Menu
Your Cart

Pracovné zošity pre deti od 2 rokov

Pracovné zošity pre deti od 2 rokov
-20 % Nedostupné
Pracovné zošity pre deti od 2 rokov
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
11.80€
14.75€
Bez dane: 10.73€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 0.53kg
  • Rozmery: 25.50cm x 2.00cm x 27.60cm

Najobľúbenejšie pracovné zošity pre deti už od 2 rokov.

Zabávaj sa a zároveň objavuj a uč sa nové slová a vedomosti, pomocou týchto farebných pracovných zošitov, ktoré sú určené pre tých najmenších. 


Set obsahuje:

Hore alebo dolu? - Bublinky (1ks)

V tejto knižke, ktorá je určená pre našich najmenších, nájdete plno aktivít a „bubliniek“ – samolepiek, ktoré deťom pomôžu rozlišovať význam slova „hore“ a „dolu“. Pomôžte svojim deťom naučiť sa zábavnou formou rozlišovať význam slova „hore“ a „dolu“ pomocou samolepiek v tvare bubliniek, ktoré treba nalepiť na prázdne miesta. Vaše deti sa navyše naučia poznávať rôzne zvieratá, rozvíjať svoju koncentráciu a sústredenie, rozpoznávať farby a zlepšia si koordináciu pohybov. Tak rýchlo, bublinky už čakajú!


Malý zajačik a tvary (1ks)

Nauč sa poznávať tvary! Loptička, bublina a lienka – aký majú tvar? Vagóny majú tvar štvorca, čo ďalšie? Pozri sa na motýle, poznáš tento tvar? Všetko musíš ešte správne vyfarbiť, spojiť a nalepiť samolepky na tie správne miesta. V tejto knižke sa deti zoznámia s tvarmi štvorca, kolieska a trojuholníka vďaka jednoduchým aktivitám nielen so samolepkami. Tak rýchlo, pusť sa spoločne s malým zajačikom do učenia!


Môj deň - Vymaľovanky so samolepkami (1ks)

Stránky plné zábavy a samolepiek! Obsahuje 24 strán s viac ako 60 samolepkami s témou denných aktivít. Deti si ju skrátka zamilujú! Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.


Moja prvá omaľovánka Outdoor (1ks)

Ktorá outdoor činnost patrí medzi najobľúbenejšie u Vášho drobca? Vďaka veľkým obrázkom a vonkajším kontúram obrázku je omaľovánka vhodná aj pre najmenšie deti, ktoré na vyfarbovanie používajú prvé voskovky. 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha