Menu
Your Cart

Podložka na hranie - Sovičky

Podložka na hranie - Sovičky
Podložka na hranie - Sovičky
Nedostupné
Podložka na hranie - Sovičky
Podložka na hranie - Sovičky
Podložka na hranie - Sovičky
40.95€
Bez dane: 34.13€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 2.00kg
  • Rozmery: 140.00cm x 200.00cm x 1.00cm

Ľahká podložka na hranie je výborným pomocníkom pre rodičov, ktorí pravidelne chodievajú so svojimi deťmi na výlety do prírody, na kúpaliská, dovolenky či na návštevy k rodine a priateľom. Jednoducho ju zložíte do praktickej tašky a prenesiete kamkoľvek, kde ju budete potrebovať. Deti sa tak budú môcť bezpečne a pohodlne hrať pokojne aj na trávniku u vašich známych.

Vlastnosti produktu:
Podložka na hranie je jednostranná, potlačená hravým farebným motívom. Je vyrobená z PE peny - zdravotne nezávadného a hypoalergénneho plastu, ktorý je vodeodolný. Práve vďaka tomu sa podložka mimoriadne ľahko čistí a udržiava. Navyše má aj protišmykovú vrchnú úpravu, takže na nej môžu deti bezpečne vystrájať. Súčasťou produktu je taška, do ktorej podložku jednoducho zložíte a prenesiete.

Výhody podložky:
1. Vyrobená z pamäťovej peny - Vďaka odolnej pamäťovej pene poskytuje podložka dieťatku bezpečie a pohodlie pri jeho hrách.

2. Odolná voči vode i poškodeniu - Materiál podložky hravo odoláva tekutinám i poškodeniu, a tak vám bude dobre slúžiť dlhé roky.
3. Dokonale izoluje - Podložka výborne izoluje dieťa od podlahy v letných i zimných mesiacoch.
4. Zdravotne nezávadná - Táto podložka je synonymom kvality a bezpečnosti. Vyrába sa zo zdravotne nezávadného a hypoalergénneho plastu.

Veľkosť podložky: 140 x 200 x 1cm (šírka x dĺžka x hrúbka)

Informácie o produkte
ISBN/EAN 8588007912011
Vydavateľstvo/ Výrobca Lalalu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha