Menu
Your Cart

Policajti

Policajti
polícia a policajné autá pre vaše deti veľkou láskou? Potešte ich niečím z našej ponuky produktov – knihy, hračky, stavebnice a ďalšie produkty s policajnou tematikou pre vaše deti.

Vyberte napríklad drevené policajné autíčko, knihy aj políciu a policajnú prácu, puzzle, pracovné zošity a ďalšie. Nechýba ani stavebnica Lego polície.

V ponuke máme hračky pre deti rôzneho veku, takže u nás zoženiete drevené policajné auto do ruky pre najmenšie deti, ale aj zaujímavé policajné knihy a hračky pre školákov. Všetky produkty sú maximálne bezpečné a kvalitné, aby vašim deťom robili radosť dlhé roky.

Najpredávanejšie v kategórii Policajti

Priprav sa do akcie a na záchranu životov s 300 samolepkami a vytláčacími modelmi.Táto kniha plná aktivít s veľkým množstvom samolepiek ti zaručí veľa zábavy, ale objavíš aj niečo nové! Na každej stránke na teba čaká mnoho úloh a výziev!Deti si precvičia jemnú motoriku a koordináciu oka i ruky.Zapoj..
3.90€
Bez dane:3.55€
Kubko na návšteve policajnej stanice.Kubko a Paulínka v akcii! Obaja sú celí bez seba, pretože dnes prídu do škôlky policajti. Ukážu deťom, ako sa správať v cestnej premávke a pozvú škôlkarov na návštevu policajnej stanice. Dokonca si môžu sadnúť aj do policajného auta a zapnúť modré svetlo i sirénu..
5.99€
Bez dane:5.45€
Knižka pre všetkých milovníkov policajtov a pravej policajnej akcie!V tomto veľkoformátovom obrázkovom leporele si prídu na svoje hlavne všetci milovníci dobrodružstiev a hrdinov v uniformách. Zoznámte sa s pestrou prácou policajtov – v knižke ich môžete sledovať priamo v akcii!Veľké obrázkové lepor..
9.99€
Bez dane:9.08€
Prvé autíčko pre malé ručičky!Jednoduché policajné autíčko Tooky Toy je vyrobené z pevného dreva a odolných farieb. Vôbec tak nevadí, pokiaľ náhodou dieťatko strčia autíčko do pusinky. Skvelé je už pre deti okolo jedného roka, ktoré sa už začínajú samy hrať a jazdiť s ním po zemi.Deti si cvičia úcho..
7.30€
Bez dane:6.08€
Kde sa skrýva zlodej?Toto kompaktné policajné auto vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC® je pripravené na ďalšiu misiu. Drevené vozidlo sa rýchlo pohybuje po hladkom a drsnom teréne pomocou robustných kolies s gumenou povrchovou úpravou. Autíčko má miesto v nákladnom priestore aj vo vodičské k..
12.99€
Bez dane:10.83€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)