Menu
Your Cart

Poviem ti: Čo robia vlaky

Poviem ti: Čo robia vlaky
Poviem ti: Čo robia vlaky
Poviem ti: Čo robia vlaky
Poviem ti: Čo robia vlaky
Poviem ti: Čo robia vlaky
9.90€
Bez dane: 9.00€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.57kg
  • Rozmery: 20.00cm x 2.00cm x 2.80cm
  • ISBN: 978-80-551-6063-4

Koľajnice, výhybky, stanice... Aký je tu, ale ruch! Všakovaké možné vlaky - nákladné, poštové aj superrýchle, lokomotívy, dreziny, horská železnica, ozubnicová železnica... Stará anglická Raketa, Jupiter a to priamo z divokého západu, francúzske TGV aj najmodernejší japonský Maglev.
Toto všetko vám priblíži krásne ilustrovaná kniha určená na čítanie aj prezeranie pre najmenších čitateľov. Precvičí detskú pozornosť, prebudí záujem o svet, ale predovšetkým ponúka najmladším čitateľom zaujímavý spôsob, ako tvorivo tráviť čas. Čaká ich tu veľa atrakcií. Navštívia múzeum lokomotív aj svetoznáme železničné stanice, spoznajú zvláštne koľajové prostriedky, mapy železničných trás a zistia, ako funguje parná lokomotíva. Naložia rozličný tovar, pomôžu zostrojiť elektrický rušeň, prevezú sa horskou železnicou a odpočinú si na vlečke. Šu-šu-šu... Vlak odchádza! Nasadať, prosím, cesta sa začína!

Pre deti od 2 rokov

Z poľského originálu Opowiem ci, mamo, co robią pociągi (Wydawnictwo „Nasza Księgarnia“, Warszawa 2014) preložila Silvia Kaščáková.

Informácie o produkte
Autor Marcin Brykczyński, Artur Nowicki
ISBN/EAN 9788055160634
Vydavateľstvo/ Výrobca Stonožka

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha