Menu
Your Cart

Opica Škorica set

Opica Škorica set
-20 % 2-3 dni
Opica Škorica set
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
35.76€
44.70€
Bez dane: 32.51€
  • Skladom: 2-3 dni
  • Váha: 1.66kg
  • Rozmery: 17.50cm x 24.00cm x 3.90cm

Výber kníh plný dobrodružstiev s Opicou Škoricou.

Ponorte sa so svojimi detičkami do sveta Opice Škorice a jej kamarátov z knižiek, ktoré ich zabavia, pobavia a aj niečo užitočné naučia. Odmenou Vám bude ich nedočkavosť na ďalšiu kapitolu a ich rozžiarené  očká.


Set obsahuje:

Dobrý deň, opica Škorica (1ks)

Opica ktorá vie čarovať si Vás ihneď získa svojou bezprostrednosťou ako aj vylomeninami ktoré spôsobí. Našťastie ju sprevádzajú kamaráti zo školy, ktorí jej nielen pomôžu, ale i ju naučia čo sa smie a čo nie.


Opica Škorica opäť vystrája (1ks)

Milé deti, poznáte knižku Dobrý deň, opica Škorica? Ak áno a rozprávky o slušnom správaní sa vám páčili, tak vás isto poteší pokračovanie príbehov o nezbednej opičke. Škorica sa rozhodla, že sa medzi svojich kamarátov vráti, aby s nimi zažila nové dobrodružstvá a naučila sa ďalšie pravidlá slušnosti. Ani tentoraz neostane nič dlžná povesti veľkej šibalky a deti budú mať čo robiť, aby ju ustrážili. Naša rozprávková opička totiž rada čaruje a neraz sa jej kúzla končia inak, ako si predstavovala. Prajem vám veľa zábavy


Prázdniny s opicou Škoricou (1ks)

A je to tu! Opica Škorica už po tretí raz vyskočila z rozprávkovej knižky, aby so svojimi kamarátmi prežila ďalšie neuveriteľné dobrodružstvá. Tentoraz v lete, cez prázdniny. Hoci sa už o slušnom správaní veľa naučila, stále je to tá nepo-sedná opička, ktorá vždy niečo vyvedie. Samozrejme, nebudú chý-bať ani jej zábavné kúzla. Na konci každého príbehu vám tentoraz sama napíše užitočné poznámky, vďaka ktorým sa naučíte, čo sa patrí a čo nie. Tak sa teda pustite do čítania a bavte sa. Auuu! Opica Škorica ma ťahá za nos, aby som už toľko nepoúčal. A má pravdu. Veď na to je tu ona.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha