Oslavujem 4 roky - set IV.

-20%

Najlepšie narodeniny.

Máte doma malú baletku, ktorá miluje jednorožce? Tento set je plný výnimočných a krásnych produktov, ktoré potešia a zároveň niečo nové naučia vaše deti. 

Set obsahuje:

Lampa Snehová guľa - Baletka (1ks)

Kúzelné nočné svetlo, svetelná a snežná guľa v jednom. S očarujúcou figúrkou baleríny pod kvetovým oblúkom. Ideálny darček po ktorom túži každé malé dievča. Časovač zabezpečí, že sa svetlo automaticky vypne. V zapnutej guli lietajú trblietky a menia sa farby príjemného LED svetla. Tichý mechanizmus má aj časovač, ktorý svetlo automaticky vypne. Guľa s podstavcom je z pevného plastu. Vnútri gule je voda. Na spodnej strane podstavca je vypínač na zapnutie/vypnutie svetla. Svetlo môžete vypnúť manuálne, alebo sa po 45 min. vypne automaticky. Vložte 3 AA (tužkové) batérie (nie sú súčasťou balenia). Rozmery: 11 x 11 x 14 cm


Hra Jednorožec v oblakoch  (1ks)

Päť malých jednorožcov: Trblietka, Rosalie, Čarokvietok, Vrtuľka a Hviezdny prach, žije v prekrásnom zámku v oblakoch. Každý deň k nim na návštevu prichádzajú kamaráti; vždy je tu kopec návštevníkov, neustále sa čosi deje a v zámku už čoskoro nebude žiadne voľné miesto. Pomocou množstva obláčikov a štipky kúzla jednorožce postupne pridávajú na svoj zámok ďalšie vežičky. Cieľom hry je nazbierať 10 ružových kryštálov a naskladať obláčiky a jednorožce na zámok tak, aby sa do svojho nového domčeka všetky jednorožce zmestili! Hra obsahuje: 4 jednorožce: Trblietka (sýtoružový), Hviezdny prach (žltý), Čarokvietok (fialový) a Vrtuľka (tyrkysový), 1 mláďa jednorožca – Rosalie (svetloružová), 1 zámok v oblakoch, 5 veľkých bielych oblakov a 5 menších modrých oblakov, 1 kocka, 1 oblačný herný plán, 16 obojstranných doštičiek s oblakmi, 10 oblačných kryštálov a brožúra s návodom.


Môj kalendár (1ks)

Nádherný drevený kalendár je úžasnou edukačnou pomôckou pre deti a taktiež aj skvelým dizajnovým doplnkom do detskej izbičky. Deti sa učia čas prostredníctvom ručičkových hodín, môžu si tiež v kalendári poznačiť, aký je mesiac, dátum, aké je počasie alebo či je doobedie či poobedie. Deti získavajú pojem o čase.

Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Djeco
  • Rozmery: 30cm  x  30cm  x  22cm
  • Product Weight: 2.28kg
  • Dostupnosť: Posledný kus skladom
  • 83,14€
  • 66,51€
  • Bez DPH: 55,43€

Naposledy ste videli

Oslavujem 4 roky - set IV.

Najlepšie narodeniny.Máte doma malú baletku, ktorá miluje jednorožce? Tento set je plný výnimočných ..

83,14€ 66,51€ Ex Tax: 55,43€