Menu
Your Cart

Zábava na oslavu

Zábava na oslavu
-20 % Nedostupné
Zábava na oslavu
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
29.63€
37.04€
Bez dane: 24.69€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.07kg
  • Rozmery: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideálný pre každú oslavu.

Deti sa s touto darčekovou sadou zabavia pri tvorbe zvieracích masiek či už na karneval alebo pre rôzne rolové hry. S najpredávanejšími voskovkami sa z teba hravo stane malý umelec, ktorý sa môže pýšiť nádhernými dielami, pri ktorých si trénuje jemnú motoriku. Nálepky na nechty sú skvelým doplnkom, ktorý pomáha pri budovaní detského sebavedomia.
Set obsahuje:

Masky Zábava so zvieratkami (1ks)

Nádherné zvieracie masky Jar Meló v podobe zvieratiek si detičky budú musieť samé vylúpnuť a zostaviť. V kreatívnom sete nájdu masku líšky, pandy, tučniaka či sovy. Masky sú krásne farebné, ale deti si jednotlivé časti vylúpnú z pripravených farebných plátov a zlepia ich dohromady.

Jemné voskovky Umývateľné 24 ks (1ks)

Unikátne jemné voskovky zaujmú deti aj dospelých. Sú určené nielen na kreslenie na papier, ale aj na tvár či telo. Stačí jemný dotyk s povrchom a voskovky hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí tlačiť a má z kreslenia radosť. To ho motivuje pokračovať vo výtvarnej činnosti.

Nálepky na nechty (1ks)

Aj malé deti sa radi parádia. Preto je tu tento set nálepiek na nechty, ktorý je pre deti úplne bezpečný a jednoducho sa používa. Nálepky majú hravé vzory v rôznych farbách. Farby na nich sú priateľské k životnému prostrediu, bez zápachu a vodeodolné. V balení je 540 nálepiek.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha