Menu
Your Cart

Trixie

Jedinečná potlač detských produktov, ktorú si zamilujete.

  Belgickú značku Trixie Baby charakterizuje nekonečná predstavivosť detí. Svoju obrovskú fantáziu využívajú na objavovanie sveta okolo seba, a práve to zachytáva Trixie Baby do návrhov svojich kúskov. Takto vytvára návrhy detského oblečenia, hračiek, výbavy pre bábätká, doplnkov do detských izieb, či potrieb do škôlky či školy.

Vysoký rešpekt k našej planéte zrkadlí použitie organickej bavlny. 

Aj keď máme radi všetky farby, myslíme „zelene“. Veríme, že je potrebné urobiť zodpovedné rozhodnutia, aby sme našim deťom zabezpečili zdravú budúcnosť. Spoliehame iba na najvyššiu kvalitu tkanín a výroby, aby sme zabezpečili odolnosť všetkých materiálov pri záťažových skúškach vašich najmenších.    

Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom krokodíla. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavri..
20.72€
Bez dane:17.27€
Pohár Silikónový Králik 2ks Pohár Silikónový Králik 2ks
Nedostupné
Poháre s motívom králika skvelo padnú do malých detských ručičiek.Zábavné farebné duo zvieracích hrnčekov s motívom králika. Na každom hrnčeku je zvierací kamarát, ktorý sa nemôže dočkať, až sa s vaším dieťatkom podelí o lahodný drink. Veľkosť hrnčeka je ideálna pre malé ručičky. Poháriky sú stohova..
20.53€
Bez dane:17.11€
Pohár Silikónový Slon 2ks Pohár Silikónový Slon 2ks
Nedostupné
Poháre s motívom sloníka skvelo padnú do malých detských ručičiek.Zábavné farebné duo zvieracích hrnčekov s motívom sloníka. Na každom hrnčeku je zvierací kamarát, ktorý sa nemôže dočkať, až sa s vaším dieťatkom podelí o lahodný drink. Veľkosť hrnčeka je ideálna pre malé ručičky. Poháriky sú stohova..
20.53€
Bez dane:17.11€
Poháre s motívom leva skvelo padnú do malých detských ručičiek.Zábavné farebné duo zvieracích hrnčekov s motívom leva. Na každom hrnčeku je zvierací kamarát, ktorý sa nemôže dočkať, až sa s vaším dieťatkom podelí o lahodný drink. Veľkosť hrnčeka je ideálna pre malé ručičky. Poháriky sú stohovateľné ..
20.53€
Bez dane:17.11€
Tanier s motívom králika na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Náš zvierací priateľ má hlad! Pripravte jedlo na tento roztomilý silikónový tanier s motívom králika a vychutnajte si spoločne dobré jedlo. Vysoký okraj umožňuje ľahké naberanie pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Taniere sú ..
19.58€
Bez dane:16.32€
Tanier s motívom sloníka na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Náš zvierací priateľ má hlad! Pripravte jedlo na tento roztomilý silikónový tanier s motívom sloníka a vychutnajte si spoločne dobré jedlo. Vysoký okraj umožňuje ľahké naberanie pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Taniere sú ..
19.58€
Bez dane:16.32€
Tanier s motívom leva na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Náš zvierací priateľ má hlad! Pripravte jedlo na tento roztomilý silikónový tanier s motívom leva vychutnajte si spoločne dobré jedlo. Vysoký okraj umožňuje ľahké naberanie pre deti, ktoré sa učia jesť samy. Taniere sú stohovat..
19.58€
Bez dane:16.32€
Miska s motívom sloníka na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Krásna silikónová miska má široké rukoväte, ktoré sú užitočné, keď svoje dieťatko kŕmite, a skvele sa hodí, keď deti začnú misku držať samy. Deti sa môžu hrať s našimi zvieracími kamarátmi na schovávačku - užijú si objavovani..
18.63€
Bez dane:15.53€
Miska s motívom králika na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Krásna silikónová miska má široké rukoväte, ktoré sú užitočné, keď svoje dieťatko kŕmite, a skvele sa hodí, keď deti začnú misku držať samy. Deti sa môžu hrať s našimi zvieracími kamarátmi na schovávačku - užijú si objavovani..
18.63€
Bez dane:15.53€
Miska s motívom leva na kŕmenie pre všetky deti ktoré sa učia samy jesť.Krásna silikónová miska má široké rukoväte, ktoré sú užitočné, keď svoje dieťatko kŕmite, a skvele sa hodí, keď deti začnú misku držať samy. Deti sa môžu hrať s našimi zvieracími kamarátmi na schovávačku - užijú si objavovanie s..
18.63€
Bez dane:15.53€
Hrnček s motívom králika umožňuje piť bez rozliatia.Veľké rukoväte uľahčujú používanie tohto hrnčeka. Skvelý spôsob držania a nakláňania rovnako, ako by to vaše dieťa robilo s otvorenou šálkou. Silikónový hrnček umožňuje vášmu dieťaťu piť bez rozliatia, čo je obzvlášť užitočné, keď ste vonku. M..
16.54€
Bez dane:13.78€
Hrnček s motívom sloníka umožňuje piť bez rozliatia.Veľké rukoväte uľahčujú používanie tohto hrnčeka. Skvelý spôsob držania a nakláňania rovnako, ako by to vaše dieťa robilo s otvorenou šálkou. Silikónový hrnček umožňuje vášmu dieťaťu piť bez rozliatia, čo je obzvlášť užitočné, keď ste vonku. M..
16.54€
Bez dane:13.78€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 77 (7 stránok)