Menu
Your Cart

Oslavujem 2 roky - set V.

Oslavujem 2 roky - set V.
-20 % Nedostupné
Oslavujem 2 roky - set V.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
154.69€
193.36€
Bez dane: 128.91€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 12.07kg
  • Rozmery: 57.00cm x 50.00cm x 87.00cm

Najkrajšie narodeniny.

Osláv svoje narodeniny s týmito úžasnými hračkami. Kuchynka pre dievčatá, ale i chlapcov, z ktorých sa stanú malé gazdinky a malí kuchári. Zabaviť sa môžu pri spoločenskej hre a spoločne si kresliť s umývateľnými voskovkami.


Set obsahuje:

Kuchynka Tasty  (1ks)

Moderná detská kuchynka s robustnou konštrukciou v trendy dymovo modrej farbe, v kombinácii so štýlovými koženými úchytkami v koňakovej farbe. Kuchynka je okamžite pripravená na hranie s potrebným kovovým príslušenstvom: hrniec s pokrievkou, panvica, naberačka, cedidlo, obracačka. Dodáva sa s kovovým drezom a otočnými gombíkmi, ktoré vydávajú zvuk. Súčasťou je elektronická varná doska so svetlom / zvukom a digestor so svetelným symbolom. Funkčné prvky/ gombíky sú cvakacie. Pekáč je možné vybrať a tiež použiť ako tabuľu. Povrchy v chladničke a rúre sú potlačené kuchynskými detailmi pre väčšiu zábavu pri hraní. Zadný panel je obojstranný s vysoko kvalitnou potlačou s motívom zelených dlaždíc. Kuchynka je perfektná ako pre dievčatá tak aj pre chlapcov. 


Jemné voskovky umývateľné 24 ks (1ks)

Unikátne jemné voskovky zaujmú deti aj dospelých. Sú určené nielen na kreslenie na papier, ale aj na tvár či telo. Stačí jemný dotyk s povrchom a voskovky hneď krásne kreslí. Dieťatko tak nemusí tlačiť a má z kreslenia radosť. To ho motivuje pokračovať vo výtvarnej činnosti.


Moja prvá hra Krtko (1ks)

Kto iný by mal vaše dieťa zasvätiť do hravej zábavy ako obľúbený Krtko? V Mojej prvej detskej hre ho pozve k hľadaniu svojich kamarátov, ktorí sa akurát schovali na lúke. Zahrajte si tiež a pomôžte svojim deťom precvičovať poznávanie farieb, predvádzanie jednoduchých pohybov, zvukov zvierat a podobne. Hra bola vyrobená v ČR a najviac si z nej malí hráči od 3 rokov odnesú, keď ju bude s nimi hrať niekto starší, napríklad súrodenec, rodičia alebo pani učiteľka. Balenie obsahuje: 1 hrací plán, 15 pevných kartičiek s úlohami, 1 drevená figúrka Krtka, 1 drevená kocka s farbami a 1 návod.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha