Menu
Your Cart

Oslavujem 3 roky - set IV.

Oslavujem 3 roky - set IV.
-20 % Nedostupné
Oslavujem 3 roky - set IV.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
78.19€
97.74€
Bez dane: 65.16€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 3.05kg
  • Rozmery: 33.00cm x 27.00cm x 24.00cm

Najlepšie narodeniny.

Hračky v tomto sete sú krásnym darčekom pre každé dieťa. S náradím v kufríku sa z nich stanú profesionálny remeselníci. Svoju kreativitu budú rozvíjať skladačkou Tvary a umývateľnými fixkami. A oboznámia sa s hudbou a hudobnými nástrojmi v žánri rock. 

Set obsahuje:

Pracovné náradie v kufríku (1ks)

S týmto dreveným náradím v klasických dielenských farbách sa deti rýchlo vžijú do hrania rolí. Realistické nástroje a doplnky spravia z vašich detí profesionálnych remeselníkov. Kufrík obsahuje všetko potrebné pre malých kutilov: kladivo, kľúč, skrutkovač s rôznymi nástavcami, bežný skrutkovač, kliešte, pravítko s vodováhou, rôzne skrutky a matice. Náradie a doplnky je možné úhľadne odložiť do dreveného kufríka. Kufrík je vybavený elastickými pásmi takže príslušenstvo bude držať na svojom mieste, keď si ho zoberiete na cesty. 


Skladanie Tvary (1ks)

Úžasná drevená skladačka od Tooky Toy umožní vašim deťom popustiť uzdu svojej fantázii. Stavebnica obsahuje množstvo krásne farebných tvarov, z ktorých si deti môžu zložiť zvieratká, domček, auto aj ďalšie veci. Jednotlivé tvary sú dostatočne veľké, aby dobre padli do detskej ručičky.


Fixky umývateľné 40 ks (1ks)

Veľkosť fixiek je primeraná pre držanie v malých detských rukách. Ľahko ho odstránite z pokožky, oblečenie aj nábytku. Balenie obsahuje 40 kusov fixiek rôznych farieb uložených v praktickom boxe.


Packa hraje rock (1ks)

Knižka s melódiami rockovej hudby. Psík Packa má rád hudbu a veľa o nej vie. V tejto knižke ťa zavedie do Londýna, ktoré je kolískou hudobného štýlu zvaného rock a bude to naozaj jazda! Packa ti predstaví dôležité rockové hudobné nástroje, na ktoré zahrajú jeho kamaráti a možno, že sa mu podarí zostaviť aj rockovú kapelu. Stlač tlačidlo a počúvaj autentické rockové nahrávky vo vysokej kvalite s dlhými zvukovými stopami. 1 príbeh, 16 melódií a 10 rockových hudobných nástrojov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha