Podložka na kúpanie Ruža

Konečne nádherná podložka na kúpanie, ktorá neobsahuje plasty ani nebezpečné chemikálie.

Podložka na kúpanie od značky Natruba je tá najviac bezpečná, funkčná, prírodná a zároveň elegantná akú na trhu nájdete.

Je dizajnovaná s láskou a precíznosťou z prírodnej gumy z kaučukovníka. Na dotyk je jemná a ohybná, tentokrát v príjemnej farbe ruže.

Konečne nádherná podložka na kúpanie, ktorá neobsahuje plasty ani nebezpečné chemikálie.

Podložka Natruba má na dotyk krásnu kvetovú štruktúru, ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Z vnútornej strany má viac ako 200 prísaviek, ktoré zabezpečujú stabilitu podložky na podlahe.

Natruba je dánska značka, ktorá vytvára výnimočné hračky pre bábätká inšpirované prírodou a severským dizajnom. Za touto značkou sa ukrýva dánska rodinná firma, ktorej filozofiu je badať v každom detaile hračiek, ktoré prináša - HRAVÉ, ŠTÝLOVE a PRÍRODNÉ. Hračky sú ručne vyrábané z prírodného kaučuku zo stromu hevea. Textúra prírodného kaučuku je mäkká, jemná, flexibilná a ideálna na mačkanie a žuvanie. Preto hračky najviac ocenia bábätká, ktoré si trénujú uchop alebo sa im práve prerezávajú zúbky.

Všetky hračky značky Natruba sú navrhnuté a vyvinuté so zameraním na deti. Majú rôzne textúry, farby a tvary na stimuláciu senzorického vývoja. Hračky sú veľmi ľahké a ich veľkosť je prispôsobená malým ručičkám, stimulujú zmysly, precvičujú pohyb a koordináciu.

Prekrásny severský dizajn inšpirovaný prírodou je podtrhnutý krásnym balením. Hračku chráni hodvábny papier a je uzatvorená v škatuľke. Aj vďaka luxusnému baleniu sú hračky Natruba ideálnym prvým darčekom pre bábätká.

Natruba si zakladá na absolútnej bezpečnosti svojich hračiek. Prírodný kaučuk je vysoko hygienický a zároveň hračky nemajú ventily alebo otvory, v ich vnútri sa tak nemôžu hromadiť plesne a baktérie. Samozrejmosťou je, že neobsahujú PVC, BPA, ftaláty a nitrozamíny. Výrobky Natruby sú farbené výlučne potravinárskymi farbivami, ktoré sú úplne bezpečné. Navyše je prírodný kaučuk ekologický a biologicky degraduje.

Natruba svojimi hračkami podporuje u deti rozvoj motorických schopností, zmyslový rozvoj, kognitívny vývoj a v neposlednom rade predstavivosť. Hračky Natruba sú ručne načrtnuté, ručne vyrezávané, ručne odlievané a ručne maľované - pre vaše dieťatko ich vyrobilo s láskou mnoho rúk. Ak kúpite hračky Natruba, ani ich nemusíte baliť, stačí ich previazať stužkou.

Informácie o produkte
ISBN/EAN 0710535560152
Vydavateľstvo/ Výrobca Natruba

Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Natruba
  • Rozmery: 50cm  x  50cm
  • Product Weight: 0.55kg
  • Dostupnosť: Skladom
  • 35,75€
  • Bez DPH: 29,79€

Zákazníci si tiež zakúpili

Hračka do ruky Páv svetlomodré

Hryzátko v tvare páva pre jednoduchý úchop.Páv, hračka do ruky a hryzátko zaujme krásnou výraznou ..

19,95€ Ex Tax: 16,63€

Rumba guľa Medvedík

Pastelová rumba guľa s medvedíkom.Rumba gule sú ideálnym hudobným nástrojom pre najmenšie deti. Je v..

6,25€ Ex Tax: 5,21€

Kocka s aktivitami Ružová

Kocka poskytuje rôzne možnosti hry.Táto kocka s aktivitami poskytuje vášmu dieťaťu veľa výziev. Každ..

39,58€ Ex Tax: 32,98€

Medvedík s melódiou

Rozhojdaj medvedíka a on ti zahrá!Tento hojdací medvedík je úžasná hračka pre najmenšie deti, ktorá ..

19,90€ Ex Tax: 16,58€

Naposledy ste videli

Podložka na kúpanie Ruža

Podložka na kúpanie od značky Natruba je tá najviac bezpečná, funkčná, prírodná a zároveň elegantná ..

35,75€ Ex Tax: 29,79€