Menu
Your Cart

Pracovné zošity pre deti od 5 rokov

Pracovné zošity pre deti od 5 rokov
-20 % Nedostupné
Pracovné zošity pre deti od 5 rokov
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
13.64€
17.05€
Bez dane: 12.40€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 0.87kg
  • Rozmery: 22.00cm x 2.50cm x 28.50cm

Pracovné zošity pre deti od 5 rokov.

Pracovné zošity, ktoré preveria a rozvinú logické myslenie, jemnú motoriku a predstavivosť vašich detí v náročnejších úlohách zábavnou formou. 


Set obsahuje:

Hádanky pre predškolákov od 5 do 6 rokov (1ks)

Najkompletnejší zborník testovacích úloh ,ktorý pripravili profesionálni pedagogickí pracovníci a psychológovia. Prostredníctvom týchto testov ľahko zistíte úroveň rozvoja svojho dieťaťa. V tejto knihe na vás čakajú i doplňujúce úlohy, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu zdokonaliť svoje schopnosti.


Spájanie výzvy a úlohy  (1ks)

Úlohy precvičujú jemnú motoriku a logiku. Máš dlhú chvíľu a chceš sa hrať? Siahni po tejto knihe plnej výziev! Prvá výzva: Dokážeš nájsť cestu cez bludisko? Ďalej vyfarbi obrázky podľa zadaného kľúča a bav sa spájaním bodov až do 50 alebo kreslením obrázkov krok za krokom. Precvičíš si zručnosti a zapojíš kreativitu - plno zábavných hier v tejto knihe už na teba čaká!


Moje prvé bludiská (1ks)

Skvelý zošit s aktivitami určený nie len pre predškolákov. V zošite nájdete viac ako 50 aktivít vo forme bludísk, ktoré sú strana od strany zložitejšie. Zošitom rozvíjate detskú predstavivosť.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha