Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Natruba - najkrajšie hryzátka pre bábätká

Napísal Nina 09.11.2020 0 Komentár(e) Najčítanejšie,Tipy zo sveta kníh a hračiek,Recenzie a testovanie kníh a hračiek,

Nájsť vhodnú, zmysluplnú hračku pre bábätko môže byť občas ťažké. Najmä ak si zakladáte aj na peknom dizajne a samozrejme aj na tom, z akého materiálu je hračka vyrobená. O to viac sa tešíme, že sa nám na trh podarilo priniesť novú značku pre bábätká - rodinnú dánsku značku Natruba.

 

Očarila nás nie len svojim vzhľadom, ale aj premyslenými senzorickými detailami pre bábätko a vysokou kvalitou ručnej výroby. Radi vám túto značku predstavíme aj podrobnejšie:

 

 

»»  Natruba je dánska značka, ktorá vytvára výnimočné hračky pre bábätká inšpirované prírodou a severským dizajnom. Za touto značkou sa ukrýva dánska rodinná firma, ktorej filozofiu je badať v každom detaile hračiek. Sú HRAVÉ, ŠTÝLOVE a PRÍRODNÉ.

»»  Hračky sú ručne vyrábané z prírodného kaučuku zo stromu hevea. Textúra prírodného kaučuku je mäkká, jemná, flexibilná a ideálna na mačkanie a žuvanie. Preto hračky najviac ocenia bábätká, ktoré si trénujú uchop alebo sa im práve prerezávajú zúbky.

»»  Všetky hračky značky Natruba sú navrhnuté a vyvinuté so zameraním na deti. Majú rôzne textúry, farby a tvary na stimuláciu senzorického vývoja.

 

 

»»  Hračky sú veľmi ľahké a ich veľkosť a tvar je prispôsobená malým ručičkám, stimulujú zmysly, precvičujú pohyb a koordináciu.

»»  Natruba si zakladá na absolútnej bezpečnosti svojich hračiek. Prírodný kaučuk je vysoko hygienický a zároveň hračky nemajú ventily alebo otvory, v ich vnútri sa tak nemôžu hromadiť plesne a baktérie. Samozrejmosťou je, že neobsahujú PVC, BPA, ftaláty a nitrozamíny. Výrobky Natruby sú farbené výlučne potravinárskymi farbivami, ktoré sú úplne bezpečné. Navyše je prírodný kaučuk ekologický a biologicky degraduje.

 

 

»»  Natruba svojimi hračkami podporuje u detí rozvoj motorických schopností, zmyslový rozvoj, kognitívny vývoj a v neposlednom rade predstavivosť.

»»  Hračky Natruba sú ručne načrtnuté, ručne vyrezávané, ručne odlievané a ručne maľované.

 

»»  Čerešničkou na torte je prekrásny severský dizajn inšpirovaný prírodou, ktorý je podtrhnutý krásnym balením. Hračku chráni hodvábny papier a je uzatvorená v škatuľke.

 

Aj vďaka krásnemu baleniu sú hračky Natruba ideálnym prvým darčekom pre bábätká. 

 

 

V ponuke máme rôzne druhy hryzátiek. Každé predstavuje nejaké zvieratko. Prvým produktom značky Natruba bola práve Labuť, ktorá je dánskym národným vtákom. Okrem nej nájdete v našej ponuke líšku, slona, plameniaka, papagája, medvedíka čistotného a novinku páva. Pekný výber pre chlapcov, aj dievčatá.

Hryzátka krásne dopĺňajú hračky do vody v tvare Labuťky a Páva.

 

Aké máte zo značky prvé dojmy? Na čom si zakladáte vy pri výbere prvého hryzátka pre bábätko?

 

Napíšte komentár