Menu
Your Cart

Učím sa - set II.

Učím sa - set II.
-20 % Nedostupné
Učím sa - set II.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
48.28€
60.35€
Bez dane: 40.23€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 2.80kg
  • Rozmery: 43.40cm x 20.80cm x 33.00cm

Tento set je ideálny pre spoznávanie písmen a rozvoj slovnej zásoby.

Deti budú vďaka tejto darčekovej sade spoznávať nové slovíčka a tvoriť si tak slovnú zásobu. S nasadzovaním sa budú učiť počítať, spájať čísla s počtom bodiek na obrázku, spoznávať základné tvary a zvieratká. Učia sa farby, rozvíjajú si jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Priraďovanie písmen zlepšuje logické myslenie a schopnosť sústredenia.
Set obsahuje:

Nasadzovanie Čísla, Tvary a Farby (1ks)

Dokonalá multifunkkčná didaktická pomôcka od Tooky Toy obsahuje nasadzovanie krúžkov aj vkladacie puzzle s tvarmi a číslami. Pod vkladacími tvarmi sa dokonca skrývajú hlavičky zvieratiek. Celá hračka je veľkoformátová, jednotlivé dieliky sú dobre opracované a namaľované netoxickými farbami. Deťom sa s ňou dobre manipuluje a vy nemusíte mať strach o ich zdravie.

Puzzle Priraď písmená (1ks)

Skladaj puzzle, uč sa písmenká a vlož ich do správnych otvorov. Deti sa pri skladaní hravou formou učia abecedu od A do Z. Balenie obsahuje 26 dielikov puzzle a 26 drevených písmeniek, s ktorými sa dieťatko môže hrať aj samostatne.


Mojich prvých 1000 slovíčok: Príroda (1ks)

Prvý obrázkový slovník pre deti, vďaka ktorému sa naučia 1 000 slov z oblasti prírody! Ročné obdobia, Príroda a jej podoby, Príroda vo vzdialených krajinách, Ohrozená príroda, Ochrana prírody - témy prispôsobené svetu detí. Najmenší, ale aj väčší čitatelia sa pri prezeraní obrázkov zabavia pomenúvaním stromov, kvetov alebo zvierat!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha