Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Top 11 tipov na najkrajšie vianočné darčeky pre dievčatá

Napísal Nina 29.11.2019 0 Komentár(e)

Vybrali sme pre vás 11 najkrajších tipov na vianočné darčeky pre dievčatá. Väčšina z nich je vhodná pre mladšie, aj pre staršie deti. Sú to veci, ktoré deťom vydržia niekoľko rokov, nevyrastú z nich a neodložia po mesiaci hrania. Vybrali sme niečo väčšie, aj menšie, tak sa poďte pozrieť.

 

 

1. BÁBIKA

Prvým našim tipom je bábika. V našej ponuke nájdete bábiky od francúzskej značky PetitCollin, ktorá vznikla ešte v roku 1860 a sú naozaj vzácne. Za všetky sme vybrali krásnu bábiku Hviezdu - tanečníčku, baletku. Samozrejme vie hýbať rukami, aj nohami. Vie stáť, aj sedieť. Má krásne jemné oblečenie a topánočky. Dievčatám sa očká zaručene rozžiaria.

 

 

2. KOLÍSKA A KOČÍK PRE BÁBIKY

Ak už bábiku doma máte, alebo chcete ku našej Hviezde ešte nejaký doplnok, tak určite dievčatko potešíte postieľkou alebo kočíkom. Drevená kolíska s krásnymi výrezmi po bokoch je sen každého dievčatka a rady si postieľku pristavia k tej svojej. Nech sa im obom dobre spí. Hra na mamičku je predsa len jedna z najkrajších a deti po nás s obľubou všetko opakujú. Preto sa každá malá slečna nezaobíde ani bez kočíka. Tento je dizajnovo jednoduchý, drevený, biely a súčasťou je dokonca aj matrac.

 

 

3. DOMČEK PRE BÁBIKY

Aj Vaše dievčatko si na list pre Ježiška nakreslilo domček pre malé bábiky, či iné postavičky? V našom eshope nájdete množstvo krásnych, rôznorodých domčekov. Za všetky spomenieme túto Villu Deluxe. Domček je drevený, vysoký 123cm, trojposchodový, aj s garážou. Súčasťou je aj drevený nábytok, čo nebýva vždy pravidlom.

 

 

4. AUTÍČKO PRE BÁBIKY

Ak hľadáte niečo menšie, tak veľmi milým doplnkom ku malým bábikám alebo zvieratkám je toto ružové drevené autíčko od francúzskej značky Le Toy Van. Dá sa mu otvoriť kufor a súčasťou je aj malý drevený kufrík a kabelka.

 

 

5. DOKTORSKÝ KUFRÍK

Jednou zo základných rolových hier na povolania je hra na doktorku a ošetrovanie zvieratiek, bábik, súrodencov, rodičov a iných rodinných príslušníkov :). Ak vám doma chýba ešte doktorský kufrík, tak tento drevený set vás určite milo prekvapí svojim krásnym obsahom.

 

 

 

6. DREVENÁ POKLADŃA

Druhou obľúbenou rolovom hrou je hra na obchod, na predávanie a nakupovanie. A základnou výbavou je samozrejme pokladňa. Táto obsahuje drevený skener na tovar, dá sa jej otvoriť priehradka na peniaze, stláčať tlačítka, obsahuje bankovky, mince a aj papierovú pásku, kde si reálne môžete zapisovať, čo ste nakúpili :). 

 

 

7. ČAJ O PIATEJ

Najkrajšie hračky sú naozaj tie drevené. Dievčatá určite poteší tento drevený čajový set, ktorý obsahuje podnos, kanvičku, cukorničku, dve šálky s tanierikmi, drevený tanierik s koláčikmi, dve drevené lyžičky a dokonca aj dva sáčky čaju. Určite sa doma potešia všetky bábiky a plyšové zvieratká.

 

 

Ku čaju sa hodí predsa zákusok, čo tak táto torta? :) Z tejto ľahko vyčarujete aj tortu narodeninovú, keď na vrch pridáte drevenú sviečku. Set obsahuje podnos, 6 kúskov torty, sviečku a naberačku na tortu.

 

 

8. VÝBAVA DO KUCHYNKY - VÁHA A TOVAR

Čo by mohlo dievčatá ešte potešiť? Určite výbava do ich malej kuchynky. Drevená, farebne príjemná, mätovo biela váha, zapadne naozaj všade. A ak vám náhodou chýba ešte krájacia zeleninka a ovocie, tak táto je skvelá. Môže totiž slúžiť zároveň aj ako vkladačka, keďže do jednej strany dosky ovocie zapadá.  Alebo dosku otočíte a máte z nej dosku na krájanie a ovocie môžete pokrájať priloženým dreveným nožíkom. V ponuke máme Krájanie Ovocia, aj Krájanie Zeleniny.

 

 

 

9. KREATÍVNE VECI

Deviaty tip toho obsahuje viac. Všetko milé dievčenské kreatívny pomôcky.

Set prstových farieb v ružovom kufríku je kreatívna sada, ktorá obsahuje 6x tubu s prstovými farbami, paletku, dva štetce, vankúšik na prst, predlohy na dotvorenie a malý návod ako predlohu približne doplniť. Môžete si tak s deťmi vyrobiť krásny obrázok do detskej izby. Farby sú samozjreme zdravotne nezávadné a ľahko sa dajú oprať.

 

 

Menším balením sú tieto Trendy prstové farby - 4 kelímky s obsahom 150ml. A ak máte doma trochu staršie dievčatko, tak to môžete potešiť stieracími kartami na vyškrabkávanie. Máme v ponuke Set Popoluška a Set Mesiac. Každá sada obsahuje 6 kartičiek - obrázkov a priložené stieratko.

 

 

10. DETSKÁ KUCHYNKA

Ak hľadáte pre svoje dievčatko detskú kuchynku na hranie, tak máme pre vás dva tipy. Obidva ružové. Prvá kuchynka od značky Legler je väčšia. Má okrem sporáku aj mikrovlnú rúru, rúru na pečenie, chladničku, aj práčku.

 

Kuchynka Candy značky Janod je ružovo so zlatými detailami. Má mikrovlnú rúru, aj rúru na pečenie. Varná doska je podsvietená LED diódami a vydáva zvukové efekty bvarenia vody.

 

 

11. HOJDAČKA SPECTRA

Posledným tipom je skvelá multifunkčná vec, ktoré poteší každé dieťa. Hojdačka Spectra od českého výrobcu Utukutu. Využijú ju dievčatá, aj chlapci, menšie deti, aj väčšie deti. Využitie je naozaj široké. Od hojdania, čítania, oddychovania, šmýkania, až po hranie sa na obchod, na skrývanie, stavanie bunkra, atď. Na každej výstave vidíme šťastné očká detí, ktoré sa k nám chodia na hojdačky húpať :).

 

 

Verím, že sa vám naša TOP 11 páči a niečo vám padne do oka :). 

Napíšte komentár