Menu
Your Cart

Blockaroo

Magnetická stavebnica

Blockaroo je stavebnica, ktorá deti zoznamuje s tvarmi, farbami a jednoduchými stavebnými mechanizmami. Bloky stimulujú kreativitu a priestorové videnie. Čím viac sa s nimi deti hrajú, tým viac nápadov na zloženie objavia.

Nekonečné možnosti hry

To, čo robí Blockaroo skutočne výnimočným, je inovatívny magnetický systém, ktorý umožňuje, aby sa bloky magicky spojili. Bloky sa nikdy neodpudzujú a vytvárajú nekonečné možnosti hry. Po kliknutí na seba sa bloky môžu stále otáčať o 360 stupňov.

Magnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Architekt 50 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety nevypadávajú a neodpudzujú sa. Všetk..
149.99€
Bez dane:124.99€
Magnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Fantázia 17 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety nevypadávajú a neodpudzujú sa. Všetky..
46.99€
Bez dane:39.16€
Magnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Loď 10 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety nevypadávajú a neodpudzujú sa. Všetky diel..
29.99€
Bez dane:24.99€
Magnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Lietadlo 10 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety nevypadávajú a neodpudzujú sa. Všetky..
29.99€
Bez dane:24.99€
Magnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Robot 10 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety nevypadávajú a neodpudzujú sa. Všetky di..
29.99€
Bez dane:24.99€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)