Menu
Your Cart

Mideer

Chcete svoje dieťa naučiť základné počítanie v matematike? Potom je táto hračka presne pre vás.Na každej karte je zábavnou formou zobrazený jednoduchý matematický príklad, ktorý je vhodný pre deti. A potom už stačí len napísať správnu hodnotu výsledku.Zotri kartičku a môžeš začať odznova.Každá karta..
13.90€
Bez dane:11.58€
Podložka vám umožní skladať puzzle do sýtosti bez toho, aby ste sa museli obávať straty dielikov.Navyše s touto podložkou môžete skladačku v polovici zrolovať a pokračovať v skladaní neskôr bez toho, aby ste museli začať od začiatku! Je vybavená hrubou plsťou, ktorá zabraňuje pohybu dielikov pri ich..
14.50€
Bez dane:12.08€
Kreatívne puzzle od jednoduchých až po najťažšie. Detské vzdelávacie puzzle zo série kreatívnych puzzle Level Up! vhodné pre malé detičky. Toto je tretia úroveň obtiažnosti. Tri rôzne tematické puzzle s s motívom zvierat v rôznych dopravných prostriedkoch rozveselia každé malé dieťa. Súčasťo..
16.90€
Bez dane:14.08€
Skladaním puzzle cestujte z rozprávky do rozprávky.Detské drevené puzzle s rozprávkovými príbehmi. Po zložení všetkých 104 dielikov má puzzle rozmery 40 x 70 cm.  Puzzle sú uložené v kreatívnom praktickom kufríku, takže už žiadne puzzle nestratíteTri prasiatka, Popoluška či Snehulienka.Sú ľahko..
22.50€
Bez dane:18.75€
Staň sa archeológom či baníkom!Zábavná detská súprava pre začínajúcich archeológov. Súprava obsahuje hlinenú tehlu, ktorá ukrýva celkom 7 polodrahokamov. Tak si zober zo sady nástroje na vykopávanie a hľadanie sa môže začať!Vykopeš ich všetky?Medzi minerálmi sú obsidián, ametyst, citrín, ružový krem..
11.50€
Bez dane:9.58€
Jednoduché experimenty pre malých vedcov.   Experimentálna súprava na vykonanie 248 experimentov z fyziky, chémie, geografie a biológie. Detičky si môžu vyskúšať rôzne experimenty.Počas experimentov si deti precvičujú koncentráciu, vedecké a logické myslenie.Táto súprava obsahuje všetky materiá..
29.90€
Bez dane:24.92€
Poskladaj si vesmírnu raketu!Puzzle s rozprávkovým motívom Vesmírna raketa od známeho britského umelca Steva Simpsona. Má krásne sofistikované detaily.Puzzle má tvar vesmírnej rakety.Balík obsahuje aj škrabku a špeciálne lepidlo. Takže po hodinách práce so skladaním, môžete puzzle zlepiť zarámovať a..
23.90€
Bez dane:19.92€
Poskladaj si robota!Puzzle s rozprávkovým motívom robota od známeho britského umelca Steva Simpsona. Má krásne sofistikované detaily.Puzzle má tvar robotickej hračky.Balík obsahuje aj škrabku a špeciálne lepidlo. Takže po hodinách práce so skladaním, môžete puzzle zlepiť zarámovať a zavesiť na s..
23.90€
Bez dane:19.92€
Umelecká kniha pre prstíkové maľovanie Umelecká kniha pre prstíkové maľovanie
Nedostupné
Zažite veľa umeleckej zábavy.  Fantastická detská kniha určená na maľovanie prstami.  Kniha prehľadne ukazuje, ako vytvoriť originálne umelecké diela prstami. Obsahuje celkovo 62 farebných strán určených na maľovanie prstami rozdelených do 3 úrovní od najľahšej po najťažšiu. Vyskúšaje si r..
9.96€
Bez dane:8.30€
Zahrajte sa tajomné tieňové divadlo.Sada papierových bábok - dinosaurov - na hranie tieňového divadla. Tieňové divadlo funguje na princípe postáv, ktoré vytvárajú tiene proti svetlu a ich pohybom sa môže začať divadlo.Vytvoríte rôzne rozprávkové príbehy.Ideálna hra pre rodičov s deťmi. Tieňové divad..
8.50€
Bez dane:7.08€
Zahrajte sa tajomné tieňové divadlo.Sada papierových bábok - Červená čiapočka- na hranie tieňového divadla. Tieňové divadlo funguje na princípe postáv, ktoré vytvárajú tiene proti svetlu a ich pohybom sa môže začať divadlo.Vytvoríte rôzne rozprávkové príbehy.Ideálna hra pre rodičov s deťmi. Ti..
8.50€
Bez dane:7.08€
Vianočné tetovania pre každého drobca.Sada obsahuje celkom 12ks rôznych tetovaní v mnohých veľkostiach s témou Vianoce. Tetovanie sú neškodné pre zdravie vašich detičiek. Veľmi jednoduchá aplikácia tetovania v sekundách poteší každého. Stačí priložiť, navlhčiť, pomaly stiahnuť papier a tetovanie ..
4.90€
Bez dane:4.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 62 (6 stránok)