Menu
Your Cart

Blockaroo

Magnetická stavebnica

Blockaroo je stavebnica, ktorá deti zoznamuje s tvarmi, farbami a jednoduchými stavebnými mechanizmami. Bloky stimulujú kreativitu a priestorové videnie. Čím viac sa s nimi deti hrajú, tým viac nápadov na zloženie objavia.

Nekonečné možnosti hry

To, čo robí Blockaroo skutočne výnimočným, je inovatívny magnetický systém, ktorý umožňuje, aby sa bloky magicky spojili. Bloky sa nikdy neodpudzujú a vytvárajú nekonečné možnosti hry. Po kliknutí na seba sa bloky môžu stále otáčať o 360 stupňov.

Mäkká magnetická stavebnica Truhlica 100 ks Mäkká magnetická stavebnica Truhlica 100 ks
Doprava Zadarmo Odosielame do 6 dní
Magnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Truhlica 100 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety nevypadávajú a neodpudzujú sa. Všetk..
299.99€
Bez dane:249.99€
Mäkká magnetická stavebnica Architekt 50 ks Mäkká magnetická stavebnica Architekt 50 ks
Doprava Zadarmo
Mäkká magnetická stavebnica Architekt 50 ksMagnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Architekt 50 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. M..
149.99€
Bez dane:124.99€
Mäkká magnetická stavebnica Fantázia 17 ksMagnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Fantázia 17 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Mag..
46.99€
Bez dane:39.16€
Mäkká magnetická stavebnica Loď 10 ksMagnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Loď 10 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety nevyp..
29.99€
Bez dane:24.99€
Mäkká magnetická stavebnica Lietadlo 10 ksMagnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Lietadlo 10 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Mag..
29.99€
Bez dane:24.99€
Mäkká magnetická stavebnica Robot 10 ksMagnetická stavebnica pre najmenšie detiPenová stavebnica Blockaroo Robot 10 ks je skvelou prvou stavebnicou pre batoľatá od 18 mesiacov. Jednotlivé dieliky sú vyrobené z mäkkého, penového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémom. Magnety n..
29.99€
Bez dane:24.99€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)