Menu
Your Cart

Minikane

Nádherné bábiky s jemnými vláskami očaria každé dievčatko.

Francúzska značka, ktorej bábiky sa stali fenoménom. S bábikou Minikane zažije kopec zábavy. V ponuke nájdete veľké množstvo príslušenstva ako šaty, overaly, čiapky, kočiarik, nosič a veľa veľa iných krásnych doplnkov, ktoré z každej bábiky spravia jedinečný a nenapodobiteľný originál.

Bábika Minikane zapadne do každej rodinky.

Ak čakáte do rodiny ďalší prírastok, bábika Minikane bude ideálnym tréningom pre vaše staršie dieťatko. Vyberte pre vašu malú princeznú hračku, s ktorou strávi dlhé hodiny plné zábavy. Bábiky Minikane sú na to ako stvorené.

Oslavujem 3 roky - set I.
-20 %
Najlepšia narodeninová oslava.Srdečne ťa pozývam na najväčšiu a najlepšiu oslavu všetkých čias! Nesmie chýbať narodeninová torta, ktorá dokonca zahrá narodeninovú pieseň a svojich hostí môžeš ponúknuť chutnou kávou. Originálnym darčekom môže byť bábika Christi. A Terka ti prezradí ako ona oslavovala..
92.62€ 115.78€
Bez dane:77.19€
Bábika Christi
Nedostupné
Nová kamarátka pre vaše deti!Stojaci bábika s hustými vlasmi Christi od francúzskej značky Minikane sa stane nerozlučnou kamarátkou vašich deti. Je vyrobená z ekologického a netoxického vinylu. Nožičky má vytvarované tak, že môže aj stáť. Vo vybavení má bavlnenú spodnú bielizeň, kvetované šatôčky a ..
39.90€
Bez dane:33.25€
Nočná košieľka
-40 % Nedostupné
Obleč si svoju bábiku!Krásná jednoduchá ružová nočná košieľka pre bábiku od francúzskej značky Minikane. Sedí na stojace bábiky Amigas od značky Minikane a na bábiky Paola Reina.Sú ušité z bavlny.Sú tak príjemné na dotyk a pre deti sú bezpečné. Dajú sa dobre prať, obliekať i vyzliekať, bez toho aby ..
14.34€ 23.90€
Bez dane:11.95€
Nosítko pre bábiky Srnka Nosítko pre bábiky Srnka
Nedostupné
A ide sa na výlet s bábikou!Jednoduché bavlnené nosítko s roztomilými srnkami pre bábiku od francúzskej značky Minikane vyzerá ako pravé a skvele sa deťom nosí. Vzor látky bol špeciálne navrhnutý iba pre Minikane. Bábiky Minikane a oblečenie pre bábiky rovnakej značky tiež nájdete v našej ponuke.Nos..
34.90€
Bez dane:29.08€
Nosítko pre bábiky Kvietky Nosítko pre bábiky Kvietky
Nedostupné
A ide sa na výlet s bábikou!Jednoduché bavlnené nosítko s kvietkami pre bábiku od francúzskej značky Minikane vyzerá ako pravé a skvele sa deťom nosí. Vzor látky bol špeciálne navrhnutý iba pre Minikane. Bábiky Minikane a oblečenie pre bábiky rovnakej značky tiež nájdete v našej ponuke.Nosítko je vy..
34.90€
Bez dane:29.08€
Žlté šaty s kvietkami Žlté šaty s kvietkami
-30 % Nedostupné
Obleč si svoju bábiku!Krásné žlté šatôčky pre bábiku s kvietkami od francúzskej značky Minikane. Sedí na sedící Minikane panenku.Sú ušité z kvalitnej viskózy.Sú tak príjemné na dotyk a pre deti sú bezpečné. Dajú sa dobre prať, obliekať i vyzliekať, bez toho aby sa roztrhli. Detičky si tak s bábikami..
18.13€ 25.90€
Bez dane:15.11€
Obleč si svoju bábiku!Krásny overal s vtáčikmi pre bábiku od francúzskej značky Minikane. Sedí na sediacu Minikane bábiku.Je ušitý z kvalitných materiálov.Je tak príjemný na dotyk a pre deti je bezpečný. Dá sa dobre prať, obliekať i vyzliekať, bez toho aby sa roztrhol. Detičky si tak s bábikami Mini..
21.95€
Bez dane:18.29€
Roztomilá bábika vonia po vanilke a žmurká!Žmurkaciu bábiku s hustými ryšavými vlasmi Capucine od francúzskej značky Minikane si vaše deti hneď zamilujú. Je vyrobená z ekologického a netoxického vinylu s prímesou vanilky. Je roztomilá, pekne sedí, keď leží, má zatvorené oči, a vonía po vanilke.Rolov..
34.90€
Bez dane:29.08€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)