Menu
Your Cart

Kreatívni obľúbenci našich zákazníkov

Kreatívni obľúbenci našich zákazníkov
-20 % Nedostupné
Kreatívni obľúbenci našich zákazníkov
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
39.40€
49.25€
Bez dane: 32.83€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 2.43kg
  • Rozmery: 25.00cm x 30.00cm x 26.00cm

Tento set je ideálny darček na rozvoj kreativity u detí.

S týmto setom značky Jar Melo si deti rozvinú svoju kreativitu, tvorením rôznych postavičiek či zvieratiek z organickej plastelíny. Kreslenie s umývateľnými voskovkami a fixkami bude zábava.


Set obsahuje:

Organická plastelína 12 farieb (1ks)

Práca s plastelínou podporuje u detičiek predstavivosť, kreativitu, jemnú motoriku a poznávanie farieb. Sada obsahuje až 12 rôznych farieb a spodok každého téglika predstavuje jednu veľkú pečiatku na modelínu. Všetko je uzavreté v atraktívnom kufríku v podobe domčeku s madlom.


Jemné voskovky umývateľné 24 ks (1ks)

Každá voskovka je uložená do ochranného puzdra, z ktorého sa vysúva jednoduchým otáčaním. Vďaka tomu sa nelámu. Pri kreslení si deti precvičujú motorické zručnosti a predstavivosť. Set obsahuje 24 kusov voskoviek, ktoré sú uložené v praktickom boxe. Všetky voskovky tak vždy nájdete na svojom mieste.


Fixky umývateľné 12 ks  (1ks)

Ideálne fixky pre menšie deti, pri ktorých nemusíte mať obavu, že narobia neporiadok. Hrot má kužeľovitý tvar, vďaka ktorému je možné kresliť hrubé aj tenké čiary. Veľkosť fixiek je primeraná na držanie v malých detských rukách. Použitý atrament je netoxický a umývateľný. Ľahko ho odstránite z pokožky, oblečenia aj nábytku. K dispozícii je 12 kusov fixiek rôznych farieb, ktoré sú ľahko skladovateľné v dodávanom obale. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha