Menu
Your Cart

Minikane

Nádherné bábiky s jemnými vláskami očaria každé dievčatko.

Francúzska značka, ktorej bábiky sa stali fenoménom. S bábikou Minikane zažije kopec zábavy. V ponuke nájdete veľké množstvo príslušenstva ako šaty, overaly, čiapky, kočiarik, nosič a veľa veľa iných krásnych doplnkov, ktoré z každej bábiky spravia jedinečný a nenapodobiteľný originál.

Bábika Minikane zapadne do každej rodinky.

Ak čakáte do rodiny ďalší prírastok, bábika Minikane bude ideálnym tréningom pre vaše staršie dieťatko. Vyberte pre vašu malú princeznú hračku, s ktorou strávi dlhé hodiny plné zábavy. Bábiky Minikane sú na to ako stvorené.

Oslavujem 3 roky - set I.
-20 % 2-3 dni
Najlepšia narodeninová oslava.Srdečne ťa pozývam na najväčšiu a najlepšiu oslavu všetkých čias! Nesmie chýbať narodeninová torta, ktorá dokonca zahrá narodeninovú pieseň a svojich hostí môžeš ponúknuť chutnou kávou. Originálnym darčekom môže byť bábika Christi. A Terka ti prezradí ako ona oslavovala..
92.62€ 115.78€
Bez dane:77.19€
Nová kamarátka pre vaše deti!Stojaci bábika s hustými vlasmi Christi od francúzskej značky Minikane sa stane nerozlučnou kamarátkou vašich deti. Je vyrobená z ekologického a netoxického vinylu. Nožičky má vytvarované tak, že môže aj stáť. Vo vybavení má bavlnenú spodnú bielizeň, kvetované šatôčky a ..
39.90€
Bez dane:33.25€
Zobrazuje sa 1 až 2 z 2 (1 stránok)