Menu
Your Cart

Packa a jeho kamaráti

Packa a jeho kamaráti
-40 % Nedostupné
Packa a jeho kamaráti
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
32.22€
53.70€
Bez dane: 29.29€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.12kg
  • Rozmery: 18.00cm x 21.00cm x 6.00cm

Packa jeho výber pútavej hudby.

Psík Packa miluje hudbu a dokáže hrať na rôzne hudobné nástroje so svojimi kamarátmi. V tomto sete zvukových knižiek pozýva deti do sveta hudobných nástrojov, klasickej ale aj rockovej hudby.

Set obsahuje:

Packa a orchestr (1ks)

Psík Packa chce založiť orchester a vydáva sa preto do lesa hľadať kamarátov muzikantov. Podarí sa mu zostaviť orchester a stane sa dirigentom nočného koncertu? Packa ti predstaví klarinet, klavír, husle, kontrabas, xylofón, pikolu, celestu, violončelo, flautu a fagot. Nádherné, farebné ilustrácie Magali Le Hucho navodí tú správnu slávnostnú atmosféru lesného dobrodružstva.


Packa a Mozart (1ks)

Psík Packa miluje Mozartovu hudbu. So svojim kamarátom Felixom dokonca nacvičujú jeho skladby, Packa hrá na klavíri a Felix ho sprevádza na husle. Pretože je v Paríži krásny letný deň a navyše sa v uliciach mesta nad riekou Seinou koná každoročný sviatok hudby, vydávajú sa obaja kamaráti na zaujímavú hudobnú prechádzku. Pridáte sa k nim?


Packa hraje rock (1ks)

Psík Packa má rád hudbu a veľa o nej vie. V tejto knižke ťa zavedie do Londýna, ktoré je kolískou hudobného štýlu zvaného rock a bude to naozaj jazda! Packa ti predstaví dôležité rockové hudobné nástroje, na ktoré zahrajú jeho kamaráti a možno, že sa mu podarí zostaviť aj rockovú kapelu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha