Menu
Your Cart

Miško a Brumko - set

Miško a Brumko - set
-20 % Nedostupné
Miško a Brumko - set
Táto ponuka končí o:
Day
Hour
Min
Sec
26.16€
32.70€
Bez dane: 23.78€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.75kg
  • Rozmery: 20.50cm x 5.90cm x 25.00cm

Pripravte sa s Miškom a Brumkom do škôlky a zoznámte sa s pravidlami správania či už doma alebo v spoločnosti.

Miško a jeho macík Brumko zoznámia deti s doposiaľ neznámym prostredím škôlky a pripravujú deti na vstup do vzdelávacieho procesu, s pravidlami slušného správania a k pochopeniu vlastných pocitov.

Set obsahuje:

Miško a Brumko idú do škôlky (1ks)

Miško má tri roky a prvýkrát ide do škôlky. Pripravuje sa na to s rodičmi. Táto kniha atraktívnym a bezpečným spôsobom pripravuje dieťa na vstup do vzdelávacieho procesu v materskej škole, pomáha mu porozumieť novej situácii a vyrovnať sa s úzkosťou. Milé ilustrácie zobrazujú vybraté momenty každodenného života v škôlke.


Miško a Brumko sa vedia správať (1ks)

Miško chodí do škôlky a nadišiel čas zoznámiť sa s pravidlami slušného správania. Dozvie sa, že v rôznych situáciách by sa mal správať určitým spôsobom. Vďaka tomu, že spozná pravidlá predškoláka, naučí sa, ako sa má jesť pri stole, kedy treba používať čarovné slovíčka prosím, prepáč a ďakujem, alebo čo robiť v divadle.


Miško a Brumko hovoria o pocitoch (1ks)

Miško chodí do škôlky a každý deň sa stretáva s rozličnými pocitmi. Návštevu lekára berie ako skúšku odvahy. Keď rodičom pripraví raňajky, je na seba hrdý. A keď jeho kamarát prebehne po čerstvo postavenom hrade z piesku, ktorý spravil Miško, zmocní sa ho hnev. Zdajú sa vám tieto situácie známe?

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha