Menu
Your Cart

Tašky pre celú rodinu

Tašky pre celú rodinu

Zbožňujete výlety, prechádzky a voľný čas strávený s rodinou v prírode? Okrem dobrej nálady je vždy vhodné vziať so sebou jedlo, pitie a nejaké tie drobnosti pre deti. Vyberte si u nás veľké tašky Family Bag, do ktorých sa toho zmestí skutočne veľa. Sú skvelé ako veľká cestovná taška, plážová taška aj taška do pôrodnice.

Nechýba kabelka pre mamičky a ľadvinky so štýlovými nápismi pre celú rodinu, vďaka ktorým budete mať to najdôležitejšie vždy po ruke. Skvelé sú aj praktické toaletné taštičky, či prebaľovacie taštičky pre bábätko, kam uložíte plienky aj náhradné oblečenie.

Najpredávanejšie v kategórii Tašky pre celú rodinu

Cestovná taška Family Bag Terracotta Cestovná taška Family Bag Terracotta
Novinka
Majte všetko potrebné vždy so sebou.Priestranná cestovná taška, ktorú využijete pri výletoch s vašou rodinou, aby ste mali vždy po ruke všetko potrebné. Taška s praktickým magnetickým uzáverom ponúka ľahký prístup zhora, jej súčasťou je aj samostatné puzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženi..
55.60€
Bez dane:46.33€
Cestovná taška Family Bag Indigo Cestovná taška Family Bag Indigo
Novinka
Majte všetko potrebné vždy so sebou.Priestranná cestovná taška, ktorú využijete pri výletoch s vašou rodinou, aby ste mali vždy po ruke všetko potrebné. Taška s praktickým magnetickým uzáverom ponúka ľahký prístup zhora, jej súčasťou je aj samostatné puzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženi..
55.60€
Bez dane:46.33€
Taška so sieťovaným dnom Tutti Frutti Taška so sieťovaným dnom Tutti Frutti
Novinka
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Praktická taška so sieťovaným dnom s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka obje..
29.00€
Bez dane:24.17€
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Modrá taška so sieťovaným dnom s motívom rozkošných čajok od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 2..
29.00€
Bez dane:24.17€
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Béžová taška so sieťovaným dnom s motívom jaguárov od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 20,4 l j..
34.00€
Bez dane:28.33€
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Kvetinová taška so sieťovaným dnom s motívom ibištekov od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 20,4..
34.00€
Bez dane:28.33€
Priestranné vrecko do školy aj na cesty!Žltá multifunkčná taštička s dizajnovým motívom citrónov od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 23 x 18 x 8 cm s objemom 3,3 l môže slúžiť ako peračník, toaletná taštička aj multifunkčné vrecko. Má jedno veľké vrecko, do ktorého sa zmestia najrôznejšie po..
14.90€
Bez dane:12.42€
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!žltá taška so sieťovaným dnom s motívom citrónov od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka objemu 20,4 l je ..
29.00€
Bez dane:24.17€
Praktický a elegantný doplnok na cesty aj na domaDetský kozmetický kufrík vo svetlo modrom dizajne s roztomilými medvedíkmi čistotnými od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. je priestranný, vodeodolný a drží tvar. Zatvára sa na zips, aby z neho nič nevypadlo, a má veľké pútko na nosenie v r..
29.95€
Bez dane:24.96€
Praktický a roztomilý doplnok na cestyDetská kozmetická taštička v svetlo modrom dizajne s roztomilými medvedíkmi čistotnými od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. je priestranná a vodeodolná. Zatvára sa na zips, aby z nej nič nevypadlo, a má veľké pútko na zavesenie. Deti si do nej zbalia všetko p..
19.95€
Bez dane:16.63€
Taška na desiatu aj kozmetikuDetská kozmetická taštička Mini vo svetlo modrom dizajne designu s roztomilými medvedíkmi čistotnými od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. je funkčná a vodeodolná. Vďaka tomu je taštička tiež vhodná ako taška na desiatu do batohu. Zatvára sa na zips, aby z nej nič nevy..
9.95€
Bez dane:8.29€
Praktický a elegantný doplnok na cesty aj na domaDetský kozmetický kufrík vo svetlo ružovom dizajne s roztomilými mačičkami od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. je priestranný, vodeodolný a drží tvar. Zatvára sa na zips, aby z neho nič nevypadlo a má veľké pútko na nosenie v ruke. Deti si do neho..
29.95€
Bez dane:24.96€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)