Podložka na kúpanie Žltá

Konečne nádherná podložka na kúpanie, ktorá neobsahuje plasty ani nebezpečné chemikálie.

Podložka na kúpanie od značky Natruba je tá najviac bezpečná, funkčná, prírodná a zároveň elegantná akú na trhu nájdete.

Je dizajnovaná s láskou a precíznosťou z prírodnej gumy z kaučukovníka. Na dotyk je jemná a ohybná, tentokrát v príjemnej žltej farbe.

Konečne nádherná podložka na kúpanie, ktorá neobsahuje plasty ani nebezpečné chemikálie.

Podložka Natruba má na dotyk krásnu kvetovú štruktúru, ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Z vnútornej strany má viac ako 200 prísaviek, ktoré zabezpečujú stabilitu podložky na podlahe.

Natruba je dánska značka, ktorá vytvára výnimočné hračky pre bábätká inšpirované prírodou a severským dizajnom. Za touto značkou sa ukrýva dánska rodinná firma, ktorej filozofiu je badať v každom detaile hračiek, ktoré prináša - HRAVÉ, ŠTÝLOVE a PRÍRODNÉ. Hračky sú ručne vyrábané z prírodného kaučuku zo stromu hevea. Textúra prírodného kaučuku je mäkká, jemná, flexibilná a ideálna na mačkanie a žuvanie. Preto hračky najviac ocenia bábätká, ktoré si trénujú uchop alebo sa im práve prerezávajú zúbky.

Všetky hračky značky Natruba sú navrhnuté a vyvinuté so zameraním na deti. Majú rôzne textúry, farby a tvary na stimuláciu senzorického vývoja. Hračky sú veľmi ľahké a ich veľkosť je prispôsobená malým ručičkám, stimulujú zmysly, precvičujú pohyb a koordináciu.

Prekrásny severský dizajn inšpirovaný prírodou je podtrhnutý krásnym balením. Hračku chráni hodvábny papier a je uzatvorená v škatuľke. Aj vďaka luxusnému baleniu sú hračky Natruba ideálnym prvým darčekom pre bábätká.

Natruba si zakladá na absolútnej bezpečnosti svojich hračiek. Prírodný kaučuk je vysoko hygienický a zároveň hračky nemajú ventily alebo otvory, v ich vnútri sa tak nemôžu hromadiť plesne a baktérie. Samozrejmosťou je, že neobsahujú PVC, BPA, ftaláty a nitrozamíny. Výrobky Natruby sú farbené výlučne potravinárskymi farbivami, ktoré sú úplne bezpečné. Navyše je prírodný kaučuk ekologický a biologicky degraduje.

Natruba svojimi hračkami podporuje u deti rozvoj motorických schopností, zmyslový rozvoj, kognitívny vývoj a v neposlednom rade predstavivosť. Hračky Natruba sú ručne načrtnuté, ručne vyrezávané, ručne odlievané a ručne maľované - pre vaše dieťatko ich vyrobilo s láskou mnoho rúk. Ak kúpite hračky Natruba, ani ich nemusíte baliť, stačí ich previazať stužkou.

Informácie o produkte
ISBN/EAN 710535560138
Vydavateľstvo/ Výrobca Natruba

Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Natruba
  • Rozmery: 50cm  x  50cm
  • Product Weight: 0.55kg
  • Dostupnosť: Skladom
  • 35,75€
  • Bez DPH: 29,79€

Zákazníci si tiež zakúpili

Plyšové kocky Kvety 4 ks

Plyšové kocky s číslami a rôznymi textúrami pre najmenšie deti.Vďaka rozmanitým zvukom, textúram a f..

22,65€ 17,44€ Ex Tax: 14,53€

Naposledy ste videli

Podložka na kúpanie Žltá

Podložka na kúpanie od značky Natruba je tá najviac bezpečná, funkčná, prírodná a zároveň elegantná ..

35,75€ Ex Tax: 29,79€

Vkladacie viacvrstvové puzzle Zvieratá

Drevené vkladacie viacvrstvové puzzle safari zvieratá.Aké zvieratká žijú v Safari? To odhalíte s tou..

11,45€ Ex Tax: 9,54€