Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Unikátne jemné voskovky

Napísal Nina 21.09.2020 0 Komentár(e) Najčítanejšie,Tipy zo sveta kníh a hračiek,Recenzie a testovanie kníh a hračiek,

Unikátne jemné voskovky. Náš najpredávanejší kreatívny produkt za rok 2019 aj 2020!

Ešte ich nemáte doma? Radi Vám ich predstavíme :).

 

 

V čom presne spočíva jedinečnosť Jemných voskoviek?

 

1. voskovky zanechávajú krásnu, sýtu stopu už pri jemnom dotyku na papier. Deti tak krásne vidia, čo nakreslia a sú motivované v kreslení pokračovať. Nie je nič horšie, keď pastelka zle kreslí a je ju na papieri slabo vidieť.

2. voskovky sa nelámu a nešpinia ruky, a to vďaka obalu, v ktorom sú zabalené. Voskovka má vrchnáčik a klasický obal ako fixka. vysúva sa jednoduchým otáčaním.

3. dajú sa ľahko oprať a očistiť. Nezanechávajú škvrny na oblečení, nábytku, sedačke. Z našich, aj z vašich skúseností, máme zatiaľ samé pozitívne ohlasy na čistenie.

 

 

A pozor, nie sú to len obyčajné voskovky určené na kreslenie na papier :). Čo všetko s nimi dokážete?

 

1) sú to zároveň skvelé voskovky na maľovanie na tvár, aj na telo. Sú nezávadné, nie sú zdraviu škodlivé. Z tváre a z tela sa ozaj pekne a ľahko zmývajú.

2) dá sa nimi maľovať aj na sklo, zrkadlo, kachličky, vaňu. Deti ich radi používajú aj pri kúpaní, pri hre vo vode.

 

 

3) svojimi skúsenosťami a našimi inšpiráciami zistíte, že sa dá s nimi maľovať takmer všade. Napríklad takto na jeseň sú skvelé na maľovanie na listy, ktoré môžete potom otláčať na papier. Alebo nimi môžete rozveseliť gaštankov :). Na jar zas nimi veľa detí ozdobuje veľkonočné vajíčka.

 

4) fungujú ako akvarelové farby. Keď po kresbe prejdete mokrým štetcom, farby sa vám začnú krásne rozpíjať.

 

 

Voskovky máme v ponuke v 3 baleniach - 12ks, 24ks a 36ks alebo ako darčekovú sadus predlohami na plátne. Balenie obsahuje vždy jedinečné odtiene farieb, ktoré sa ani v tom najväčšom, 36 kusovom balení neopakujú.

 

Vyberte si balenie voskoviek, ktoré deťom určite spraví radosť. Všetky nájdete u nás na eshope TU.

 

 

NÁŠ TIP na záver: voskovky odporúčame na detskú oslavu! Deti si môžu napríklad vzájomne maľovať masky na tvár :).

 

Napíšte komentár