Menu
Your Cart

Moje prvé leporelá - set II.

Moje prvé leporelá - set II.
-20 % Nedostupné
Moje prvé leporelá - set II.
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
18.72€
23.40€
Bez dane: 17.02€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 0.53kg
  • Rozmery: 22.60cm x 5.60cm x 22.20cm

Výber kníh s kontrastnými farbami a zvukmi pre najmenších

Tento set zaujme každé bábätko - kontrastné stránky, riekanky, či jemné zvuky prírody, všetky tri knihy podporia pozornosť a vnemy najmenšieho čitateľa.

Set obsahuje:

Ťap, ťap, ťapušky (1ks)

Harmonikové leporelo s ľudovými riekankami, ktoré poslúži Vaším ratolestiam aj ako hračka. Varila myšička kašičku, Naša mačka strakatá, Ide pavúk po stene, Osievame múčku... a ďalšie utešené tvorby, dotvorené veselými obrázkami k riekankám, ktoré namaľovala ilustrátorka Alena Wagnerová.


Prvá čiernobiela knižka pre bábätko Na prechádzke (1ks)

Ideálna prvá knižka pre vaše bábätko. Veľká je tak akurát do detských ručičiek, má oblé hrany a vďaka pevným stránkam vydrží aj menej šetrné zaobchádzanie. Obrázky predmetov, prispôsobené malému dieťatku, si vaše bábätko môže prezerať stále dookola. Čierno-biely variant s jemnými farebnými prvkami je na správny vývoj zraku malého bábätka vhodnejší ako pestrofarebné obrázky. Ukážte svojmu dieťatku, ako má otáčať pevné stránky, a rozvíjajte tak u neho jemnú motoriku a koordináciu pohybu prštekov. Prezerajte si spoločne rôzne predmety a zvieratá, ktoré môžete pri prechádzke uvidieť.


Příroda - Zvuková knížka (1ks)

Stlač tlačidlo a počúvaj zvuky prírody. Reálne zvuky žaby, rieky, vtáčika, dažďa, more a sovy. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha