Informujeme vás, že na tejto stránke používame súbory cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie, poskytovanie funkcií sociálnych sietí, prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov. Pre viac informácií si prečítajte naše Podmienky používania súborov cookies.

Možnosti platby

Ponúkame na výber z nasledovných možností platby za tovar

Dobierka
Doručenie zásielky na vami vybranú adresu alebo pobočku Slovenskej pošty.  Za tovar zaplatíte až pri preberaní zásielky. 

Platobná karta (VISA Electron, VISA, Maestro, Master Card) - elektronická platba cez Slovenskú sporiteľňu GP WebPay
Platbu je možné realizovať debetnou alebo kreditnou kartou spoločností VISA Electron, VISA, Maestro, Master Card, ktorá ma na zadnej strane uvedený CVV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Pri dokončovaní objednávky je zákazník vyzvaný, aby zadal údaje zo svojej platobnej karty, súhlasil s našimi obchodnými podmienkami a záväzne potvrdil objednávku kliknutím na tlačidlo "Objednaj". Zadávanie údajov z platobnej karty prebieha priamo na zabezpečenej stránke Slovenskej sporiteľne, Babyknihy.sk nemá preto žiaden prístup k žiadnym vašim údajom.