Menu
Your Cart

Učím sa farby a tvary

Učím sa farby a tvary
-20 % 2-3 dni
Učím sa farby a tvary
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
22.72€
28.40€
Bez dane: 18.93€
  • Skladom: 2-3 dni
  • Váha: 1.19kg
  • Rozmery: 22.50cm x 28.00cm x 10.00cm

Tento set je ideálny darček na spoznávanie farieb a tvarov.

S týmto setom deti zažijú nie len množstvo zábavy, ale sa aj oboznámia s farbami a tvarmi, precvičia logické myslenie, rozvinú slovnú zásobu a kreativitu. 


Set obsahuje:

Skladanie Tvary (1ks)

Úžasná drevená skladačka od Tooky Toy umožní vašim deťom popustiť uzdu svojej fantázii. Stavebnica obsahuje množstvo krásne farebných tvarov, z ktorých si deti môžu zložiť zvieratká, domček, auto aj ďalšie veci. Jednotlivé tvary sú dostatočne veľké, aby dobre padli do detskej ručičky.


Zošit aktivít Farby a tvary (1ks)

Skvelý zošit s aktivitami určený nie len pre predškolákov. V zošite nájdete 32 strán s rozmanitými úlohami zameranými na precvičovanie farieb a tvarov. 


Otvor okienko - Farby (1ks)

Aké sú základné farby? Pozri sa pod okienko! Odklop ho a pozri sa, kto sa vezie v ružovom vagóne farebného vláčika! Pozri sa za stromy, akú farbu majú zvieratká, ktoré sa tam schovávajú? Nájdi schované hračky v obchode. Koľko ich je? Táto zábavná interaktívna knižka s viac než 60 otváracími okienkami obsahuje ešte veľa ďalších zábavných cvičení, ktoré pomáhajú deťom naučiť sa poznávať farby, pomenúvať veci, dávať ich dohromady a počítať do 5. Deti, ktoré ešte nevedia čítať, si o nich môžu aspoň porozprávať.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha