Menu
Your Cart

Policajti

Policajti
polícia a policajné autá pre vaše deti veľkou láskou? Potešte ich niečím z našej ponuky produktov – knihy, hračky, stavebnice a ďalšie produkty s policajnou tematikou pre vaše deti.

Vyberte napríklad drevené policajné autíčko, knihy aj políciu a policajnú prácu, puzzle, pracovné zošity a ďalšie. Nechýba ani stavebnica Lego polície.

V ponuke máme hračky pre deti rôzneho veku, takže u nás zoženiete drevené policajné auto do ruky pre najmenšie deti, ale aj zaujímavé policajné knihy a hračky pre školákov. Všetky produkty sú maximálne bezpečné a kvalitné, aby vašim deťom robili radosť dlhé roky.

Najpredávanejšie v kategórii Policajti

Policajné autíčko Policajné autíčko - Na sklade 7.30€
Bez dane: 6.08€
Policajné autíčko Modré Policajné autíčko Modré - Nedostupné 12.99€
Bez dane: 10.83€
Kubko a policajti - tvrdá väzba Kubko a policajti - tvrdá väzba - Nedostupné 5.99€
Bez dane: 5.45€
LEGO DUPLO Policajná motorka LEGO DUPLO Policajná motorka
Nedostupné
Policajná záchranná misia bez obmedzení.Set LEGO® DUPLO® (10967) Policajná motorka deťom ponúka možnosti vývoja, ktoré potešia každého predškoláka vo veku od 2 rokov so záujmom o prácu policajtov, štýlové motorky a zvieratká.Užite si akčnú zábavu a trénujte pritom jemnú motoriku.Hľadá sa rozkošný ps..
9.29€
Bez dane:7.74€
Kubko a policajti - tvrdá väzba Kubko a policajti - tvrdá väzba
Nedostupné
Kubko na návšteve policajnej stanice.Kubko a Paulínka v akcii! Obaja sú celí bez seba, pretože dnes prídu do škôlky policajti. Ukážu deťom, ako sa správať v cestnej premávke a pozvú škôlkarov na návštevu policajnej stanice. Dokonca si môžu sadnúť aj do policajného auta a zapnúť modré svetlo i sirénu..
5.99€
Bez dane:5.45€
Veľká knižka POLÍCIA pre malých rozprávačov
Nedostupné
Knižka pre všetkých milovníkov policajtov a pravej policajnej akcie!V tomto veľkoformátovom obrázkovom leporele si prídu na svoje hlavne všetci milovníci dobrodružstiev a hrdinov v uniformách. Zoznámte sa s pestrou prácou policajtov – v knižke ich môžete sledovať priamo v akcii!Veľké obrázkové lepor..
9.99€
Bez dane:9.08€
Prvé autíčko pre malé ručičky!Jednoduché policajné autíčko Tooky Toy je vyrobené z pevného dreva a odolných farieb. Vôbec tak nevadí, pokiaľ náhodou dieťatko strčia autíčko do pusinky. Skvelé je už pre deti okolo jedného roka, ktoré sa už začínajú samy hrať a jazdiť s ním po zemi.Deti si cvičia úcho..
7.30€
Bez dane:6.08€
LEGO DUPLO Hasičský vrtuľník a policajné auto LEGO DUPLO Hasičský vrtuľník a policajné auto
Nedostupné
Pomoc je na ceste, záchranárske vozidlá sa už blížia!Odmeňte svojich najmenších vzdelávacou záchranárskou stavebnicou! Stavebnica pre batoľatá LEGO® DUPLO® (10957) Môj prvý hasičský vrtuľník a policajné auto je vzdelávacia hračka plná farebných dielikov rôznych tvarov a zábavných prvkov.Užite si akč..
9.29€
Bez dane:7.74€
Policajné autíčko Modré Policajné autíčko Modré
Nedostupné
Kde sa skrýva zlodej?Toto kompaktné policajné auto vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC® je pripravené na ďalšiu misiu. Drevené vozidlo sa rýchlo pohybuje po hladkom a drsnom teréne pomocou robustných kolies s gumenou povrchovou úpravou. Autíčko má miesto v nákladnom priestore aj vo vodičské k..
12.99€
Bez dane:10.83€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)