Menu
Your Cart

Náhrdelníky, náramky a hodinky

Náhrdelníky, náramky a hodinky

Aj deti sa chcú parádiť, preto u nás nájdete krásne detské šperky. Väčšinou sa jedná o zábavné a zároveň krásne doplnky, ktoré deťom budú robiť radosť veľmi dlho. Môžu ich tiež využiť ako doplnky ku kostýmom na oslavu či karneval. Náhrdelníky, náramky aj náramkové hodinky pre deti sú tiež perfektný darček pre deti k narodeninám. Skvelým tipom na darček sú napríklad aj náhrdelníky s hračkou ukrytou v malom vrecku.

Vyberte si originálne a hravé šperky pre deti, ktoré urobia veľkú radosť a sú bezpečné.

Najpredávanejšie v kategórii Náhrdelníky, náramky a hodinky

Koráliky Dúha Koráliky Dúha - Nedostupné 11.95€
Bez dane: 9.96€
Koráliky Srdiečka Koráliky Srdiečka - Na sklade 11.95€
Bez dane: 9.96€
Koráliky Abeceda Koráliky Abeceda - Nedostupné 15.95€
Bez dane: 13.29€
Laky na nechty - sada Unicorn 3 ks
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebné laky v sade Unicorn budú deti baviť, ľahko sa totiž nanášajú a umývajú, takže ich môžu meniť podľa nálady. Vďaka peknému obalu je to aj ideálny darček k narodeninám.Skvelé na cestovanie.Vďaka svojej veľkosti budú aj výborným spoločníkom n..
13.81€
Bez dane:11.51€
Laky na nechty - sada Music 3 ks
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebné laky v sade Music budú deti baviť, ľahko sa totiž nanášajú a umývajú, takže ich môžu meniť podľa nálady. Vďaka peknému obalu je to aj ideálny darček k narodeninám.Skvelé na cestovanie.Vďaka svojej veľkosti budú aj výborným spoločníkom n..
13.81€
Bez dane:11.51€
Lak na nechty - Pink Bang
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Pink Bang bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či ko..
7.65€
Bez dane:6.38€
Lak na nechty - Lollipop
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Lollipop bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či kob..
7.65€
Bez dane:6.38€
Lak na nechty - Disco girl
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Disco Girl bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či k..
7.65€
Bez dane:6.38€
Lak na nechty - Tutu
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Tutu bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či koberec..
7.65€
Bez dane:6.38€
Lak na nechty - Sweetheart
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Sweetheart bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či k..
7.65€
Bez dane:6.38€
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Hviezda je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s nádhernou zlatou vyšívanou padajúcou hviezdou navrchu má zapínanie na cvo..
18.00€
Bez dane:15.00€
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Dúha je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s krásnou vyšívanou dúhou na vrchu má zapínanie na cvok, ktoré odhaľuje štyri ..
18.00€
Bez dane:15.00€
Sú skvelé ako prvé hodinky pre deti.Náramkové ručičkové hodinky s hravým elegantným dizajnom, motívom mačky a prehľadným ciferníkom sú krásny módny doplnok aj praktická pomôcka na učenie sa času. Deti sa vďaka nim naučia určovať čas.Kto pozná čas, ten je už „veľký“. Na ciferníku sú vyznačené ho..
27.35€
Bez dane:22.79€
Náhrdelník Srdiečka dúhové Náhrdelník Srdiečka dúhové
-30 %
Náhrdelník so srdiečkami pre malých zaľúbencov.Retiazka má na sebe krásne zlaté detaily a srdiečka sú na nej kvalitne pripevnenéPrívesok má 6 akrylových srdiečok v úžasných farbách.Náhrdelník má nastaviteľnú dĺžku. Rozmery produktu: celkový pokles - 305 mm...
15.40€ 22.00€
Bez dane:12.83€
Náhrdelník s mesiacom a hviezdičkou, pre každú slečnu.Retiazka má na sebe krásne zlaté detaily a mesiačik s hviezdičkou sú v krásnych pastelových farbách.Prívesok je zavesený na koralovej voskovej šnúrke.Náhrdelník je možné predĺžiť od 500 do 550 mm. Rozmery produktu: celkový pokles - 267 mm...
20.00€
Bez dane:16.67€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 24 (2 stránok)