Menu
Your Cart

Top Model

Sada Trblietavé tetovanie Kone Ružový Sada Trblietavé tetovanie Kone Ružový
Nedostupné
Kreatívna sada je vhodná na oslavy alebo len tak pre radosť.Ozdobte si telo krásnym tetovaním značky Miss Melody. Vyberte si z 38 motívov šablón a vytvorte si vlastné trblietavé tetovanie s motívom koní!Tetovanie sa jednoducho aplikuje.Odstrihnite vybraný obrázok, odstráňte fóliu a priložte obrázok ..
5.90€
Bez dane:4.92€
Modelky Maľovanie s farbami Ružový Modelky Maľovanie s farbami Ružový
Nedostupné
Magické vyfarbovanie vodou.Výnimočná vodovková kreatívna sada obľúbenej značky Top Model. Sada obsahuje 20 listov na vymaľovanie, 1 hubku, 1 štetec ktorý možno naplniť vodou, 5 vodových farieb (žltá, oranžová, červená, modrá, zelená) a bloček pomocných inštrukcií pre vymaľovanie.Maľovanie vodovým pe..
13.90€
Bez dane:11.58€
Dotvor si fantastické zvieratká. Vytvorené obrázky môžeš dozdobiť samolepkami.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú 24 stránkový zošit s predkreslenými obrázkami zvieratiek z fantasy sveta! Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.K ..
9.90€
Bez dane:8.25€
S týmto zápisníkom budú tvoje tajomstvá v bezpečí.Kúzelný denníček v pevných doskách s krásnym dizajnom baletky značky Top Model s kódom na otvorenie. Pri zadaní správneho kódu a otvorení začne hrať popová pesnička.Správny číselný kód poznáš iba ty!Denníček je ako super kamarátka, ktorá vie a nikomu..
19.95€
Bez dane:16.63€
Dotvor si roztomilé šteniatka. Vytvorené obrázky môžeš dozdobiť samolepkami.Nádherné zošitové omaľovánky so špirálou obsahujú predkreslené šteniatka. Zošit disponuje aj návodom na dokreslenie doplnkov pre psíkov.Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej značk..
11.50€
Bez dane:9.58€
Dotvor si krásne modelky. Vytvorené obrázky môžeš dozdobiť samolepkami.Nádherné zošitové omaľovánky so špirálou obsahujú predkreslené modelky na dotvorenie ich outfitu. Súčasťou balenia sú aj jedinečné samolepky na vytvorenie dokonalého finálneho efektu.Kreatívna sada je skvelá na doma i na cesty.Kr..
9.90€
Bez dane:8.25€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)