Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Prispejte k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Nemecká značka Small Foot by Legler vyrába drevené hračky už od roku 1996. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania.

Farby špeciálne vyvinuté pre drevené hračky, odolné aj proti slinám detí.

Drevené hračky sú žiarivo farebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.Parkovisko Rally Parkovisko Rally
Nedostupné
Parkovanie, tankovanie benzínu, umývanie, oprava – a potom je čas zrýchliť na rampách parkoviska! Matný povrch rámp poskytuje autentický asfaltový vzhľad. Dve autá môžu byť zaparkované na troch poschodiach v garáži, keď sa nenapĺňajú na magnetickej benzínovej pumpe alebo sa nenabíjajú na elektrickej..
84.99€
Bez dane:70.83€
Hasičský batoh Hasičský batoh
Nedostupné
Hasičský zbor je tu! S týmto realistickým hasičským batohom v pohotovostných farbách s nastaviteľnými ramennými popruhmi sú mladí hasiči vždy na mieste, keď je to potrebné. Dvojité zipsy zaisťujú široké otvorenie batohu a gumené otvory na náradie v batohu poskytujú prehľadnosť a rýchly prístup k výs..
59.99€
Bez dane:49.99€
Domček pre bábiky Vila Compact Domček pre bábiky Vila Compact
Nedostupné
Krásny domček pre bábiky, ktorý poteší každý slečnu!Tento moderný drevený domček pre bábiky s otvorenou prednou časťou vytvára fantastický dojem s umeleckými detailmi, dekoratívnymi akcentmi a moderným štýlom interiéru. Kombinovaná kuchyňa, obývacia izba a jedáleň, spálňa a kúpeľňa, ako aj strešná t..
84.99€
Bez dane:70.83€
Príprava koláčikov bude ešte väčšia zábava.Úžasný drevený mixér nesmie chýbať u žiadneho malého kuchára alebo kuchárky. Súčasťou mixéru je biela miska, balenie so zmesou na pečenie, vajíčko na suchý zips, maslo, nôž, valček a plech na pečenie. Podľa obrázkového receptu v krabici môžete upiecť vlastn..
33.99€
Bez dane:28.33€
Človeče, nehnevaj sa! Lesné zvieratká Človeče, nehnevaj sa! Lesné zvieratká
Nedostupné
Klasická spoločenská hra so zvieratkami z lesa!Naučte deti človeče vďaka tomuto krásnemu drevenému prevedeniu. Namiesto klasických panáčikov v balení nájdete drevené figúrky v podobe zvieratiek – panda, líška, veverička a medvedík. Stačí hodiť kockou a hra sa môže začať.Deti sa učia hrať spoločenské..
19.99€
Bez dane:16.66€
Bubon Zajac Bubon Zajac
Nedostupné
Pre všetkých malých hudobníkov!S týmto detským bubnom v modernom dizajne so zajačikom môžu malí hudobníci získať prvé hudobné skúsenosti. Nádhernými ilustráciami hudobného zajačika sa stane pútačom v každej detskej izbe. Vhodný na rannú hudobnú výchovu.Praktické a pohodlné zapínanie na každú výšku.B..
21.99€
Bez dane:18.33€
Vkladačka Mrkvičky Vkladačka Mrkvičky
Nedostupné
Ťahanie mrkvy, trochu inak!Hra mrkvičky povzbudzuje deti, aby triedili, počítali a štruktúrovali úplne samé. Cieľom je pretriediť sedem rôznych veľkých mrkiev cez správne otvory v „záhradnom záhone“. Zelené plstené kúsky dodávajú mrkve realistický dizajn a sú skvelými hračkami na hranie rolí pre mla..
18.99€
Bez dane:15.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 131 (11 stránok)