Menu
Your Cart

Natruba

Hračky sú ručne vyrábané z prírodného kaučuku. 

Natruba je dánska značka, ktorá vytvára výnimočné hračky pre bábätká inšpirované prírodou a severským dizajnom. Za touto značkou sa ukrýva dánska rodinná firma, ktorej filozofiu je badať v každom detaile hračiek, ktoré prináša - HRAVÉ, ŠTÝLOVE a PRÍRODNÉ. Textúra prírodného kaučuku je mäkká, jemná, flexibilná a ideálna na mačkanie a žuvanie. 

Hračky najviac ocenia bábätká, ktoré si trénujú uchop alebo sa im prerezávajú zúbky. 

Všetky hračky značky Natruba sú navrhnuté a vyvinuté so zameraním na deti. Majú rôzne textúry, farby a tvary na stimuláciu senzorického vývoja. Hračky sú veľmi ľahké a ich veľkosť je prispôsobená malým ručičkám, stimulujú zmysly, precvičujú pohyb a koordináciu. Prekrásny severský dizajn inšpirovaný prírodou je podtrhnutý krásnym balením. Hračku chráni hodvábny papier a je uzatvorená v škatuľke. Aj vďaka luxusnému baleniu sú hračky Natruba ideálnym prvým darčekom pre bábätká. 

Natruba si zakladá na absolútnej bezpečnosti svojich hračiek.

  Prírodný kaučuk je vysoko hygienický a zároveň hračky nemajú ventily alebo otvory, v ich vnútri sa tak nemôžu hromadiť plesne a baktérie. Samozrejmosťou je, že neobsahujú PVC, BPA, ftaláty a nitrozamíny. Výrobky Natruby sú farbené výlučne potravinárskymi farbivami, ktoré sú úplne bezpečné. Navyše je prírodný kaučuk ekologický a biologicky degraduje.

Novorodeniatko
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny darček pre všetky bábätká.Skvelá sada zahrňuje mušelínový uterák nevyhnutný pre každú mamičku, vyrobený zo 100% organických materiálov, kontrastné kartičky pre správny vývoj zraku už od narodenia a dotykový krúžok, ktorý ponúka deťom hmatovo a zrakovo zaujímavé podnety.Set ..
41.24€ 51.55€
Bez dane:34.37€
Prírodný set Neutral
-20 %
Zabaľte vášho drobca do jemnosti.Skvelá sada nevyhnutná pre každú mamičku obsahuje mušelínový uteráčik, 2ks mušelínových plienok a hryzátko v tvare sloníka. Kvalitné osušky a plienky sú vyrobené zo 100% organických materiálov, ktoré sú šetrné k pokožke. Natruba je dánska značka, ktorá vytvára v..
52.55€ 65.69€
Bez dane:43.79€
Prírodný set Ružový
-20 %
Zabaľte vášho drobca do jemnosti.Skvelá sada nevyhnutná pre každú mamičku obsahuje mušelínový uteráčik, 2ks mušelínových plienok a hryzátko v tvare plameniaka. Kvalitné osušky a plienky sú vyrobené zo 100% organických materiálov, ktoré sú šetrné k pokožke. Natruba je dánska značka, ktorá vytvár..
52.55€ 65.69€
Bez dane:43.79€
Štvorvrstvový mušelínový uterák zo 100% organických materiálov.Tento detský mušelínový uterák s kapucňou je úžasne mäkký a vzdušný. Preto je perfektný pre pohodlie bábätka a jeho jemnú pokožku. Tentokrát v upokojujúcej a príjemnej púdrovej farbe.Natruba uterák s kapucňou má vysokú absorbčnú sc..
26.95€
Bez dane:22.46€
Štvorvrstvový mušelínový uterák zo 100% organických materiálov.Tento detský mušelínový uterák s kapucňou je úžasne mäkký a vzdušný. Preto je perfektný pre pohodlie bábätka a jeho jemnú pokožku. Tentokrát v upokojujúcej a príjemnej zelenej farbe.Natruba uterák s kapucňou má vysokú absorbčnú sch..
26.95€
Bez dane:22.46€
Štvorvrstvový mušelínový uterák zo 100% organických materiálov.Tento detský mušelínový uterák s kapucňou je úžasne mäkký a vzdušný. Preto je perfektný pre pohodlie bábätka a jeho jemnú pokožku. Tentokrát v upokojujúcej a príjemnej krémovej farbe.Natruba uterák s kapucňou má vysokú absorbčnú schopnos..
26.95€
Bez dane:22.46€
Mušelínové plienky Púdrové 2ks Mušelínové plienky Púdrové 2ks
-20 %
Balenie kvalitných dvojvrstových 100% organických mušelínových plienok.V jednom balení sú dva kusy plienok, obe v krásne jemných farbách, jedny čisto púdrové a druhé s nádhernou kvetovou potlačou. Plienky majú praktické a multifunkčné využite.Natruba mušelínové plienky sú vyrobené tak, aby bol..
15.03€ 18.79€
Bez dane:12.53€
Mušelínové plienky Zelené 2ks Mušelínové plienky Zelené 2ks
-20 %
Balenie kvalitných dvojvrstových 100% organických mušelínových plienok.V jednom balení sú dva kusy plienok, obe v krásne jemných farbách, jedny čisto zelené a druhé s nádhernou kvetovou potlačou. Plienky majú praktické a multifunkčné využite.Natruba mušelínové plienky sú vyrobené tak, aby boli..
15.03€ 18.79€
Bez dane:12.53€
Balenie kvalitných dvojvrstových 100% organických mušelínových plienok.V jednom balení sú dva kusy plienok, obe v krásne jemných farbách, jedny čisto krémové a druhé s nádhernou kvetovou potlačou. Plienky majú praktické a multifunkčné využite.Natruba mušelínové plienky sú vyrobené tak, aby boli jemn..
18.79€
Bez dane:15.66€
Podložka na kúpanie od značky Natruba je tá najviac bezpečná, funkčná, prírodná a zároveň elegantná akú na trhu nájdete.Je dizajnovaná s láskou a precíznosťou z prírodnej gumy z kaučukovníka. Na dotyk je jemná a ohybná, tentokrát v príjemnej farbe ruže.Konečne nádherná podložka na kúpanie, ktorá..
35.75€
Bez dane:29.79€
Podložka na kúpanie od značky Natruba je tá najviac bezpečná, funkčná, prírodná a zároveň elegantná akú na trhu nájdete.Je dizajnovaná s láskou a precíznosťou z prírodnej gumy z kaučukovníka. Na dotyk je jemná a ohybná, tentokrát v príjemnej svetlozelenej farbe.Konečne nádherná podložka na kúpan..
35.75€
Bez dane:29.79€
Podložka na kúpanie od značky Natruba je tá najviac bezpečná, funkčná, prírodná a zároveň elegantná akú na trhu nájdete.Je dizajnovaná s láskou a precíznosťou z prírodnej gumy z kaučukovníka. Na dotyk je jemná a ohybná, tentokrát v príjemnej žltej farbe.Konečne nádherná podložka na kúpanie, ktor..
35.75€
Bez dane:29.79€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 39 (4 stránok)