Oslavujem 4 roky - set I.

-20%

Najlepšia narodeninová oslava.

Aká by to bola oslava bez torty, ktorá dokonca zahrá narodeninovú pieseň. Skvelým darčekom môže byť hracia skrinka, či bábika  Claudia s krásnou kvetinovou čelenkou na hlave, pre ktorú môžeš vytvoriť náramok, či náhrdelník z korálikov.

Set obsahuje:

Narodeninová torta s hudbou Rúžová (1ks)

Táto skvelá torta prinesie večierok na každý stôl! Tortu je možné nakrájať na 6 kúskov a ozdobiť číslami, sviečkami a jahodami. V sade nájdete čísla od 1 do 6.  Je to skvelý doplnok do detskej kuchynky. Torta vám zahrá narodeninovú pieseň.


Hracia skrinka s baletkou Broskyňová (1ks)

Prekrásna šperkovnica alebo skrinka na iné poklady pre malé parádnice so vznešenou baletkou v jemných broskyňových baletných šatách. Skladá sa z hornej priehradky na rôzne poklady a spodnej zásuvky s motívom zajačikov. Vo vnútri nechýba ani krásne oválne zrkadielko. Hudobná skrinka s krásnou melódiou Labutieho jazera.


Bábika Claudia 32 cm (1ks)

Realistická bábika Claudia od španielskej firmy Paola Reina má krásne, husté vlasy na mikádo a modré oči. Bábika je vyrobená z vinylu a má na sebe romantické ružové šatôčky s kvetinou a flitrami. Na hlave má čelenku z kvetín.


Korálky Srdiečka (1ks)

Navliekacie koráliky na vytváranie vlastných šperkov. Sada pozostáva z 285 korálok na vlastné tvorenie bižutérie. Obsahuje koráliky rôznych tvarov, farieb a niekoľko ilustrovaných príveskov s motívom srdiečok. 


Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Paola Reina
  • Rozmery: 32cm  x  30cm  x  30cm
  • Product Weight: 2.407kg
  • Dostupnosť: 2-3 dni
  • 101,56€
  • 81,25€
  • Bez DPH: 67,71€

Naposledy ste videli

Oslavujem 4 roky - set I.

Najlepšia narodeninová oslava.Aká by to bola oslava bez torty, ktorá dokonca zahrá narodeninovú pies..

101,56€ 81,25€ Ex Tax: 67,71€

Narodeninová torta s hudbou Ružová

Oslavujte narodeniny s touto poschodovou drevenou tortou.Táto skvelá torta prinesie večierok na každ..

27,90€ Ex Tax: 23,25€