Menu
Your Cart

Pečiatky Vianoce

Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
Pečiatky Vianoce
13.60€
Bez dane: 11.33€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.11kg
  • Rozmery: 10.00cm x 10.00cm x 10.00cm

Tematické vianočné pečiatky.

Trendy drevené pečiatky s motívmi, ktoré malé slečny jednoducho milujú! Sú ideálne do denníčkov, diárov, želaní, nálepiek aj na výrobu listu pre Ježiška. Kvalitné drevené pečiatky s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade.

Drevené eko pečiatky rozvíjajú jemnú motoriku a kreatívne myslenie.

Balenie obsahuje 15 pečiatok a pečiatkovací vankúšik čiernej farby. Jedná sa o produkt šetrný k životnému prostrediu. Atrament je vyprateľný, umývateľný a nezávadný. Pečiatky sú vyrobené zo 95% prírodných materiálov a papierový obal je recyklovateľný.

Vďaka hlbokej textúre, ktorá zaručuje dokonalú tlač je možné pečiatky využiť niekoľkými spôsobmi, sú vhodné nielen na papier, ale môžete ich použiť aj na textil (s textilnou farbou alebo pečiatkovacími vankúšikom na textil) a ozdobiť tak tričká a tašky, obtláčať ich do modelovacej hmoty, keramiky či FIMA, alebo nimi dekorovať rôzne povrchy akrylovou farbou.

Ako udržiavať pečiatky čistá?

Pečiatky v priebehu práce utierajte vlhkou handričkou a na záver dôkladne umyte vlažnou vodou pomocou kefky.

Použitie na textil:

Pri aplikácii na textil farbu zafixujte dôkladným zažehlením po dobu 5 minút (v prípade hustých textilných farieb, reliéfnych pást a kontúr cez papier na pečenie). Prať doporučujeme po rube maximálne na 40 ˚C. Dlhšej životnosti u maľovaného textilu dosiahnete ručným praním a používaním šetrných pracích gélov.

Informácie o produkte
ISBN/EAN 3660016032579
Vydavateľstvo/ Výrobca Aladine

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha