Menu
Your Cart

Mattel

Bábika Chelsea s oblečením Bábika Chelsea s oblečením
Nedostupné
S obliekacou bábikou a týmto rozprávkovým módnym setom môžu deti preniesť svoje príbehy zo zeme až k moru! Vďaka 12 módnym kúskom môžu deti prezliecť bábiku Chelsea™ za princeznú, jednorožca, morskú pannu alebo draka – alebo jednotlivé kúsky kombinovať a priraďovať a vytvoriť tak vlastnú rozprávkovú..
22.99€
Bez dane:19.16€
Uži si veľa zábavy a najrôznejších príbehov s bábikou a týmito parádnymi hernými setmi. V každom sete nájdeš parádne herné doplnky a bábiku Barbie® v pestrofarebnom oblečení s fantastickými potlačami a odnímateľnými vlasovými doplnkami. Daj priechod svojej fantázii a vymýšľaj najrôznejšie pr..
32.99€
Bez dane:27.49€
Bábika Barbie Baletka Bábika Barbie Baletka
Nedostupné
Staň sa stredobodom pozornosti s balerínkami ,ktoré sú pripravené ovládnuť javisko. Každá balerína je oblečená do odnímateľnej tutu sukienky, šnurovacieho priliehavého živôtiku a tradičných piškót a jej dokonalý vzhľad podčiarkujú vlasy vyčesané do vysokého drdolu. Nasleduj bábiku Barbie® a pustite ..
15.99€
Bez dane:13.33€
Bábika Barbie Morská panna Bábika Barbie Morská panna
Nedostupné
Poznaj prekrásnu morskú pannu a nechaj sa vtiahnuť do sveta, kde sa sny stávajú skutočnosťou! Stlač tlačidlo alebo ponor jej chvost do vody a sleduj parádnu svetelnú šou, vďaka ktorej sa obyčajné hranie stáva neobyčajným! Kým bude tvoja morská panna plávať, jej priesvitný chvost sa rozžiari. Vychutn..
30.99€
Bez dane:25.83€
S herným setom vás čaká plno zábavy pri kempovaní, inšpirované novou radou Barbie®! Každý set obsahuje jednu z dvoch obľúbených postáv pripravených na dobrodružstvo vo vhodnom oblečení a vybavení na kempovanie. Batoh sa otvára a zatvára, aby sa do neho dali uložiť potrebné veci. Farebný spacák zaist..
34.99€
Bez dane:29.16€
Prežite s Barbie žiarivý relaxačný deň v kúpeľoch. Deti si s týmto herným setom, v ktorom je buď bábika blondínka alebo bábika brunetka, môžu osvojiť rituály oddávania sa relaxu. Ako náhle hra skončí, môžu deti masky odložiť do uzatváracích sáčkov s motívom Barbie® a hru opakovať. Súčasťou herného ..
32.99€
Bez dane:27.49€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)