Oslavujem 1 rok - set VI.

-20%

Tento set je ideálny darček pre oslavu prvých narodenín.

Hračky z tohto setu potešia každé dieťa. Stanú sa z nich hudobníci. Pri skladaní puzzle a magnetických krúžkov si precvičia koordináciu rúk a očí. Po náročnom dni ich uspí zvuková knižka. 


Set obsahuje:

Hudobný set Modrý (1ks)

Hudobná sada pozostáva zo štyroch hudobných nástrojov a rytmických hračiek s motívom zvieratiek v harmonických modrých farbách. Jednotlivé hudobné nástroje sú uspôsobené tak, aby skvele padli do malých detských ručičiek.  Sada obsahuje tamburínu, rumba gule, flautu a fúkaciu harmoniku. Hudobné nástroje upevňujú vzťah detí k hudbe a cvičia rytmické zručnosti dieťaťa. Rozvíjajú schopnosť koordinovať svoje pohyby a zlepšuje ich koncentráciu. Podporujú detskú tvorivosť experimentovaním s rôznymi variáciami zvukov.


Magnetické krúžky Modré Medvedík (1ks)

Táto hravá drevená magnetická stavebnica pre deti je navrhnutá tak, aby rozvíjala koordináciu rúk a očí a logické myslenie zábavnou a praktickú hrou. Jednotlivé dieliky sú vyhotovené v modrých farbách, a keď je deti pekne zloží dohromady, vznikne z nich postava medvedíka. Vďaka magnetom na sebe dieliky pevne drží.


Vkladacie puzzle Zvieratká Pastel (1ks)

Netradičná skladačka deti zabaví na veľmi dlho. Drevená sada obsahuje 6 dielikov puzzle a 6 zvieratiek. Najskôr deti zloží farebnú kytičku. Do otvorov v jednotlivých dielikoch puzzle potom vloží správne zvieratká. Každá postavička má zospodu podstavec iného tvaru.


Méďo, honem do postýlky! (1ks)

Zvuková knižka s Méďom uspí každé dieťaťko. Méďa sa vykúpal, vyčistil si zúbky a teraz už musí ísť do postieľky. Ale kam sa schoval králiček Modráček? Bez neho Méďa nezaspí! Méďo, honem do postýlky! je veľké knižkové leporelo pre deti od 1 roka. Veselý zvukový príbeh pomôže uložiť do postieľky každého medvedíka, ktorému sa nikdy nechce spať. Na spustenie zvuku nie je potrebné vyvinúť veľkú silu, tlačidlá reagujú na slabý dotyk. Zvukové nahrávky sú kvalitné, kniha má puzdro na batérie, ktoré sa dajú vymeniť a tiež tlačidlo on / off, ktoré môžete kedykoľvek použiť.


Napísať recenziu

               

  • Výrobca: Magni
  • Rozmery: 32cm  x  27cm  x  30cm
  • Product Weight: 2.136kg
  • Dostupnosť: Posledný kus skladom
  • 84,84€
  • 67,87€
  • Bez DPH: 56,56€

Naposledy ste videli

Oslavujem 1 rok - set VI.

Tento set je ideálny darček pre oslavu prvých narodenín.Hračky z tohto setu potešia každé dieťa. Sta..

84,84€ 67,87€ Ex Tax: 56,56€