Menu
Your Cart

Podporme zmysly

Podporme zmysly
-20 % Nedostupné
Podporme zmysly
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
43.84€
54.80€
Bez dane: 36.53€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.42kg
  • Rozmery: 40.00cm x 30.00cm x 40.00cm

Tento set je ideálny pre rozvoj zmyslového vnímania dieťaťa.

Deti sa s touto darčekovou sadou ponoria do sveta zvieratiek. Senzorický ježko skvele rozvíja hmatové zmysly dieťaťa, koordináciu oko-ruka a rozoznávanie základných farieb. Knižka so zvukmi lesných zvieratiek obsahuje krásne obrázky so zvukovým prevedením. Reálne zvuky zvierat sú vo vysokej kvalite. Xylofón upevňuje vzťah dieťaťu k hudbe a cvičí jeho rytmické zručnosti. Podporuje detskú tvorivosť experimentovaním s rôznymi variáciami zvukov. 
Set obsahuje:

Senzorický Ježko (1ks)

Hmataj a priraď! Na desiatich valčekoch sa nachádza desať rôznych druhov materiálov a povrchov, rovnako ako na drevenej podložke v tvare ježka. Úlohou dieťaťa je rozpoznať hmatom jednotlivé materiály a priradiť drevené valčeky do príslušných otvorov na ježkovi.

V lese (1ks)

Aké zvuky by mohli deti započuť v lese? Veveričku, Žlna, divoké prasa, krtka a jeleňa. Na každej stránke sú zakomponované až dva rôzne, väčšinou textilné materiály, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidlo, ku ktorého spustenie nie je potrebné sily.


Xylofón Krokodíl (1ks)

Na tomto xylofóne bude radosť hrať! Xylofón s motívom krokodíla zaujme vaše deti naplno. Vďaka farbám jednotlivých kláves si dieťa ľahko zapamätá jednoduché melódie. Súčasťou balenia sú aj dve paličky, vďaka ktorým môže hrať na xylofóne ako pravý hudobník.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha