Menu
Your Cart

Oslavujem 1 rok - set II.

Oslavujem 1 rok - set II.
-20 % Nedostupné
Oslavujem 1 rok - set II.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
54.18€
67.73€
Bez dane: 45.15€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.54kg
  • Rozmery: 33.00cm x 20.00cm x 27.00cm

Tento set je ideálny darček prvých narodenín.

Závodná dráha patrí do izby každého, kto sa rád hrá s autíčkami. Xylofónom si deti upevnia vzťah k hudbe a cvičia si svoje rytmické schopnosti. So žeriavom rozvíjajú si svoju schopnosť hrať sa samostatne, vymýšľajú príbehy. S týmito hračkami budú mať vaše deti o zábavu postarané.


Set obsahuje:

Závodná dráha klasik (1ks)

Táto drevená kaskádová závodná dráha obsahuje 4 autíčka, ktoré si v pretekoch zmerajú rýchlosť. Detičky pri hre pozorujú ako sa autíčka posúvajú z jedného poschodia na druhé, robia premety až prejdú cieľovou rovinkou.  


Xylofón (1ks)

Minimalistický xylofón s farebnými klávesmi vaše deti dokonale zaujme. Vďaka rozličným farbám 8 kláves označenými písmenkami, ktoré pokrývajú celú oktávu, si dieťa ľahko zapamätá jednoduché melódie. Súčasťou balenia sú aj dve paličky, vďaka ktorým môže dieťatko hrať na xylofóne ako pravý hudobník. Paličky môžete následne zasunúť do samotného xylofóna cez dierky v hornej časti. Hranie na xylofóne je pohodlné aj vďaka úchytu na jeho strane.


Žeriav autíčko (1ks)

Ide sa na stavbu! Tento dokonalý drevený žeriav od firmy Magni je skvelý do malých detských ručičiek. Je odolný, takže vydrží nejaký ten náraz. Deti zaujmú aj pohyblivé prvky, krásne farby a hlavne pogumované kolieska, ktoré vám nepoškriabu podlahu, a zotrvačník. Dieťatko autíčko natiahne dozadu, a to sa vydá rýchlo vpred.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha