Menu
Your Cart

Tvorivá jeseň

Tvorivá jeseň

Listy sa začínajú krásne sfarbovať, gaštany všade, kam sa pozriete, a vo vzduchu je cítiť vôňa jesene. Toto ročné obdobie je ako stvorené na popustenie uzdy vašej aj detskej kreativity. Či už vyrábate zvieratká z gaštanov, kytice či drakmi z listov alebo zbožňujete iné jesenné kreatívne aktivity, vyberte si z našej špeciálnej ponuky kreatívnych pomôcok, ktoré vám vašu jesennú tvorbu uľahčia a spríjemnia.

U nás nájdete kreatívne potreby už pre veľmi malé deti - jemné voskovky, farby v tube na dot painting či prstové farby. Väčšie deti milujú zmývateľné fixky, tempery aj vodovky. Nové umelecké techniky deťom predstavia kreatívne sady – mozaiky, vyškrabávacie obrázky, maľovanie vodou, tvorba lampiónov a ďalšie a ďalšie sety.

Na Babyknihy vyberáme len to najlepšie, a tak aj medzi kreatívnymi potrebami nájdete jedinečné veci.

Najpredávanejšie v kategórii Tvorivá jeseň

Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom krokodíla. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavri..
20.72€
Bez dane:17.27€
Divoký les Samolepkový zošit Divoký les Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 282 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom králika. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriet..
20.72€
Bez dane:17.27€
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom myši. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriete j..
20.72€
Bez dane:17.27€
Dáždník Opica Dáždník Opica
Nedostupné
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom opice. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriete ..
20.72€
Bez dane:17.27€
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom leva. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriete j..
20.72€
Bez dane:17.27€
Fixky Umývateľné Fine Line 40ks Fixky Umývateľné Fine Line 40ks
Nedostupné
Dokonalé fixky pre menšie deti. Balenie obsahuje 40 kusov fixiek rôznych farieb uložených v krásnom farebnom boxe. Fixky tak ľahko nevyschnú a majú krásne sýte farby.Použitý atrament je netoxický a umývateľný.Veľkosť fixiek je primeraná pre držanie v malých detských rukách. Ľahko ho odstránite..
23.55€
Bez dane:19.63€
Šarkan DIY Kvety Šarkan DIY Kvety
-35 %
Jesenná klasika v nových farbách.Krásny modrý šarkan s potlačou kvetov, ktoré možno vymaľovať alebo prekresliť s tromi farebnými fixkami. Vyfarbite si lietajúceho šarkana podľa vašich predstáv.Súčasťou balenia je aj kvalitný povrázok a držadlo aby vám šarkan pri zábave neuletel...
5.69€ 8.75€
Bez dane:4.74€
Výroba lampiónov Zvieratká Výroba lampiónov Zvieratká
-40 %
Vyrobte si vlastný lampión šťastia.Balenie obsahuje farebné papierové lampióny a dekorácie v podobe nálepiek na dozdobenie. Neobsahuje lepidlo.Šesť dizajnov rôznych zvieratiek v jasných farbách.Zaručená zábava a kreativita na dlhé hodiny...
7.77€ 12.95€
Bez dane:6.47€
Maľovanie na okná Maľovanie na okná
-50 %
Ozdobte si okná svojim dielom.Sada farieb na sklo či iný hladký povrch. Balenie obsahuje päť jasných farieb, čiernu farbu, plastovú kartičku na tvorbu obrázku a pár predlohových obrázkov. Použite šablónu alebo popustite uzdu svojej fantázie.Produkt je určený pre deti od 6 rokov, ktoré obľúbujú ..
5.72€ 11.45€
Bez dane:4.77€
Skvelá zábava na narodeninovú oslavu!Nádherné zvieracie masky Jar Meló v podobe zvieratiek si detičky budú musieť samé vylúpnuť a zostaviť. V kreatívnom sete nájdu masku líšky, pandy, tučniaka či sovy. Masky sú krásne farebné, ale deti si jednotlivé časti vylúpnú z pripravených farebných plátov a zl..
7.99€
Bez dane:6.66€
Set s pečiatkami Set s pečiatkami
Na ceste
Vytvor si s pečiatkami krásne obrázky!Maľovanie s pečiatkami od Jar Meló je skvelou zábavou pre menšie deti. Set obsahuje 12 rôznych pečiatok s geometrickými tvarmi a ďalšími jednoduchými dekoratívnými vzormi. Vďaka minimalistickým tvarom sa deťom pečiatky dobre a jednoducho odtláčajú. V balení tiež..
12.50€
Bez dane:10.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 36 (3 stránok)