Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Vianočné inšpirácie na darčeky pre bábätká

Napísal Nina 15.11.2020 0 Komentár(e)

Povedzme si na rovinu, bábätkám na Vianoce toho veľa netreba. Myslíme toho materiálneho :). Hlavná je láska a naša blízkosť. Ale ak má bábo doma už staršieho súrodenca, tak je nad slnko jasné, že aj bábo musí predsa nejaký darček dostať. Hádam by ho Ježiško nevynechal ;). Určite postačí a poteší aj maličkosť.

Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre bábätko. Možno sa vám zídu aj ako tip, ak idete k niekomu na návštevu a hľadáte, čo malé priniesť :).

 

Už ste rozmýšľali aký typ darčeka by sa vám pre bábo najviac hodil? Akú odpoveď by ste si dali na túto otázku? Tu je náš výber 5tich odpovedí :).

 

Hodilo by sa nám...

1. ORIGINÁLNE PRÍRODNÉ HRYZÁTKO

 

Kaučukové hryzátko od značky Natruba doslova láka na darovanie. Svojim jedinečným vzhľadom, aj darčekovým balením v krabičke. Celý výber hryzátiek a hračiek do vody nájdete a kúpite na Babyknihy TU.

 

 

Hračky majú rôzne textúry, farby a tvary na stimuláciu senzorického vývoja. Sú veľmi ľahké a ich veľkosť je prispôsobená malým ručičkám, stimulujú zmysly, presvičujú pohyb a koordináciu. Hračky sú ručne vyrábané z prírodného kaučuku zo stromu hevea. Textúra prírodného kaučuku je mäkká, jemná, flexibilná a ideálna na mačkanie a žuvanie.

 


 

Hodilo by sa nám...

2. PRVÉ LEPORELO

 

Prvé leporelo môže byť za prvé - mäkká rozkladacia knižka. Pre najmenšie bábätká sú najlepšie čiernobiele obrázky. Odporúčame leporelá od značky Wee Gallery - Baby´s First Soft Book, ktoré sú balené v peknej darčekovej krabičke. Na našom eshope z nich nájdete široký výber :). Prípadne leporelo Severný pól, ktoré je obojstranné, pričom čiernobiela strana je určené pre menšie bábätka a druhá farebnejšie, pre staršie bábätká. Leporelo aj šuští a obsahuje malé hryzátko.

 

 

Po druhé, môžete ako prvé leporelo vybrať už tvrdý, knižný formát. Stále ale knižku vhodnú pre bábätká :). Za nás je najobľúbenejšia edícia Aha, mami, z ktorej máme aktuálne v ponuke až 4 tituly. Knižky sú rozkladacie a knihu tak pekne môžete pred bábätko rozložiť, keď leží na brušku.

 

Druhým tipom je edícia Montessori pro miminka. Obe série knižiek majú čienobiele ilustrácie s pridaním červenej farby. Takéto kontrastné leporelá sú pre bábätká najvhodnejšie.

 


 

Hodilo by sa nám...

3. NIEČO MAKKÉ, MILÉ

 

V takomto prípade vyberte nášho tulkáčika zajačika, ktorému viete preklápať šaty na rôzne tváričky :). Hračka deťom vydrží dlho. Prípadne senozorickú mäkkú loptičku, ktorá v sebe ukrýva aj jemnú hrkálku.

 


 

Hodilo by sa nám...

4. DROBNOSŤ DO RÚČKY

 

Bábätko zaručene poteší aj malá hrkálka, či senzorický krúžok. Takáto drobnosť je navyše veľmi praktická a dieťatko rozvýja. Jeho motoriku a stimuluje jeho zmysly. Našimi najlepšími tipmi je Pastelová hrkálka valec, ktorú máme v troch farebných prevedeniach a rôzne drevené senzorické dotykové krúžky, ktoré obsahuje rôzne veľké časti a hrkálku.

 


 

Hodilo by sa nám...

5.NIEČO VŠESTRANNÉ, UŽ PRE SEDIACE BÁBATKO

 

Ak hľadáte niečo viac účelové, tak môžete vybrať drevené senzorické kocky. Balenie obsahuje 12 kociek rôznych tvarov a farieb. Viaceré vydávajú zvuk, alebo v sebe ukrývajú zrkadielko, či sklíčko.

 

 

Odporúčame aj túto peknú aktivity kocku, so skladacím vrchom a viacerými rôznorodými aktivitami po bokoch :).

 

 

Veríme, že vyberiete správne a daná maličkosť dieťatko poteší a bude mu prospešná :).

Napíšte komentár