Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov. Pre viac informácií si prečítajte naše Podmienky používania súborov cookies.

Pastelové Vianoce – najkrajšie hračky a knihy pre deti do 3 rokov

Napísal Nina_Némethová 12.11.2019 0 Komentár(e)

Pastelové Vianoce - najkrajšie hračky a knihy pre deti do 3 rokov.

 

Článok s tipmi na darčeky bude viacero. V tomto prvom sme vybrali tie najkrajšie pastelové! Skôr také hlavné, vo viacerých prípadoch, väčšie hračky. Určite radšej poproste rodinu, nech sa pre dieťatko zloží na jeden väčší, drahší darček ako dostať 10 malých veci, ktoré upadnu do zabudnutia.

 

1. UTUKUTU

Multifunkčná hračka UTUKUTU Spectra stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Z hojdačky sa môže stať mostík, rebrík, tunel, domček, pultík, preliezačka, šmykľavka. Skvelá hračka pre deti od 1 roka. Zabaví sa zaručene aj starší súrodenec a navyše sa do hojdačky zmestia aj dve deti naraz :)

 

 

2. DOMČEKY 

Nejedno dievčatko sníva o domčeku pre bábiky alebo pre iné drobné zvieratá. Tento sen môžete splniť práve na Vianoce. V našej ponuke nájdete široký výber domčekov od rôznych výrobcov. Menšie, väčšie, dvojposchodové, trojposchodové, otvorené, zatvorené, s nábytkom, či bez nábytku. Každý si nájde ten svoj vysnívaný.

 

 

Krásny výber domčekov pre bábiky má práve výrobca Le Toy Van. Domčeky sa dajú spredu otvoriť a zatvoriť a dokonca majú otváracie okná, okenice aj dvere.

 

 

3. PULTY a INÉ PRE MALÝCH MAJSTROV

Pracové pulty a nástroje sú skôr zas parketou pre chlapcov. Aj keď poznáme nejedno dievčatko, ktoré sa od takéhoto pultu nevedelo odtrhnúť. Ktorý vyberiete? Ak pult už doma máte, tak odporúčame tento pastelový kufrík s náradím, vďaka ktorému sa deti budú môcť doma hrať ďalšiu vynikajúcu rolovú hru. 

 

 

A ak hľadáte niečo originálnejšie, tak môžete vybrať namiesto kufríka autíčko s náradím. Skrutkovač, kladivo, vŕtačka a matice sa môžu usadiť v autíčku a čakať na ďalšiu prácu.

 

 

4. KUCHYNKY

Kuchynky sú snáď najuniverzálnejšou hračkou pre všetky deti a vydrží naozaj niekoľko rokov. Máme na sklade veľmi pekný výber drevených kuchyniek. Menšie, väčšie, ružové, modré, farebne neutrálne, s chladničkou alebo bez, so skrinkami, poličkami, vešiačikmi  :). Výber je len na vás. 

 

 

A na čaj o piatej odporúčame túto krásnu čajovú sadu, po ktorej sa na každom trhu, kde sme prišli, vždy zaprášilo.

 

 

5. POKLADNE

 

Pokladňa pre malých obchodníkov, predavačov, či kupujúcich tu nesmie chýbať. S funkčným šuflíkom na peniaze "akože" skenerom na kódy, tlačidlami a rôznymi bankovkami a mincami. Každá má svoje výhody a nevýhody a pokladne, ktoré ponúkame sú rôzne. A čo poviete na drevený nákupný vozík?

 

 

6. GARÁŽE

Policajná stanica alebo parkovací dom? Skvelý ekvivalent k domčeku pre bábiky.

 

 

7. DROBNOSTI

Ak hľadáte predsa len niečo menšie ale kvalitné, drevené, v pastelových farbách, tak našim tipom je také zvieratkovská verzia spoločenskej hry Človeče, nehnevaj sa.

 

 

Alebo hračky v pastelových farbách od značky Little Dutch ako je bábika, kočiarik, dúha, či závodná dráha.

 

 

8. PRE NAJMENŠÍCH

 

Tipom pre najmenších sa budeme podrobnejšie venovať v samostatnom článku. Ale nedá nám nespomenúť aspoň tri. Leporelo pre najmenších Severný pól. Je obojstranná a krásne podporuje u detí ležanie na brušku. Pastelový senzorický dotykový krúžok do rúčky na trénovanie hrubej motoriky a vkladacie puzzle so zvieratkami v pastelových farbách.

 

 

9. KNIHY

Na záver náš posledný pastelový tip. Knihy, nikdy nie je zlý nápad. Nech už je čiernobiela, farebná či pastelová :) Na našom eshope pre vás vyberáme tie najlepšie.

 

Napíšte komentár