zábavná hračka do vody pre najmenšie deti.Každodenné kúpanie už nemusí byť pre najmenšie deti povinnosťou, ale zábavou.Už žiadne slzy, len radosť z hry počas domáceho kúpania.Menšie deti ju môžu používať ako hračku do kúpeľa, väčšie deti sa môžu zabávať na záhrade.Dosah až 8 metrov.Súčasťou balenia ..
10.04€
Bez dane:8.37€
Zábavná hračka do vody pre najmenšie deti.Každodenné kúpanie už nemusí byť pre najmenšie deti povinnosťou, ale zábavou.Už žiadne slzy, len radosť z hry počas domáceho kúpania.Menšie deti ju môžu používať ako hračku do kúpeľa, väčšie deti sa môžu zabávať na záhrade.Dosah až 8 metrov.Súčasťou balenia ..
10.04€
Bez dane:8.37€
Kúpeľňové laboratórium je skvelá vedecká súprava, ktorá spája učenie STEAM (vedu, technológie, inžinierstvo a matematiku).Táto súprava obsahuje štyri rôzne experimenty: zubnú pastu, sprchový gél, šampón a lufu, pomocou ktorých sa deti naučia, ako sa udržiavať v čistote v reálnom živote, a zároveň si..
27.12€
Bez dane:22.60€
Klasická sada drevených blokov v praktickom kartónovom tubuse. Sada 80 kusov obsahuje farebné drevené bloky rôznych geometrických tvarov.Mix farebných a prírodných drevených blokov. Bloky sú určené pre naše najmenšie deti.Balenie obsahuje aj návod na stavbu so vzormi.Vhodné na rozvoj koord..
32.34€
Bez dane:26.95€
Magnetická tabuľa Čísla do 100 Magnetická tabuľa Čísla do 100
Nedostupné
Pomôžte svojmu dieťaťu nájsť v matematike zábavu. Pomocou magnetických dielikov a hracích kariet naučíte deti nielen počítať do 100, ale aj logicky myslieť.Deti sa učia rozvíjať zmysel pre čísla. Hranie sa s číslami vôbec nie je taká nuda ako v škole :-)Na tabuľu môžete písať zmývateľným f..
25.16€
Bez dane:20.97€
Magnetické čísla s motívom ovocia a zeleniny.Každé číslo pripomína ovocie alebo zeleninu. Na číslach je tiež anglicky uvedené, o aké číslo ide.Magnetky sú vhodné na chladničku aj na tabuľu. Vhodné na kombináciu s magnetkami Abeceda zvierat. S magnetmi môžete rozvíjať jemnú motoriku alebo začať ..
8.23€
Bez dane:6.86€
Krásne, jemne ilustrované puzzle s rozprávkovým motívom Červená Čiapočka, ktoré určite potešia každé dievčatko.Puzzle má zaoblenú rohovú úpravu s vysokokvalitným spracovaním jednotlivých dielikov.Je to ideálna hra na podporu rozvoja logického myslenia, koncentrácie a trpezlivosti.Po vyriešení hádank..
12.54€
Bez dane:10.45€
Moje prvé puzzle - Doprava - 25 dielov Moje prvé puzzle - Doprava - 25 dielov
Nedostupné
Dizajnovo príjemné puzzle s moderným motívom dopravných prostriedkov.Vďaka veľkosti a pevnosti dielikov je puzzle vhodné pre najmenších.Samotná skladačka obsahuje 6 druhov dopravných prostriedkov a 6 šablón. Celkovo puzzle obsahuje 25 dielikov.Puzzle je vďaka kvalitnému baleniu ideálnym naroden..
12.33€
Bez dane:10.28€
Táto sada puzzle je určená špeciálne pre deti od 18 mesiacov. Každé puzzle obsahuje 2 dieliky súvisiace s číslom, ktoré môžu deti priraďovať a zábavnou formou sa tak učiť o číslach.Táto séria puzzle je navrhnutá tak, aby poskytla správnu úroveň skladania puzzle pre vaše dieťa.Puzzle boli navrhnuté a..
9.67€
Bez dane:8.06€
Krásne, jemne ilustrované puzzle s rozprávkovým motívom Tri prasiatka.Puzzle má zaoblenú rohovú úpravu s vysokokvalitným spracovaním jednotlivých dielikov.Je to ideálna hra na podporu rozvoja logického myslenia, koncentrácie a trpezlivosti.Po vyriešení hádanky môžete začať rozprávať samotnú rozprávk..
12.54€
Bez dane:10.45€
Detská drevená píšťalka v tvare vtáčika.Píšťalka je vyrobená z kvalitného dreva s vodeodolnou farbou. Fúknite a o zábavu máte postarané!Píšťalka vydáva zvuky podobné vtáčikovi. Krásna hračka, ktorá u detí rozvýja kreativitu...
4.50€
Bez dane:3.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 50 (5 stránok)